Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

 

 

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

24174358_1501818573270488_4649989442063904030_n.jpg?oh=800c0eab8278ae816337190c70bfe4ea&oe=5A9E8A71

Na tym zdjęciu jest Teoś....To chyba nie w piątek pan robił....

To raczej nie było zrobione w dniu trójki odbioru.

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

No i tego dziadeczka ostatnio nie widziałyśmy w schronisku......

...moze biedak nie miął już sił wyjść...bo chyba nie...?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Bardzo szkoda,że nie udało się dla Olo znaleźć domku w Zamościu.Musiał jechać do Fundacji.Mam nadzieję,że szybko znajdzie dom.

Aniu malec wymaga konsultacji okulistycznej,podejrzewam,że jedną z najlepszych ten ślepy chłopczyk znajdzie właśnie w Warszawie :) Na dzień dzisiejszy azyl Strzeleckiej  to najlepsze co mogło mu się trafić :) Kto podjąłby się dać  psu dom w takim stanie ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra napisał:

Aniu malec wymaga konsultacji okulistycznej,podejrzewam,że jedną z najlepszych ten ślepy chłopczyk znajdzie właśnie w Warszawie :) Na dzień dzisiejszy azyl Strzeleckiej  to najlepsze co mogło mu się trafić :) Kto podjąłby się dać  psu dom w takim stanie ?

Olo wymaga konsultacji okulistycznej?Tola napisała,że oko zostało usunięte.Może nie fachowo ale usunięte.Rozumiem,że nikt już nie przywróci jemu oka,a więc.....

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anula napisał:

Olo wymaga konsultacji okulistycznej?Tola napisała,że oko zostało usunięte.Może nie fachowo ale usunięte.Rozumiem,że nikt już nie przywróci jemu oka,a więc.....

Anulko, Olo ma jedno oko usunięte. Na drugie widzi albo i nie...weci tutaj nie umieli stwierdzić, dlatego wymaga specjalistycznej konsultacji okulistycznej...Mam zdjęcie tego drugiego oka, ono jest takie dziwne, ..

IMG_20171203_131556.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Anula napisał:

Olo wymaga konsultacji okulistycznej?Tola napisała,że oko zostało usunięte.Może nie fachowo ale usunięte.Rozumiem,że nikt już nie przywróci jemu oka,a więc.....

Aniu P.Kasia ,która wiozła psy pisała do mnie,że z oczodołu wypływa duża ilość zielonej wydzieliny,powieki nie są zszyte,nie wiedział  nawet wet w Zamościu czy ktoś nieudolnie usunął gałkę,czy nie wiadomo co.Mam nadzieję dowiedzieć się więcej jak porozmawiam z Katarzyną Strzelecką,więcej po konsultacji okulistycznej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Tak bardzo się cieszę, że Olo dostał szansę. To cudny psiak..On na pewno cierpi, pewnie to oko go boli, ale mimo to jest mega przyjazny, przytulaśny i ufny!!! 

Bgra, jesteś wielka!!!!

Oj tam wielka ;) raptem 174 cm wzrostu ;)  Plaskate takie są właśnie,cudowne,mimo,że ktoś je bardzo skrzywdził potrafią na nowo zaufać i pokochać całym sobą ,Będzie dobrze,Kaśka ilekroć ma swoje sprawdzone dt ,to psy trafiają do nich.

Przed chwilą, Poker napisał:

Wygląda jakby miał wytrzeszcz albo gałka wręcz wypada. Na pewno go boli.

Wygląda na nieumiejętnie ponownie osadzoną w oczodole ? cierpi niestety :(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

To witaj w klubie!! Ja też mam 174 cm wzrostu! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig

hahaha

3 minuty temu, Poker napisał:

Ale WIELKIE kobiety.Ja mam AŻ 160 cm w kapeluszu.

Jedna z moich przyjaciółek ma 149 cm ,druga 195 cm,no nie trzeba się odzywać,wystarczy ,że razem idziemy i już jest kabaret haha

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Bgra napisał:

Aniu P.Kasia ,która wiozła psy pisała do mnie,że z oczodołu wypływa duża ilość zielonej wydzieliny,powieki nie są zszyte,nie wiedział  nawet wet w Zamościu czy ktoś nieudolnie usunął gałkę,czy nie wiadomo co.Mam nadzieję dowiedzieć się więcej jak porozmawiam z Katarzyną Strzelecką,więcej po konsultacji okulistycznej.

No widzisz,nie wiedziałam o tym.Bardzo proszę pisz o Olo.Tak mi bardzo Olo zapadł w serce.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anula napisał:

No widzisz,nie wiedziałam o tym.Bardzo proszę pisz o Olo.Tak mi bardzo Olo zapadł w serce.

Oczywiście :)  na razie przywitał wszystkich radośnie ,to bardzo pogodny psiak,cudowny ,uśmiechnięty.

 

7 minut temu, helli napisał:

Mam nadzieję, że wizyta wet. będzie szybko i zacznie być leczony

Okulista jak tylko to będzie możliwe.Jest w najlepszych rękach :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...