Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

40 minut temu, Figunia napisał:

Biedaku malenki....

Aniu,Olo jest bardzo w typie rasy,mógł być reproduktorem.Oczka zaczęły się psuć to wywalili bo to koszt w leczeniu a tym samym w utrzymaniu.U pekinków częste zjawisko występuje choroby oczów jest to przeważnie genetyczne.Mój Miki od urodzenia ma problemy z oczami.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Aniu,Olo jest bardzo w typie rasy,mógł być reproduktorem.Oczka zaczęły się psuć to wywalili bo to koszt w leczeniu a tym samym w utrzymaniu.U pekinków częste zjawisko występuje choroby oczów jest to przeważnie genetyczne.Mój Miki od urodzenia ma problemy z oczami.

Anulko, bardzo mozliwe, ze taki byl jego los.

Najgorsze jest to, ze prawdopodobnie cierpi.

Wierze jednak, ze juz niebawem zazna tylko dobrego, szczesliwego zycia, bez bolu i strachu. Jest juz w najlepszych, czulych rekach. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Figunia napisał:

Anulko, bardzo mozliwe, ze taki byl jego los.

Najgorsze jest to, ze prawdopodobnie cierpi.

Wierze jednak, ze juz niebawem zazna tylko dobrego, szczesliwego zycia, bez bolu i strachu. Jest juz w najlepszych, czulych rekach. 

Tak,Plaskaty Azyl bardzo dba o swoich podopiecznych.Tam przeważnie trafiają w okropnym stanie psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Ciotki z Zamościa . Na FB poszukują pomocy do złapania psiaka w lesie.

PILNE !!!
ZAMOŚĆ i okolice !!! 
Paweł Plenkiewicz może zabrać osoby z Lublina i okolic
Ja z Zamościa i okolich

SZUKAMY OSOB do pomocy przy złapaniu psiaka!!!
Jest zimno,pada snieg,chwycił mróz. 
Pomóżcie

 Szukamy osob do pomocy w odlowieniu!!!! 
Wtorek 8.00-9.00 Mokre k/Zamościa

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Aniu,Olo jest bardzo w typie rasy,mógł być reproduktorem.Oczka zaczęły się psuć to wywalili bo to koszt w leczeniu a tym samym w utrzymaniu.U pekinków częste zjawisko występuje choroby oczów jest to przeważnie genetyczne.Mój Miki od urodzenia ma problemy z oczami.

 

4 godziny temu, Figunia napisał:

Anulko, bardzo mozliwe, ze taki byl jego los.

Najgorsze jest to, ze prawdopodobnie cierpi.

Wierze jednak, ze juz niebawem zazna tylko dobrego, szczesliwego zycia, bez bolu i strachu. Jest juz w najlepszych, czulych rekach. 

 

4 godziny temu, Anula napisał:

Tak,Plaskaty Azyl bardzo dba o swoich podopiecznych.Tam przeważnie trafiają w okropnym stanie psiaki.

 

4 godziny temu, Figunia napisał:

Zostaje czekac na dobre i coraz lepsze wiesci. Przynajmniej dla takich czytaczy, jak ja...

Nigdy niestety nie poznamy jak dotychczas wyglądało życie Olo, na pewno było podłe.

Maluch na szczęście ma cudowny charakter i od razu skrada serca wszystkich.

Rozmawiałam dzisiaj z Bożenką, wszystko jest dobrze,czekamy na wieści od Kasi.

 Oby z tym oczkiem coś się wyjaśniło...

Link to comment
Share on other sites

Maluchów jest 6 - u nas już śnieg, zimno, psiątka skulone, trzęsące się z zimna.

 Zabezpieczyliśmy je tymczasowo w osłoniętej budce, a co dalej...

Rozmawiałam z Małgosią z DT JuDYta, może zabrać szczeniorki,  ale dopiero za ok 14 dni...

 No i bez suczki....

 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, wiolhelm170 napisał:

O matko, to straszne. 

 

24 minuty temu, Poker napisał:

Jak one przetrwają te 14 dni w takie zimno? Serce pęka.

