Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 11.05.2023 o 22:44, Tola napisał:

Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu koteczki, ja zrobię olx na Warszawę.

Florka ma ok. 1,5 roku, jest już po zabiegu, testy Fiv/FeLV ujemne, kuwetkuje, po sterylizacji.

Pomożemy w transporcie, tylko proszę nie pisać, że kotka jest w Zamościu, jak ktos zadzwoni to ja już to wyjaśnię. 

Florka jest miłą, radosna koteczką, w pierwszym kontakcie trochę nieśmiałą; w obecnym Dt to najbardziej adopcyjna nasza kotka, więc bardzo zależy nam, żeby znalazła swój dom. 

I jeszcze do wiedzy tutaj czytających - tak jak pisałam, Florka  miała zrobione ogłoszenia w ubiegłym roku, jak miała ok. 7 mies. czekała wtedy na sterylkę.

Ale potem w DT pojawiła się panleukopenia, Florka też chorowała;  potem była kwarantanna i trzeba było wstrzymać adopcję, potem miała ruję i dopiero dzisiaj przeszła zabieg.

Marto na jakie miasto mm jej zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.05.2023 o 23:11, Tola napisał:

Może uda się znalezc dom Zojce; to mamcia min. Keksika vel Stiwi, tego bez oczka.

Zojka ma ok. 7 - 8 lat, jest cichutka, bardzo spokojna, nieśmiała; kuwetkuje, testy ujemne, wysterylizowana. Ma powybijane zęby, wiele przeszła. Szansa na dom jest nikla, ale spróbować trzeba. 

Potrzebuje naprawdę czułego i spokojnego domu, jest bardzo wrażliwą koteczką.

Pani Małgosia już się do niej przyzwyczaiła i nie bardzo chce ją oddać, ale nie może zatrzymywać kolejnego kota, bo jest ich i tak o wiele za dużo.

IMGP6006.JPG

IMGP6007.JPG

IMGP6022.JPG

 

 

IMGP5018.JPG

IMGP5021.JPG

A tej na jakie miasto?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2023 o 11:57, b-b napisał:

Marto na jakie miasto mm jej zrobić?

 

Dnia 12.05.2023 o 11:58, b-b napisał:

A tej na jakie miasto?

Jak możesz to na Kraków, dziękuję❤️ Ja zrobię jutro i wrzucę tutaj linki,  dzisiaj już nie dam rady. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.05.2023 o 01:11, Poker napisał:

On krzyczy czy się  śmieje?  Mały cudak 🙂

Chce mnie zagryźć 😆 Jak napisały Moli@ i Tola, to brytan obrońca. Mały niezrównoważony koszmar z ostrymi zębami gotowy na wszystko.

W sam raz przed spaniem, żeby śnić o miłych, przyjacielskich pieskach 😋

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy pamiętacie Budynia,  psa z zamojskiego schroniska z ostatniego boksu?  Budyń dzięki Agnieszce z FB, która zabrała go do hoteliku,  znalazł jakiś czas temu wspaniały dom, a teraz został  GWIAZDĄ HalfPrice? 🙂
Tak Aga napisała o tym wydarzeniu:  Patrzcie i podziwiacie jak pies z zimnego, schroniskowego kojca w Zamościu stał się gwiazdą reklamy 🙂 Duma mnie rozpiera, a wszystko to dzięki fantastycznym rodzicom adopcyjnym; wielkie dzięki za pokazanie Budyniowi, że świat jest piękny, za cudowne wycieczki od morza po góry, za przełamywanie jego lęków, za miłość i najlepsze życie jakie mógł dostać!

FB_IMG_1684092564403.jpg

FB_IMG_1684092560768.jpg

FB_IMG_1684092556808.jpg

  • Like 7
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

I jeszcze chcę Wam pokazać małego kopciuszka, który w tym roku też wybrał sobie naszą werandę na bezpieczne miejsce  do wychowania pisklaków🙂 Gniazdko jest w tym samym miejscu co w ubiegłym roku i znowu chodzimy na palcach, żeby maluchy miały spokój 😉

IMG-20230514-WA0009.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2023 o 11:57, b-b napisał:

Marto na jakie miasto mm jej zrobić?

Na razie wstrzymaj się z ogłoszeniem dla Florki, bo być może będzie miała domek:).

Wczoraj zrobiłam olx na Warszawę, a dzisiaj zadzwonił bardzo sympatyczny pan i jeśli wszystko dobrze się ułoży, to Florka będzie miała swoją rodzinę.

Poprosiłam Jo37 o wizytę, ale jest na wyjeżdzie i trochę się to przesunie w czasie;  pod koniec tyg. zacznę już jednak wstępnie szukać transportu grzecznościowego,  dom jest  też chętny pokryć koszty.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.05.2023 o 20:04, Poker napisał:

Pies celebryta. Ślicznie wygląda.

Jak przyszły DS jest chętny pokryć koszty transportu, to niech pokrywa.

Szukam jak zawsze kogoś, kto przy okazji wyjazdu do Warszawy zabierze kotkę w kontenerku, tak jest najprościej.  Nie mam nikogo, kto zechce specjalnie jechać i zabrać koteczkę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.05.2023 o 21:35, Tola napisał:

Nie wiem czy pamiętacie Budynia,  psa z zamojskiego schroniska z ostatniego boksu?  Budyń dzięki Agnieszce z FB, która zabrała go do hoteliku,  znalazł jakiś czas temu wspaniały dom, a teraz został  GWIAZDĄ HalfPrice? 🙂
Tak Aga napisała o tym wydarzeniu:  Patrzcie i podziwiacie jak pies z zimnego, schroniskowego kojca w Zamościu stał się gwiazdą reklamy 🙂 Duma mnie rozpiera, a wszystko to dzięki fantastycznym rodzicom adopcyjnym; wielkie dzięki za pokazanie Budyniowi, że świat jest piękny, za cudowne wycieczki od morza po góry, za przełamywanie jego lęków, za miłość i najlepsze życie jakie mógł dostać!

FB_IMG_1684092564403.jpg

FB_IMG_1684092560768.jpg

FB_IMG_1684092556808.jpg

 

Dnia 14.05.2023 o 21:42, Tola napisał:

I jeszcze chcę Wam pokazać małego kopciuszka, który w tym roku też wybrał sobie naszą werandę na bezpieczne miejsce  do wychowania pisklaków🙂 Gniazdko jest w tym samym miejscu co w ubiegłym roku i znowu chodzimy na palcach, żeby maluchy miały spokój 😉

IMG-20230514-WA0009.jpg

                                        😛   💓   💓   💓   💓

Link to comment
Share on other sites

Na konto ZEA właśnie wpłynęły środki z darowizn, które przekazaliście nam podczas zakupów online. 🛒

Dziękujemy! 💗. To dla nas wiele znaczy, więc prosimy o dalsze wsparcie przy okazji codziennych zakupów online.
Razem z FaniMani.pl możecie pomagać nam przy okazji i w bezpłatny sposób ❤️

2023_po_Ikw_podziekowanie(2).png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...