Jump to content
Dogomania

Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci


jusstyna85

Recommended Posts

Mogłam dopiero teraz dostać się do komputera.

Schronisko przywiozło Majke do Karinki,bardzo dziękujemy:multi: na Majce nie skończyło się,bo pojechała też suczka 3-4 mies w typie sznaucera.

Majka na razie jest w szoku, bardzo boi się psów w mieszkaniu,ucieka pod łóżko.Po 4 latach potrzebuje troche czasu,żeby dojść do siebie.Wieczorem jednak już dostałam mmska ze zdjęciem Majeczki na łóżku,więc Karinka dopięła swego :) szukamy domu,który jej zapewni spanie w łóżku,pieszczoty i smakołyki...

W poniedziałek podjadę i porobię zdjęcia.Będzie już wykąpana i bardziej oswojona z sytuacją.

Mam nadzieje,że pomożecie w ogłoszeniach,bo jeśli Majka znalazłaby dom,to inny psiak skorzystałby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']witam :lol::lol:

O ile mnie pamięć nie myli pani Karina jest gdzieś w Rudzie Śląskiej więc transport bardzo bliski. czy sunia już jest u pani Kariny??Mam nadzieje że wszystko poszło gładko. pozdrawiam .

p.s. kasiorka osiągalna na dziś to 250 pln[/quote]


Czy możemy na razie te 250 zl zostawić dopóki nie znajdzie sie dom? martwie się, że będzie potrzebny wet.To pytanie do wszystkich wpłacająych...

[B]I dziewczyny- Stefek znalazł dom, jemu deklaracje nie są potrzebne.Jako, że te deklaracje przynoszą tyle szczęścia,to czy jest szansa, że zostaną przeznaczone na psy podawane przez Kaa-Kumpla,który przez swoją zazdrość gryzie psy i nie ma gdzie go trzymać (nie wolno dawać psów juz na łańcuch) i Kibica,który pilnie potrzebuje resocjalizacji i socjalizacji?[/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kumpel-kochac-cierpiec-pomozcie-jest-miejsce-brakuje-juz-niewiele-147024/"][COLOR=#000000]Kumpel- Kochać to cierpieć! Pomożcie! Jest miejsce brakuje już niewiele ![/COLOR][/URL]


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dziki-kibic-prosi-o-szanse-na-normalne-zycie-pomozmy-mu-na-nowo-zaufac-czlowiekowi-146558/"][COLOR=#000000]Dziki Kibic prosi o szansę na normalne życie. Pomóżmy mu na nowo zaufać człowiekowi.[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

:loveu:Witam wszystkie cioteńki,

Dopiero mi się odwiesił komputer, więc mogę wyrazić ogromną radość z obrotu spraw Majki na lepsze. :multi::multi::multi:Zapoczatkowała dużo dobrego. Dzięki niej poznałyśmy Madzię i Karinę i dzięki opatrznośći że są . Bardzo wielka radość że 2 biedy mają miejsce, a to łóżeczko to balsam na nasze serca. Dziękujemy Madzi i Karinie, bo Majcia to już na miejscu po oswojeniu ze swym szczęściem będzie dziękować codziennie.:lol::lol::lol:

Następny do pomocy to chyba Kumpel. Więc do dzieła, wykorzystajmy tę dobrę passę.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam jeszcze lepsze wieści :)

Koleżanka Majki zabrrana na DT już ma domek stały:loveu:

A Majka? to psi ideał szczególnie dla dzieci.Upatrzyła sobie córeczkę Kariny, nie odstępuje jej na krok,śpi z nią,je,kiedy jej nie widzi,to płacze :(

Jest bardzo grzeczna,ufna,kontaktowa, zachowuje czystość w domu,sygnalizuje wyjście i uwielbia łóżka :) rozpieszczona panna :)

Miała sprawdzoną reakcje na koty w schronisku, bardzo bała się ich,a w domu jest panią na włościach i goni kotka,którego znalazla Karina.

