Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

16 minut temu, Bgra napisał:

Maluch może przyjechać do Azylu do Nasielska koło Warszawy pod koniec tygodnia .Tola powiadomiona :)

Zaczynam szukać transportu.

 

 

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ja też poszukuję transportu do Warszawy....może uda się wspólnymi siłami coś zorganizować...  

 

2 minuty temu, Tola napisał:

Bgra - więc maluch uratowany, bardzo, bardzo dziękuję!

 Jutro zabieramy go do weta, niech obejrzy bidulka, przebada.

 Bgra, Bogusia, Anula - dziękuję za  tak szybkie działanie!

P.Grzesiu jest z Warszawy,teraz wiózł nam psiaki ale to by był transport płatny.Gdyby co to ja dołożę się do tansportu.Tola ma do niego tel.Najważniejsza teraz wizyta,trzeba leczyć oczko na cito może tylko kropelki wystarczą.Pekinki mają problemy z oczami,wystarczy jeden włosek w oku i taka może być reakcja jak u tego malucha.Mam w tym temacie doświadczenie.

Cudownie,że Bożenka Kochana zareagowała natychmiast BARDZO,BARDZO DZIĘKUJĘ.

MARTUNIU TEŻ OGROMNE PODZIĘKOWANIE DLA CIEBIE I WSZYSTKICH,KTÓRYM LOS NIE JEST OBOJĘTNY DLA PEKINKA.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tola napisał:

Pani, która go znalazła mówi, ze to chłopiec...On jest 25 km od Zamościa, na stacji paliw, przy głównej ulicy, siedział w krrzakach:(

 To trasa do Lwowa, prawdopodobnie ktoś go wyrzucil z auta:(

Biedny maluch :( musi być wystraszony,bida mała :(

13 minut temu, Tola napisał:

Weta opłacimy;)

Zobaczymy jak oceni go wet,jakby Was zaskoczył rachunek pisz śmiało :)

20 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ja też poszukuję transportu do Warszawy....może uda się wspólnymi siłami coś zorganizować...  

Jakiej wielkości to piesek ? pewnie,ze razem :)

kurcze nie nasz kierunek,szkoda,bo mam tani transport (440 km/200 zł )

no ale od nas do Zamościa to uuu boli ;)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Bgra napisał:

Drugi transport z Zamościa do Warszawy,płatny 0,65 g/km ,tylko nie wiem czy podjedzie tych 25 km,stąd potrzebna mi inf w jakiej miejscowości psy są do odebrania.

Bgra, Tosia jest w Zamościu, psiak też już będzie od dzisiaj, bo trafi do weta. Nigdzie nie trzeba będzie podjeżdżać. Transport Zamość - Warszawa. Z tego co liczę, to tak ok 400 zł wyniósłby ten transport....czyli po 200 na każdego psiaka...

Ja dzisiaj coś popytam, może znajdziemy za free.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Psiak już po wizycie, ale nie mam dobrych wiadomości http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

Maluch ma ok. 3 lat;  jednak nie ma  oka (zostało usunięte w bardzo niefachowy sposób), na drugie oko widzi bardzo słabo.

Najprawdopodobniej przyczyną takiego stanu jest ogromne zaniedbanie; ktoś zgotował psu  paskudne życie, żeby teraz wywalić go  dosłownie na ulicę.

Psiak na razie dostał na imię Olo, Olek (od Orlenu), dzisiaj miał zrobione badanie krwi ( wyniki jutro), jest po kąpieli,  ma wycięte kołtuny.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

O raaaany.... :(

Pan, który wiózł Promyczka na trasie Lublin->Warszawa mówił mi, że w razie "w" może przewieźć małe psiaczki w  transporterkach... jeździ tirem, nie chce ani grosza... jak będzie trzeba to odszukam kontakt.

Z Lublina to ja mam dwa gratis do Warszawy :) w niedzielę , tylko  jakoś nie mogę zgrać  z Zamościa do Lublina :(

Na teraz tylko ten za 0,65 /km z Zamościa do Warszawy też niedziela 520 km X 0,65 gr =338 zł

Jeszcze mamy trochę czasu.

 

Biedny maluch :(

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Bgra napisał:

Z Lublina to ja mam dwa gratis do Warszawy :) w niedzielę , tylko  jakoś nie mogę zgrać  z Zamościa do Lublina :(

Na teraz tylko ten za 0,65 /km z Zamościa do Warszawy też niedziela 520 km X 0,65 gr =338 zł

Jeszcze mamy trochę czasu.

 

Biedny maluch :(

Kochana - z Zamościa do Lublina dogrywam dzisiaj transport, będę do Ciebie dzwoniła, na pewno się uda!

Maluszek od wczoraj spotyka  wspaniałych ludzi, nawet nie musi czekać biedak  w gabinecie!

 Wieczorem napiszę wszystko, bo pędzę do pracy

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Kochana - z Zamościa do Lublina dogrywam dzisiaj transport, będę do Ciebie dzwoniła, na pewno się uda!

Maluszek od wczoraj spotyka  wspaniałych ludzi, nawet nie musi czekać biedak  w gabinecie!

 Wieczorem napiszę wszystko, bo pędzę do pracy

 

Cudowna wiadomość :) cieszę się bardzo ,że maluch już bezpieczny :) to czekam na telefon :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2017 o 07:27, Tola napisał:

Kochana - z Zamościa do Lublina dogrywam dzisiaj transport, będę do Ciebie dzwoniła, na pewno się uda!

Maluszek od wczoraj spotyka  wspaniałych ludzi, nawet nie musi czekać biedak  w gabinecie!

 Wieczorem napiszę wszystko, bo pędzę do pracy

Biedny bardzo maluszek :( :(

I nie napisałaś :)  Co u maluszka ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...