Jump to content
Dogomania

>ESSA< juz w swoim WSPANIAŁYM DOMU!!!! odeszła za TM..............


mosii

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wega to super imię- mojej siostry sunia tak się wabi... co ciekawsze również jest czarna :p:p:p:p:p ja mysle, że 6 to min. max to 8 :p:p:p:p:p:p i wszystkie będą wyjątkowo kochane i wspaniałe...

no i tak sobie pomyślałam o małym wsparciu finansowym dla Mossi... bo wzięłą sunię, a utrzymanie szczeniaków będzie kosztowne :( może by tak zrobić jakąś zrzutę na jedzonko, szczepienia itp dla szczeniaków?

Link to comment
Share on other sites

Jestem
Było bardzo grożnie. Bardzo.
Oczywiscie była cesarka, Essa jest za stara na ciąze i macica w ogóle nie miała skurczy. Cztery maluchy były martwe(szczegółów wam oszczedzę)
Jest osiem maleństw! Zdrowe silne!
Essa dostała potęznego krwotoku.
Dziękuję Pani Doktor Glińskiej, że walczyła o życie naszej Essuni
Uratowała ja
Essunia bardzo słaba ale żyje!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja jestem wykonczona

Link to comment
Share on other sites

no czyli trafiłam, że 8 :p szkoda, że tamte 4 były martwe choć są tego i dobre strony... kto wie czy się znajdzie dom dla tych 8, nie wspominając o 12 :(

Trzymajcie się cieplutko i odpoczywajcie po tych ciężkich chwilach :p


:painting::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::drink1: że tak to powiem :)

Link to comment
Share on other sites

Rany, wlasnie do mnie dotarlo, ze gdyby nie mosii, ta biedna sunka umarlaby razem ze swoimi dziecmi w schronisku w strasznych meczarniach:-(
mosii, dziekujemy Ci

Czy byo az 12 malenst, czy dobrze zrozumialam?
No cioteczki to bedziemy miec za jakis czas pelne rece roboty, zeby znalezc dobre domki, dla 8 szczeniaczków.;)

Link to comment
Share on other sites

już mi trochę nerwy puszczają:)

jest pieciu facetów
i trzy dziewczynki

piec piesków iest czarnych(nie wiem płci,zaraz zobaczę)
i trzy pieski białe w czarne łatki

Essunia karmi z trudem ale mleczko leci na razie ja je przystawiam

Link to comment
Share on other sites

mosii Skarbeczku:angel:oferuję pomoc przy znalezieniu domkow dla calej psiej rodzinki-dziekuje Ci za to co robisz.Nie ma slow-jestes aniolkiem

A Essunia da rade-Aza tez miala 8-mke maluszkow i byla potwornie zabiedzona.Wykarmila wszystkie kluseczki.Teraz maja po pol roku i sa duzymi,silnymi pieskami.Glowa do gory mosii,teraz juz wszystko bedzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...