Jump to content
Dogomania

Przerażona, pogryziona KAMA w typie PONa. Ogonek amputowany. KAMA W SWOIM DOMU!!!


Murka

Recommended Posts

[B]Kama... pojechała dziś do domku!!![/B] :loveu::loveu::loveu:

Wszystko dzięki wishina :loveu: która dała cynk swojej znajomej o naszym hoteliku i czekających na dom psiakach... Niedawno stracili sunię i szukali suczki do pocieszenia osieroconego psiego dziadeczka. I przyjechali do hoteliku z zamiarem adopcji jakieś biedy. O Kamie wiedzieli już wcześniej (rzucili okiem na jej wątek) i bardzo chcieli ją zobaczyć. No i spodobała się od razu, mimo, że wystraszona nowym miejscem (prezentacja odbyła się pod naszym domem, a tu jeszcze Kamy nie było). Szybko jednak przekonała się do nowej Pańci, bo pieszczoty to to, co co lubi najbardziej. Dodatkowo Pańcia Kamy z zawodu jest fryzjerką, więc z pewnością doprowadzi sierść Kamci do ładu ;)
Cieprliwości i serca jej nie brakuje, więc Kama na pewno szybko się zaklimatyzuje w nowym miejscu.

Kama pojechała do domku na kolanach Pańci... Nie było mowy o zamknięciu jej w bagażniku :razz: Zamieszkała w domu z ogrodem w Stalowej Woli. W poniedziałek idzie na zabieg sterylizacji. Chcieliśmy ją do tego czasu przetrzymać, ale Pańcie baaaardzo prosiły, żeby mogły już zabrać Kamę i że stawią się na sterylizację z nią kiedy będzie trzeba.

Mam obiecane odezwanie się tutaj i dawanie znać jak tam kudłaciątko się miewa ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[COLOR=Red][B]KAMA UCIEKŁA!!![/B][/COLOR] :placz::placz::placz:

Pan wyszedł tylko poza furtkę, bo na ogrodzie Kama nie chciała się załatwić. Mówiłam, żeby nie wyprowadzali jej poza ogród przynajmniej na razie :-( Kama wyrwała się i uciekła ciągnąc za sobą automatyczną smycz...

[COLOR=Red][B]Stalowa Wola/Nisko :placz:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Trzeba zawiadomoc dogomaniakó z tamtych stron.
Moze pomoga szukac.
Dlaczego ludzie nie słuchają, jak sie ich prosi o sprawy oczywiste:shake:
Przeciez to sunia po przejsciach, nie znajaca innych ludzi oprócz Rodziny Murki.
Powinna byc otoczona szczegolna opieką:placz:
Murka moe ona Ciebie szuka:placz:
Ja sie chyba zapłaczę, jak Kama nie znajdzie się:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

ojej:placz: to trzymam kciuki za ślicznotkę, żeby się szybko znalazła.

[SIZE=1] ( Ja z moją Niunią przez tydzień chodziłam tylko i wyłącznie na smyczy po 10arowym podwórku ( sąsiedzi sie patrzyli na mnie jak na kretynkę ), Jak byli goście we święta, to klucz od jej pokoju brałam na noc i kładłam koło łóżka, żeby się komuś nie pomyślało, co by pieska wysikać. Dom był zawsze zamknięty na klucz. potem przez ponad miesiąc siedziała w domu, jak ja byłam w pracy a na podwórku zawsze była pod nadzorem. )[/SIZE]

Jestem dobrej mysli, ze przeczytamy tu dobre wiadomości:thumbs:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...