Jump to content
Dogomania

Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci


jusstyna85

Recommended Posts

WITAM SERDECZNIE,:loveu::loveu:

OCZYWIŚCIE ŻE TRZEBA JAK NAJSZYBCIEJ. PROSIŁAM JUŻ 2 RAZY O NUMER KONTA. NIE WIEM TEŻ CZY CZEKAĆ NA SPONSORKI KTÓRE GDZIEŚ SIĘ ZAWIERUSZYŁY I ICH DEKLARACJE NIE DOSZŁY. MAMY W SUMIE 435,- PLN. I PROSZĘ O NUMER KONTA TO PRZEŚLĘ JAK NAJSZYBCIEJ. TO OSTATECZNY WYNIK Z BANKU NA GODZ. 12.40.

POZDRAWIAM:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']WITAM SERDECZNIE,:loveu::loveu:

OCZYWIŚCIE ŻE TRZEBA JAK NAJSZYBCIEJ. PROSIŁAM JUŻ 2 RAZY O NUMER KONTA. NIE WIEM TEŻ CZY CZEKAĆ NA SPONSORKI KTÓRE GDZIEŚ SIĘ ZAWIERUSZYŁY I ICH DEKLARACJE NIE DOSZŁY. MAMY W SUMIE 435,- PLN. I PROSZĘ O NUMER KONTA TO PRZEŚLĘ JAK NAJSZYBCIEJ. TO OSTATECZNY WYNIK Z BANKU NA GODZ. 12.40.

POZDRAWIAM:lol:[/QUOTE]


Aż tyle?

Nie spodziewałam się...

Co myślicie o podzieleniu po połowie na Edka i spłate długu u weta? brysio podawała też tutaj wątek,ale na gg powiedziała,że mają już wystarczającą ilość pieniążków.

Konto wysyłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic'][I]Co myślicie o podzieleniu po połowie na Edka i spłate długu u weta[/I]?
[B]Myślimy, że to bardzo dobry pomysł!:multi:[/B][/QUOTE]


Jako, że przyszło 435 zł,to rozdzieliłam tak:

200 zł na operacje Edka
200 zł na spłate długu uw eta
35 zl dokładki do leków dla Arona w hoteliku


Poproszę by wszystkie os potwierdziły tutaj,że dostały pieniążki z mojego konta

Dziękuje wszystkim

Link to comment
Share on other sites

Tak jak mówiłem wpłacam dopóki Majka nie znajdzie domku. Poszedł dziś wcześniej zadeklarowany przelew, czyli listopadowy. Na szczęście dalsze nie będą potrzebne bo Majka ma już dom :)
Więc z czystym sumieniem mogę wspomóc inne psiaki.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Jako, że przyszło 435 zł,to rozdzieliłam tak:

[B]200 zł na operacje Edka[/B]
200 zł na spłate długu uw eta
35 zl dokładki do leków dla Arona w hoteliku


Poproszę by wszystkie os potwierdziły tutaj,że dostały pieniążki z mojego konta

Dziękuje wszystkim[/QUOTE]
Edek dziekuje, pieniądze doszły

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

[quote name='mineralna_']dopiero teraz przeczytałam ze majka ma dom.. bardzo się cieszę :multi:[/QUOTE]

Niestety Karinka w du.... miała Majkę i Majka szuka domu.


[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=156112&p=10063903#p10063903[/URL]

Proszę o przeniesie wątku do psów szukających domu.


[quote name='jusstyna85']Stracone nadzieje starszej suczki,która wszystkimi siłami próbowała wyidealizować swoją namiastkę domu....

Rozum,czy serce?

Serce wygrywało,ale nawet wielka miłość do ludzi nie pomogła zostać w tym "domu"...

Nie można bardziej oszukać psa...Jej historia zaczyna się jakieś 3,4 lata temu...
Jedno pogryzienie,drugie pogryzienie,trzeciego już mogła nie przeżyć.Wątek na dogomanii,mnóstwo osób chcących pomóc i pojawia się iskierka nadziei najpierw w postaci opcji domu stałego,a za chwilę DT u osoby z Rudy Śląskiej...

Miało być szczęśliwe zakończenie...

