Jump to content
Dogomania

Gucio i Saba szczęśliwie w swoich domkach :)


J_ulia

Recommended Posts

Tak sobie od kilku dni myślę ile to byśmy wsparły biednych braci mniejszych wygraną w totka. Może tak wszystkie zagramy. Skąd tę kase brać, wszystkim psiakom by się chciało pomóc. Czytając reklamy wszelkich kumulacji mam przed oczami wspaniałe pperspektywy dla skrzywdzonych psiaków i kiciów też. Nigdy nie gram, i zawsze jestem po stronie wygranych, ale chyba zacznę w końcu.... A wy?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 634
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Doszły wpłaty od :
rudaa 1 - 15 zł :)
Lucyna- 30 zł :)

Dzisiaj zamówiła tez Sabie i Guciowi adresówki grawerowane za 6.50 zł sztuka. Ostatni bowiem jest plaga zaginięć pisków w td i hotelikach... Lepiej dłuchac na zimne, szczegónie ,że one lyssetek nie mają...

Ja chyba nie pojadę do Mileca w sobotę , to nie przeziębienie to chyba grypa... od 2 dni gorączka nie puszcza... a ja niestey nie mogę się do końca załatwić... ;(

Link to comment
Share on other sites

Hotelik jest boski :) pani Joanna bardzo się pieskami przejmuje , co drugi dzień dostaje relacje i zdjęcia na komórkę. Dzisiaj pojechał tam mój-jeszcze jeden podopieczny -Pręguś link w banerku. Warunki są rewaluacyjne , ceny też. Pani Joanna nie robi tego dla zysku, jak sama powiedziała ,maż zarabia o ona robi to co kocha... pracuje ze zwierzętami. Na wątku tym pojawiają się Cioteczki , które odwiedzają regularnie hotelik, One na pewni coś jeszcze napiszą .
Dzisiaj będą zdjęcia :) Nikus , który zawozi mojego Pęgusia je zrobi :), ja niestety nie mogłam jechać , bo leże chora w domu ;(...


Ps: wczoraj doszła wpłata od:
Anki W - 50 zł :) dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J_ulia']

Ps: wczoraj doszła wpłata od:
Anki W - 50 zł :) dziękujemy[/QUOTE]

nie dziękuj, niewiele pomogłam ale ..... stado kotów w pracy i 4 zwierzaki w domu też potrzebują jeść

Bardzo się cieszę że psiaki przyzwyczaiły się do nowych warunków i życzę im gwiazdki z nieba /nowego, prawdziwego i na dodatek wspólnego domku/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']napiszcie proszę od kiedy do kiedy się liczy miesiąc dla psów w hoteliku?, bo nie wiem jak wpłacać?[/QUOTE]

Sabę i Gucia zawiozłam do hoteliku 2 grudnia i tego dnia też dokonałam przelewy na cały miesiąc. Ustaliła z panią Joanno wpłatę- jeśli tylko będzie to możliwe na 1 dnia każdego miesiąca na kwotę 300 zł od psa, nie zależnie od tego czy miesiąc ma 29 czy 31 dni. Myślimy ( z p. Joanną) też nad zmiana opłaty na 8 zł od psa , ale sami będziemy dostarczać jedzenie... pomysł wart dokładnego przeliczenia :).

Link to comment
Share on other sites

Psiaki świetnie się czują, Saba jest zupełnie spokojna, a Gucio dochodzi do normy. Nie wiem jak wstawić zdjęcia, coś mi nie wychodzi... Saba z Guciem właśnie biegają wokół domu, Gucio uwielbia zaglądać do kuchni z parapetu, w domu były bardzo grzeczne. Saba świetnie radzi sobie z kręconymi schodami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoko100']Bylam dzis w hoteliku odwiedzic psiaki.Swietne psy, biegaly jak szalone cieszyly sie.Chciclam im zdjecia zrobic ale mi bateria padla w aparacie:(:( zrobilam tylko Pregusiowi[/QUOTE]

Pęgus mój ulubieniec :) mam do niego szczególny sentyment hehe... czy w takim razie mogła bym prosić jego zdjęcia :) ? bardzo proszę :)

[quote name='hotelterier5']Psiaki świetnie się czują, Saba jest zupełnie spokojna, a Gucio dochodzi do normy. Nie wiem jak wstawić zdjęcia, coś mi nie wychodzi... Saba z Guciem właśnie biegają wokół domu, Gucio uwielbia zaglądać do kuchni z parapetu, w domu były bardzo grzeczne. Saba świetnie radzi sobie z kręconymi schodami.[/QUOTE]

Cudne wieści. Najbardziej cieszy mnie ,że Gucio powoli dochodzi do równowagi. To bardzo wrażliwy pies i sytuacja w poprzednim domu mocno dała mu się we znaki... Gucio to zaglądanie chyba od twoich piesków podpatrzył hehe ... w końcu może ktoś się ulituje i coś dobrego dostanie... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Pieski w dobrych warunkach dojdą do równowagi psychicznej i fizycznej.
Rozstanie z właścicielką na pewno było dla nich smutne...[/QUOTE]

Smutne trochę były na pewno...
ale jednak przebywanie z dwoma osobami chorymi psychicznie z czego jeden to dodatkowo alkoholik (agresywny) nie pozostawało bez wpływu na nie... Krzyki, wrzaski, przepychanki, przeganianie od jednego do drugiego... biedny Gucio- nie dziwie się, że się nerwicy nabawił... Dlatego tak mnie cieszy , że dochodzi szybciutko do siebie...


A zdjęcia jak Ci wygodnie prześlij do mnie albo od razu na wątek Pegusia. To ten przystojniak ze środkowego banerka u mnie....:loveu: Dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...