Całą psią rodzinę zgodziła się przyjąć Murka. Zaraz wszystko będę opisywać na wątku rodziny.

Jutro będzie akcja łapania towarzystwa i wyjazd do weta. 

Link to comment
Share on other sites

Maluch Oluś chce przekazać,że czuje się dobrze :) na Mikołajki  dostał od Skarpety Plaskatych 200 zł .

12 grudnia ma konsultację kardiologiczną,czeka na okulistę,może uda się wbić szybciej.

Ogólnie nie jest najgorzej,na to drugie oczko widzi :) Jest przekochany,jest zainteresowanie adopcją ,co wcale mnie nie dziwi  :) dom oczywiście jak wszystkie,będzie dobrany do psa :) i porządnie zlustrowany :) 

24300934_1503173853064330_5931370288877756079_n.png

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, seramarias napisał:

Jaki puchaty przystojniak ;) Bardzo w typie rasy nic dziwnego, że zainteresowanie duże, niestety dla psiaka bo sporo delikatnie mówiąc " nie tych " domków będzie dzwonić. 

Nie tak prosto zaadoptować psa z Plaskatego Azylu ;) młody,piękny,zresztą czy ja znam brzydkie psy ,nieee :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aby nie sprawiać kłopotu Marcie,TZ-owi i Asi,zakupiłyśmy obróżki,szelki,smycze dla naszych psiaków,które mam nadzieję,że trafią pod naszą opiekę.

Martuniu,paczuszka będzie wysłana w tym tygodniu,jeżeli wyrazisz zgodę na przechowanie tych akcesoriów. 

W paczuszce: 5szt. szelki+smycz;5szt.szelki;4szt.obroża+smycz;16szt.obroże;8szt.smycze.

 

IMG_0624.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra napisał:

Maluch Oluś chce przekazać,że czuje się dobrze :) na Mikołajki  dostał od Skarpety Plaskatych 200 zł .

12 grudnia ma konsultację kardiologiczną,czeka na okulistę,może uda się wbić szybciej.

Ogólnie nie jest najgorzej,na to drugie oczko widzi :) Jest przekochany,jest zainteresowanie adopcją ,co wcale mnie nie dziwi  :) dom oczywiście jak wszystkie,będzie dobrany do psa :) i porządnie zlustrowany :) 

24300934_1503173853064330_5931370288877756079_n.png

Dobrze by było aby konsultacja okulistyczna była jak najszybciej skoro wypływa zielona ropa.W późniejszym terminie także ważna kastracja.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Bgra napisał:

Maluch Oluś chce przekazać,że czuje się dobrze :) na Mikołajki  dostał od Skarpety Plaskatych 200 zł .

12 grudnia ma konsultację kardiologiczną,czeka na okulistę,może uda się wbić szybciej.

Ogólnie nie jest najgorzej,na to drugie oczko widzi :) Jest przekochany,jest zainteresowanie adopcją ,co wcale mnie nie dziwi  :) dom oczywiście jak wszystkie,będzie dobrany do psa :) i porządnie zlustrowany :) 

24300934_1503173853064330_5931370288877756079_n.png

Cudny jest, niech mu się już zawsze wiedzie jak najlepiej:)

Trzymam kciuki za konsultacje, teraz jak Olo zaczął nowe życie to nie może chorować!

4 godziny temu, Anula napisał:

Aby nie sprawiać kłopotu Marcie,TZ-owi i Asi,zakupiłyśmy obróżki,szelki,smycze dla naszych psiaków,które mam nadzieję,że trafią pod naszą opiekę.

Martuniu,paczuszka będzie wysłana w tym tygodniu,jeżeli wyrazisz zgodę na przechowanie tych akcesorji. 

W paczuszce: 5szt. szelki+smycz;5szt.szelki;4szt.obroża+smycz;16szt.obroże;8szt.smycze.

 

IMG_0624.JPG

Anuś - nie ma problemu, przechowam i z ogromną radością będziemy ubierać w nie kolejnych szczęśliwców:)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...