Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, jeśli Tygrysek to Pucuś, to nie jest już do adopcji. Pucuś w swoim domku, szczęśliwy, Tola napisała kilka postów wyżej. 

Ooooo cieszę się, bo bardzo fajne zdjęcia Pucusia i wygląda na to, że koteczek będzie szczęśliwy w tamtym domu. Nie wiedziałam, że ten,którego ogłaszam to Pucuś :) Jak zaczęłam go ogłaszać nie miał imienia i u mnie nadal był tygryskiem, jak nazwałam go na potrzeby ogłoszenia.

 

EDIT

To odpiszę, żeby skontaktowała się telefonicznie i może Tola zaproponuje jej inne kotki.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Ooooo cieszę się, bo bardzo fajne zdjęcia Pucusia i wygląda na to, że koteczek będzie szczęśliwy w tamtym domu. Nie wiedziałam, że ten,którego ogłaszam to Pucuś :) Jak zaczęłam go ogłaszać nie miał imienia i u mnie nadal był tygryskiem, jak nazwałam go na potrzeby ogłoszenia.

Elu, daj link do ogłoszenia, ja sprawdzę. Pucusia ja znalazłam, więc poznam...

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Odpisałam, że ja tylko grzecznościowo dałam ogłoszenie, a w sprawie adopcji powinna się kontaktować na podany w ogłoszeniu nr telefonu. W ogłoszeniu podałam Twój nr tel i Twoje imię jako osoby do kontaktu.

Na razie nikt nie dzwoni

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Tolu, Alaskan... Mam prośbę... proszę, jak będziecie w schronisku to rozejrzyjcie się za tą sunią... Dzisiaj się dowiedziałam, że trafiła do schroniska :(
https://www.olx.pl/oferta/terierkowata-sunia-marzy-o-domku-na-swieta-CID103-IDqDfux.html

W schronisku będziemy dopiero po świętach....być może nawet po Nowym roku...rozejrzymy się, oczywiście...

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

W schronisku będziemy dopiero po świętach....być może nawet po Nowym roku...rozejrzymy się, oczywiście...

Bardzo dziękuję... sunia przed sterylką, więc pewnie po Nowym Roku jeszcze będzie... jeśli faktycznie tam trafiła (bo dostałam sprzeczne informacje)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tyś(ka) napisał:

sunia przed sterylką, więc pewnie po Nowym Roku jeszcze będzie... jeśli faktycznie tam trafiła (bo dostałam sprzeczne informacje)

Jeśli trafiła na dniach, to spokojnie,. 14 dni kwarantanna, potem sterylka (nie od razu), po sterylizacji 10 dni i dopiero do wydania. Ja na Tosię miesiąc czekałam....

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, terra napisał:

Ależ piękna ta Marcysia 

Piękna, a ani jednego zapytania:(

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Tolu, Alaskan... Mam prośbę... proszę, jak będziecie w schronisku to rozejrzyjcie się za tą sunią... Dzisiaj się dowiedziałam, że trafiła do schroniska :(
https://www.olx.pl/oferta/terierkowata-sunia-marzy-o-domku-na-swieta-CID103-IDqDfux.html

Tk jak napisała Alaskan - w schronie będziemy prawdopodobnie tuż po świętach

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2017 o 11:17, Alaskan malamutte napisał:

Tak, to mój Pucuś!!! 

Dobry pomysł z tym kontaktem tel. Może Marcysia, albo Kreska...Jest chyba jeszcze Rysio....

Rysio już jakiś czas w domu w Warszawie, wizytę zrobiła Jo37;)

Dzisiaj dostałam zdjęcie kocurka, jakby czuł, ze o nim tu mowa;)

IMG_6314.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2017 o 22:08, Tyś(ka) napisał:

Tolu, Alaskan... Mam prośbę... proszę, jak będziecie w schronisku to rozejrzyjcie się za tą sunią... Dzisiaj się dowiedziałam, że trafiła do schroniska :(
https://www.olx.pl/oferta/terierkowata-sunia-marzy-o-domku-na-swieta-CID103-IDqDfux.html

Na OLX to ogłoszenie jest jako archiwalne. Czy wycofałaś go Tysiu ?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Rysio już jakiś czas w domu w Warszawie, wizytę zrobiła Jo37;)

. . .

IMG_6314.JPG

 

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Jo37 robi też wizyty w Krakowie, dobrze wiedzieć k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig

A Rysio cudny!!!

Cytat

Rysio już jakiś czas w domu w Krakowie, wizytę zrobiła Jo37;)

Skąd się Asiu w Twoim cytacie znalazł Kraków, skoro Tola pisze o Warszawie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...