Jump to content
Dogomania

Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci


jusstyna85

Recommended Posts

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE,

zauważyłam, ze moja wypowiedz zrobiła dość duże zamieszanie więc w ramach wyjaśnień:
[B]-absolutnie nie chciałam nikogo urazić. wszystkie osoby zaangażowane w los Majki to cudne ludziska![/B]wszyscy wiemy, że w tym przypadku zrobiono wszystko aby zapewnić Majce jak najlepszy los.

- dziękuje Tomo2 za zrozumienie.

Miałam na myśli tylko łagodniejsze traktowanie potencjalnych przyszłych właścicieli i prośbę o większą empatię w stosunku do ludzi też. nie tylko zwierząt. w końcu adopcja bez człowieka jest raczej niemożliwa...

Magda

Link to comment
Share on other sites

W związku z tym, że Karinka ma utrudniony dostęp do internetu zostałam poproszona aby ogłosić dobrą nowinę ;)
Majeńka zostaje już na zawsze właśnie w domu Kariny. To wspaniała i doświadczona ciotka i nie mam żadnych wątpliwości, że Majce będzie tam najlepiej na świecie. Taką decyzję podjęła Karina, a właściwie Jej córka ;)
Majka od pierwszego dnia została pokochana całym serduchem tej wspaniałej rodziny. Nie wyobrażają sobie już życia bez niej.

Kurce, nie umiem ładnie pisać. W tym przypadku przydałby się poeta, bo to naprawdę piękna historia wielkiej miłości.

Link to comment
Share on other sites

Ja poprosze takie wieści codziennie :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:


madziakasp :loveu: Tu wiele gorących serc, które w obronie zwierzów stają w potrzebie :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']Ja poprosze takie wieści codziennie :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:


madziakasp :loveu: Tu wiele gorących serc, które w obronie zwierzów stają w potrzebie :p.[/QUOTE]


Wiem, nie da się nie zauważyć ;)
Da się też odczuć - poparzenia 3 stopnia od gorących serduch bijących z ekranu komputera!!!!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

madziakasp cóż za wspaniała informacja :multi::multi::multi: Super Majeczko :) No to mam nadzieję, że teraz Karin znajdzie chwilkę czasu :) Porobiłabym Majeczce zdjęcia w jej nowym cudownym domku :):):) Przekażesz jej? Już wczoraj byłam z nia i Justyną85 umówiona na sesyjkę, ale Karin coś wypadło :( Myślę, że wiele osób jest ciekawych zdjęć :) Super, że są takie osoby jak Karin :multi:

Link to comment
Share on other sites

Kurde wiedzialem że to tak się skończy.
[B]Karina[/B] cóż masz wielkie serce , możemy wiele się od Ciebie uczyć .
Bigielki Cię pozdrawiają w końcu ty jesteś nasza:loveu:
Przekazaliśmy na zabieg kasę dla szarpei /przepraszam za pisownie / miejmy nadzieję że to spowoduje że ludzie którzy chcą go przyjąć a nie maja tyle kasy zostawią go sobie.
Smutne to to jest dziś że malwinka zdechła -sznaucerek.
Zielonych łąk i wielu dobrych seduszek tam gdzie jesteś .

Link to comment
Share on other sites

Witam,:iloveyou::iloveyou::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao:

To wspaniałe i wzruszające . Pomyśleć że dopiero teraz dotarłam po kłopotach do Dogo. Cudowna decyzja, nic tylko życzyć nowemu domkowi Majki samego szczęścia,:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: bo Majka już szczęście ma . My też mamy szczęście być w gronie tak gorących serduch.:laola::laola::laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakasp']
Majeńka zostaje już na zawsze właśnie w domu Kariny. [/QUOTE]

NO mówiłam od początku, że tak miało być - to wisiało w powietrzu - taka miłość od zaraz.

co do bvazarku, to poczekajmy aż sięskończy. jeżeli będzie coś z niego to przekażemy na innego pieska i zastanowimy na którego

Link to comment
Share on other sites

Skoro już wszystko jasne,to ponawiam pytanie-[B]czy uzbierane pieniądze,ktore są na koncie Tereski można przelać na spłatę długu za leczenie psów z nosówką? zostało ok 1400 zł do spłaty,a wciąż psy trafiają i w którymś momencie będzie tak,że wet odmówi leczenia :( Dogomania nawala,nie umiem wejść ani w wątki,ani w posty, żeby pokazać rozliczenie :([/B]

Link to comment
Share on other sites

witam,

nie wiem czy to tylko ja jako nowijusz czy wszyscy mają problemy z otwieraniem wątków, linków, i wszelkich operacji.:shake::shake: Muszę dokonywać karkołomnych kombinacji aby wejść gdziekolwiek. tracę cierpliwość i co gorsza kontrolę nad tymi wątkami którymi szczególnie jestem zainteresowana. Ktoś ma jeszcze takie kłopoty. poradzcie coś!!!:Help_2:

fundusz na Majeczkę mamy niedokończony, jeszcze niektóre cioteczki nie posłały deklarowanych kwot.

pieniążki przeznaczamy na ratowanie następnego pieska czy dług wet. a może i to i to.

pozdrawiam:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']witam,

nie wiem czy to tylko ja jako nowijusz czy wszyscy mają problemy z otwieraniem wątków, linków, i wszelkich operacji.:shake::shake: Muszę dokonywać karkołomnych kombinacji aby wejść gdziekolwiek. tracę cierpliwość i co gorsza kontrolę nad tymi wątkami którymi szczególnie jestem zainteresowana. Ktoś ma jeszcze takie kłopoty. poradzcie coś!!!:Help_2:[/QUOTE]

Wszyscy mają, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

W związku z tym, że Majka ma już dom po najbliższej zadeklarowanej wpłacie na konto Majki (początek listopada) nie będę już wpłacać (mam i inne psiaki na liście wpłat:) ). Mój grosik możecie zagospodarować w ten sposób, że pieniądze pójdą tam, gdzie będą najbardziej potrzebne.
Czy tak może być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Uważam, że trzeba nieco "zaspokoić" weterynarza... 1400 zł to taki duży dług! Przeznaczcie pieniązde Majeczki na spłatę weterynarza, proszę...:placz:[/QUOTE]

Jasne, jasne, ja nie pisałam w kontekśice pieniędzy Majusi, tylko raczej jej deklarcji, które jej niepotrzebne już w DS .. Przepraszam jeśli wyraziłam się niejasno :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...