Jump to content
Dogomania

Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='jusstyna85']510 268 586
Nr do Justyny_wolontariat.Zastępcy kierownika.

Ogłoszenia,to sprawa schroniska,ja się nie mieszam,nie znam tej Fundacji.[/QUOTE]

Czy osoba, której telefon podam w ogłoszeniu jest na dogo? Ogłoszenie wyszłoby w Krakowie i ktoś odpowiedzialny za adopcję musi:
- odbierać telefony (jeśli będą)
- zorganizować wizytę przedadopcyjną i transport

Inaczej to nie ma sensu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Czy osoba, której telefon podam w ogłoszeniu jest na dogo? Ogłoszenie wyszłoby w Krakowie i ktoś odpowiedzialny za adopcję musi:
- odbierać telefony (jeśli będą)
- zorganizować wizytę przedadopcyjną i transport

Inaczej to nie ma sensu.[/QUOTE]


Jest na dogo,ale nie wiem czy zagląda.Jest zastępcą kierownika w schronisku, na pewno odbiera telefon.

Link to comment
Share on other sites

Mogą być pozmieniane trochę fakty, ale nie ma to większego znaczenia, jeśli ktoś zareaguje i da jej dom.

Maja jest suczką średniej wielkości, około 9-letnią. Kiedy dwa lata temu trafiła do schroniska, wpadła w depresję. Nie jadła, leżała bez ruchu, czekała już tylko na śmierć. Znalazła się osoba, która dała jej "dom tymczasowy" na czas szukania domu stałego. Majka nabrała zaufania do ludzi, wróciła jej radość życia. Niestety, ktoś bardzo oszukał, oferując jej dom stały. Wydawało się, że do końca życia będzie bezpieczna a trafiła w ręce osoby niezrównoważonej psychicznie. Po kilku miesiącach od adopcji, została wyrzucona na ulicę. Całymi dniami wyczekiwała pod drzwiami aż jej "opiekunka" przytuli ją, nakarmi, wpuści do domu. Niestety, bezskutecznie. Wynędzniała Majka trafiła do schroniska. Jest tak mądra, że kilka razy uciekła i wróciła pod drzwi kobiety, która się jej wyparła. Maja w schronisku cierpi, inne psy jej nie lubią. Grozi jej depresja, zagryzienie, straszny koniec życia, jeśli nie znajdzie dobrego domu. Majka bardzo prosi o pomoc, aktualnie grozi jej wywiezienie do Niemiec. Jest ogłaszana prawdopodobnie przez jakąś fundację na stronach adopcyjnych w Niemczech, a tam nie wiadomo do kogo trafi. Może być to laboratorium, walki psów albo inne zagrożenia. Kontakt w sprawie adopcji:510 268 586.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Majka jest w totalnej depresji, ona długo już nie pociągnie...
Nie chce walczyć o swoje, kompletnie poddała się psom...
Nic ją nie cieszy...:( zamknęła się w sobie, wciąż leży i marnieje...Psy wyczuwają ,że się poddała...

Był 1 telefon w sprawie danie DT,ale ta osoba już więcej nie odezwała się...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']A hotelik? Są dobre hoteliki np. u makila (nik z dogo).
Napiszcie o niej coś więcej, jaka jest do kotów, jak duża (w przybliżeniu ile waży). Do psów rozumiem, że uległa.[/QUOTE]

Ktoś mi mówił,że byłaby szansa na domowy tymczas za 200-250 zł we Wrocławiu,ale to nic pewnego.Z resztą skąd wziąć pieniądze...

Zaraz zapytam o to wszystko Justyne ze schroniska.

Zapomniałam napisać,że Karina(jej właścicielka) zadzwoniła na nr interwencyjny i schroniska i zapytała dlaczego nie chcą jej oddać psa.kazano jej przyjechać, oczywiście nie zjawiła sie.Ona ma chyba problemy psychiczne,inaczej nie da sie tego wytłumaczyć

Link to comment
Share on other sites

Telefon podany jest mój i zawsze jest odbierany bo ogłoszenia z moim nr ma sporo psiaków. Ale był tylko jeden z Katowic dziewczyna chciała dać DT ale zrezygnowała, poza tym nikt o suczke nie pyta. Znajoma z Krakowa zadzwoniła bo widziała suczkę w gazecie pomaga w schr w Krakowie ale sama mówi, ze u nich ogłoszenia w gazetach daja nikły rezultat, też zaangażowała się w szukanie domu dla niej. Majkę proponuję KAŻDEMU kto przychodzi i chce spokojnego średniego psa ale nikt jej nie chce raz nawet usłyszałam "taka brzydka łaciata" lub "ona nie kontaktowa takiego psa nie chce" ręce opadają.

Duża ilość ogłoszeń w Internecie, dopytam jeszcze o ten hoteli jest pod Wrocławiem kilka naszych psiaków znalazło dosć szybko domki w Wrocławiu i okolicach.

Edited by Justyna_wolontariat
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...