Niejaka Karina G. przedstawia się jako wolontariuszka forum e beagle,którego ma poparcie.Tam mają ją za Anioła.Bierze Majkę ze schroniska na DT, przyjeżdża Pani chcąca dać DS.Zabiera suczkę ku niezadowoleniu DT,który nęka DS telefonami i "prawdziwym" charakterem suczki.DS przerażone groźbami oddaje psa.

Wszyscy cieszą się ,że Majka nie trafiła do takiego DS i wychwalają DT...znowu miała być szczęśliwa historia...Do czasu aż DS przyznał się w czym tkwił problem....

I zaczęło się...

nagonka ze strony e beagle,że robi się przykrość Karince,a ona taka empatyczna, biedna i zakochana w Majce...

Niedługo okazuje się,że Karina robi zbiórki pieniędzy na psa w tragicznym stanie,pochodzącego ze schroniska w Rudzie.Nikt o takim psie jednak nie słyszał,a próby wyjaśnienia sytuacji spełzły na niczym,bo wciąż miała wielkie poparcie.Niedługo zbiórka na schronisko i dopiero wtedy przestraszyła się...Jednak wciąż ludzie w nią wierzyli...

Majka została u niej...Myślałyśmy,że chociaż będzie miała dobry dom...Nie dało rady jej odebrać...

Jakieś 1,5 r. temu zauważyłam Majke kiedy wsiadała do autobusu i jechała 2 przystanki.Nie wierzyłam własnym oczom,bo wiedziała gdzie wysiąść.Po paru mies. zaczęła się zima,a Majka wciąż jeździła autobusami, kursowała sobie tak,żeby się ogrzać...To dało mi do myślenia i weszłam na forum ,a tam niespodzianka...w końcu przekonali się,że to niezrównoważona oszustka...

Majka trafiła do schroniska,niestety zwiała i wróciła do niej...Potrafiła przejść tyle km,żeby wrócić do tej ..............Kolejna sytuacja i schron-znowu wraca...bodajże za 3. razem już nie uciekła.

Chyba rozum wygrał...

Karina nie przyznaje się do niej, nie chce jej...

Majka ma teraz jakieś 9 lat, jest przemądrą suczką.Bardzo opanowana,spokojna i wierna...Lubi dzieci,to ostoja spokoju i cierpliwości.

Wydarzenie na FB
[url]https://www.facebook.com/events/438315696284399/[/url]

Jest wysterylizowana
Została oszukana przez ludzi...czy teraz ludzie pomogą jej?[/size]

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-Qm8mUgKpUuU/UfGI8-AqUgI/AAAAAAAAC28/oZvv42h5_0g/s128/DSC_0724.JPG[/img]

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-I2y45djNHvs/UfGI38imO5I/AAAAAAAAC2k/yIQMFNNT-CA/s640/DSC_0704.JPG[/img][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Pianko dziękuję za przeniesienie wątku.

[quote name='Tomo 2']Takie wpisy spotkałem na naszym forum :
To pisała [B]karin osoba od nas wspierająca was[/B]
Jest bardzo podobna do Was [B] bardzo kocha psy[/B] i jest w stanie wiele dla nich zrobić

[/QUOTE]

Musiała bardzo kochać Majkę wrrrr jak nie chciała jej to mogła napisać, ale wtedy już pewnie wyszła akcja z wyłudzaniem kasiory.

Link to comment
Share on other sites

Też tego nie rozumiem jak można faworyzować i wybielać wyłudzaczkę zbierającą kasę na psy, nie oddającą jej.... taka miłośniczka zwierząt i suczkę miała w d.... porzuciła ją. I e- beagle tuszujące sprawę, po co, żeby się nikt nie zorientował ? Masakra.


A nie można jej oskarżyć o porzucenie psa ?

[url]http://forumprawne.org/dyskusja-ogolna/334118-nie-porzucenie-psa-w-schronisku.html[/url]

Edited by dorobella
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Też tego nie rozumiem jak można faworyzować i wybielać wyłudzaczkę zbierającą kasę na psy, nie oddającą jej.... taka miłośniczka zwierząt i suczkę miała w d.... porzuciła ją. I e- beagle tuszujące sprawę, po co, żeby się nikt nie zorientował ? Masakra.


A nie można jej oskarżyć o porzucenie psa ?

[URL]http://forumprawne.org/dyskusja-ogolna/334118-nie-porzucenie-psa-w-schronisku.html[/URL][/QUOTE]


Schronisko miał to zrobić,ale nie wiem na czym stanęło.Muszę dopytać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...