Musimy jak najszybciej znaleźć jej domek,bo i córka Karinki i Majka bardzo przezyją rozstanie :( Mialam pojechać dzisiaj zrobić zdjęcia,ale zrobię to jutro,bo musze zrobić wątek pieskowi rasy Shar-pei,którego właściciele chcą oddać z powodu choroby uszu.Jeśli do piątku nic się nie znajdzie,to trafi do tego samego Schroniska,w którym była Majka :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Alez szybko dom staly znalazl sie dla kolezanki Majki? Jak to sie stalo? :loveu:[/quote]

[quote name='feliksik']to może inny piesek pojedzie na DT - tam gdzie jest Majka skoro już jej koleżanka znalazła domek? MOże Kumpel lub inny?[/quote]


Kumpel nie akceptuje innych psów...jest zazdrosny,a tam są inne psy..


Teraz słuchajcie- dla Majki szykuje się domek :)

Dzisiaj o 18 00 jesteśmy umówione z Panią z Bytomia, trzy dni temu zmarł jej piesek, bardzo to przeżywa.Ma takie emocjonalne podejście do wszystkiego.Ja lubię takich ludzi,ale w tym przypadku boję się, że będzie chciała kopii swojego zmarłego psa.

W domu u Karinki rozpacz córki...I Majce i córce Karinki będzie bardzo ciężko.

Trzymajcie kciuki

Link to comment
Share on other sites

To może Pani z DT Majki zastanowi się nad jej zatrzymaniem, jeżeli to taka emocjonalna więź się wytworzyła między jej córką a psinką - oczywiście wiem, że było mówione tylko o DT, ale zawsze wszystkie za i przeciw należy rozpatrzyć ponownie, jak pojawiają się nowe względy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']To może Pani z DT Majki zastanowi się nad jej zatrzymaniem, jeżeli to taka emocjonalna więź się wytworzyła między jej córką a psinką - oczywiście wiem, że było mówione tylko o DT, ale zawsze wszystkie za i przeciw należy rozpatrzyć ponownie, jak pojawiają się nowe względy[/quote]


Już chciała zatrzymać szczeniaka.Karinka to bardzo wrażliwa osoba,jej dzieciaczki także.Bardzo szyzbko przywiązują się.Poprosiłam jednak,by tego nie robiła, jeśli zatrzyma jakiegoś,to nie da rady brać więcej psów na DT,a takich osob brakuje.Przekonałam ją, że trzeba ratować inne.

Byle komu Majki się nie odda, adopcja Majki,to adopcja kontrolowana, warunkiem jest stały kontakt i spanie w łóżku:) Majka szybko łapie kontakt z dziećmi,a ta Pani ma dziecko,więc myślę że będzie w porządku.Nie chcemy jednak na siłe tak szybko znaleźć domu

Link to comment
Share on other sites

cioteńki,

to zbyt piękne wieści az trudno uwierzyć że prawdziwe. Oby ten szczęśiwy łańcuszek Majki się stale wydłużał. Sprawy dt czy ds nie należy roztrząsać teraz, wszystko się samo ułoży. Każde wyjście w gronie takich :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:cudownych osób:iloveyou::iloveyou::iloveyou: będzie dobre .

Link to comment
Share on other sites

Majka jest już w domu...

Pani bardzo wyrozumiala i cierpliwa, niestety Majka nie popisała się. W ogóle nie chciała podejść,ciągle uciekała,ciągnęła,a przecież potrafi chodzic na smyczy.Pokazała sie od tej gorszej strony.

To jednak nie zniechęciło Pani, bardziej jej córke.Nie owijałyśmy w bawełne i byłyśmy nawet troche za ostre dla tej córki.Powtarzałyśmy, że nie zachęcamy,bo to musi być wspólna decyzja.Pani jednak była bardzo zawzięta i widać było ,jak przejęła się losem Majki.

Lubię takie adopcje,a najbardziej lubie kiedy ktoś mówi,że da radę i popracuje z psem.Przed nimi ciężka praca-Majka musi zaufać.

pani powiedziała ,że o oddawaniu nie chce nawet myśleć...

Jeśli wszystko pójdzie dobrze,to Majka będzie miała naprawde super dom, w którym będzie kochana i rozpieszczana.

ja nie wiem jak wszystkim Wam dziękować.Zobaczcie jak wspólnymi siłami odmieniliśmy los psa,który 4 lata nie był zauważany.Wystarczyło tak niewiele...

Poproszę o zalogowanie tutaj,myślę że ta Pani wciągnie się w pomoc psom, z daleka widać że jest taka jak My.

