Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, terra napisał:

Zrobiłam kilka ogłoszeń Marcysi u mnie jest Marcelina. Linki aktywacyjne na mailu u Toli.

Gdzie można znaleźć zdjęcia Kreski i czarnego kocurka?, też im dorobię ogłoszęń.

Terra -  ogromnie dziękuję, już aktywowałam linki:)

Wrzucam zdjęcia Kreski  (ma OLX ode mnie i od Havanki)

Koteczka bardzo przytulaśna, spokojna, ma ok. 4.5 -  5 mies. , korzysta z kuwety, jest kotka niewychodzącą

23113020_1908575856071965_1278991281_o.jpg

23113194_1908575872738630_410658224_o.jpg

23113232_1908575849405299_1216950448_o.jpg

23134836_1908575906071960_2094250516_o.jpg

23157797_1908575892738628_642371125_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

A to Szafranek ( ten znaleziony przez malagos i jje znajomych jeszcze w lipcu); tez ma OLX ode mnie i od Havanki

Kocurek po ciężkich przejściach, teraz tez wielki przytulak, energiczny, lubi zabawy.

Szafran jest wykastrowany, korzysta z kuwety, jest kotem niewychodzącym; ma ok. 6 mies. wolny od  FIV+FeLv .

 Nie mam niestety dobrych zdjęć, nie mam  kiedy podjechać, karmę i żwirek wozi TZ...

V__A468.jpg

P12902511.JPG

V__0F8B.jpg

V__10CA.jpg

P1290523.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2017 o 00:49, elik napisał:

Na OLX to ogłoszenie jest jako archiwalne. Czy wycofałaś go Tysiu ?

Zmieniłam na archiwalne, jak dowiedziałam sie, że sunia adoptowana - ale już właśnie aktywuję z powrotem, skoro jednak jest w schronisku... a Gosia, która wiozła Fantę chce sunię wyciągnąc ze schroniska... więc oby była tam i czekała...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Zmieniłam na archiwalne, jak dowiedziałam sie, że sunia adoptowana - ale już właśnie aktywuję z powrotem, skoro jednak jest w schronisku... a Gosia, która wiozła Fantę chce sunię wyciągnąc ze schroniska... więc oby była tam i czekała...

Szczerze Tobiei i jej tego życzę :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Szczerze Tobiei i jej tego życzę :)

Tylko, że najgorzej, że będzie przez święta i Nowy Rok w schronisku.
Sunia podobno nieraz uciekła z gminnego kojca: wdrapywała się na siatkę, rozplątywała ją... to dlatego chyba pierwsza opuściła kojce i trafiła do schroniska... :(
Gosia nie ma na nią pomysłu jeszcze, ale wie, że musi znaleźć jej jakiś blokowy DT i ją wyciągnie ze schroniska. Ogłaszamy intensywnie sunię, może ktoś sie znajdzie... w końcu to czas cudów. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Tylko, że najgorzej, że będzie przez święta i Nowy Rok w schronisku.
Sunia podobno nieraz uciekła z gminnego kojca: wdrapywała się na siatkę, rozplątywała ją... to dlatego chyba pierwsza opuściła kojce i trafiła do schroniska... :(
Gosia nie ma na nią pomysłu jeszcze, ale wie, że musi znaleźć jej jakiś blokowy DT. Ogłaszamy intensywnie sunię, może ktoś sie znajdzie... w końcu to czas cudów. 

Tam, to czas cudów więc może i suni się cudnie ułoży i do domku zaraz po Nowym Roku pojedzie :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, terra napisał:

Ogłoszenia do aktywacji u Toli. Kreska jest Błyskotką a Szafran Onyksem.

Cała trójka ma też olx, co miejmy nadzieję zwiększa szanse na domki.

Aktywowane:)

Jeszcze raz bardzo dziękuję:)

Najbardziej oczekiwany poszukiwany domek dla Szafranka, bo on od lipca biedak tak czeka

Link to comment
Share on other sites

                                       Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Niech będą one okazją do zadumy, ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk. Oby magia Bożego Narodzenia przetrwała w nas jak najdłużej!

                                                    Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

Niech te Święta, tak wspaniałe,

będą całe jakby z bajek,

niechaj gwiazdka z nieba leci.

niech Mikołaj tuli dzieci,

biały puch niech z góry spada,

niechaj piesek w nocy gada.

niech choinka pachnie pięknie,

no i radość będzie wszędzie! 

Zdrowych , spokojnych i radosnych Świąt w gronie rodzinnym .

Znalezione obrazy dla zapytania boże narodzenie grafika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...