DZIĘKUJE WSZYSTKIM:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Majka jest już w domu...

Pani bardzo wyrozumiala i cierpliwa, niestety Majka nie popisała się. W ogóle nie chciała podejść,ciągle uciekała,ciągnęła,a przecież potrafi chodzic na smyczy.Pokazała sie od tej gorszej strony.

To jednak nie zniechęciło Pani, bardziej jej córke.Nie owijałyśmy w bawełne i byłyśmy nawet troche za ostre dla tej córki.Powtarzałyśmy, że nie zachęcamy,bo to musi być wspólna decyzja.Pani jednak była bardzo zawzięta i widać było ,jak przejęła się losem Majki.

Lubię takie adopcje,a najbardziej lubie kiedy ktoś mówi,że da radę i popracuje z psem.Przed nimi ciężka praca-Majka musi zaufać.

pani powiedziała ,że o oddawaniu nie chce nawet myśleć...

Jeśli wszystko pójdzie dobrze,to Majka będzie miała naprawde super dom, w którym będzie kochana i rozpieszczana.

ja nie wiem jak wszystkim Wam dziękować.Zobaczcie jak wspólnymi siłami odmieniliśmy los psa,który 4 lata nie był zauważany.Wystarczyło tak niewiele...

Poproszę o zalogowanie tutaj,myślę że ta Pani wciągnie się w pomoc psom, z daleka widać że jest taka jak My.

DZIĘKUJE WSZYSTKIM:loveu:[/quote]

uwielbiam czytać takie wiadomości :loveu:

powodzenia w 'nowym życiu' (pieska kanapowego) Majka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

To niesamowite,:Cool!::Cool!::Cool!: dosłownie godziny odmieniły życie Majki, Cudowne wiadomości, oby tak dalej. Mam nadzieję że natychmiast macie następnego psika do tak błyskawicznej akcji. Nie można przerywać tak szczęśliwego splotu wydarzeń. Może odrobina szczęścia Majki przejdzie na następnego pieska w potrzebie. Pieniążki są, deklaracje pozostają jak były, chętni do akcji są. Więc odmieńmy los jakiegoś nowego kandydata
lub kandydatki. Powodzenie akcji Majki jest bardzo dopingujące.
życzę Pani która przyjęła Majeczkę do domu i serca powodzenia i wiele szczęścia i radości z nowym domownikiem.:Rose::Rose::Rose::Rose:

Wielkie podziękowania dla pani Madzi która odpowiadając na apel podała pomocną dłoń, wszystkim starającym sie o polepszenie doli przynajmniej niektórym psiakom. Oby wiecej takich ludzi.:iloveyou::iloveyou::iloveyou: :lol::lol:

Rano zestawienie wpływów do banku.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']To niesamowite,:Cool!::Cool!::Cool!: dosłownie godziny odmieniły życie Majki, Cudowne wiadomości, oby tak dalej. Mam nadzieję że natychmiast macie następnego psika do tak błyskawicznej akcji. Nie można przerywać tak szczęśliwego splotu wydarzeń. Może odrobina szczęścia Majki przejdzie na następnego pieska w potrzebie. Pieniążki są, deklaracje pozostają jak były, chętni do akcji są. Więc odmieńmy los jakiegoś nowego kandydata
lub kandydatki. Powodzenie akcji Majki jest bardzo dopingujące.
życzę Pani która przyjęła Majeczkę do domu i serca powodzenia i wiele szczęścia i radości z nowym domownikiem.:Rose::Rose::Rose::Rose:

Wielkie podziękowania dla pani Madzi która odpowiadając na apel podała pomocną dłoń, wszystkim starającym sie o polepszenie doli przynajmniej niektórym psiakom. Oby wiecej takich ludzi.:iloveyou::iloveyou::iloveyou: :lol::lol:

Rano zestawienie wpływów do banku.Pozdrawiam[/quote]


I Kumpel i Kibic bardzo potrzebują deklaracji wpłat,jeszcze troche brakuje do wyjazdu do hoteliku.Podawałam tylko ich wątki.

Wiem, że uzbierało się na już jakieś 250 zł,tak?
Czy moglibyśmy część wykorzystać na spłatę długu u weta? zostało jeszcze ponad 1400 zł do spłaty za leczenie psów z nosówką? wet odmawia leczenia następnych :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...