Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 29.05.2023 o 19:38, Jaaga napisał:

Ja też ich ogłaszam, to w takim razie wyróżnię.

Wyróżnij proszę, i za każdym razem kiedy będziesz miała zniżkę od razu wyróżnij i pisz ile wyszło, to zwrócę.

Mnie jakoś nie dają zniżek   🙁

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2023 o 21:07, limonka80 napisał:

Wyróżnij proszę, i za każdym razem kiedy będziesz miała zniżkę od razu wyróżnij i pisz ile wyszło, to zwrócę.

Mnie jakoś nie dają zniżek   🙁

Ja teraz będę miała wolne wyróżnienie po Nugaciku, więc wstawię tam Wenę.

Link to comment
Share on other sites

Maluszki dostały pomoc od kochanych Cioteczek z dogomanii i z Fb, pięknie dziękujemy

150 zł - hamam (24.05.) serce-ruchomy-obrazek-0528.gif

100 zł - Limonka 80(24.05.) serce-ruchomy-obrazek-0528.gif

100 zł - Poker 26.05.) serce-ruchomy-obrazek-0528.gif

100 zł - Grażka 123 (26.05.) serce-ruchomy-obrazek-0528.gif

100 zł - Jo37 (26.05.) serce-ruchomy-obrazek-0528.gif

qq6.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2023 o 22:00, Tyśka) napisał:

Tak mi się ona podoba... 🥰

Dla żadnego pieska nie ma szans na pomoc?

Na razie są wszystkie razem w DT, trudno je będzie stąd wyadoptować, ale nie ma innego wyjścia.

Jutro czipujemy.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2023 o 20:33, Tola napisał:

 

Ja szukam transportu na Śląsk do Jaaga dla małej suni, która łazi po wsi, może uda się jakoś to  połączyć...

 

Jeśli nic nie znajdziemy to Rodzina Groszka osobiście po niego przyjedzie pod Krosno. Może mogliby wtedy zabrać małą, o ile znajdzie się dla niej transport pod hotel Groszka?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2023 o 22:05, Tyśka) napisał:

Jeśli nic nie znajdziemy to Rodzina Groszka osobiście po niego przyjedzie pod Krosno. Może mogliby wtedy zabrać małą, o ile znajdzie się dla niej transport pod hotel Groszka?

Będę myśleć, może ktoś się najdzie, bo z naszej strony podwóz teraz w tamte strony jest raczej niemożliwy.

Ja od lutego muszę regularnie jeździć do Lublina do lekarza; zajmuje to sporo czasu, energii  i pieniędzy, więc z podwozami zwierzaków jesteśmy w stanie teraz pomóc tylko na naszym terenie.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2023 o 22:16, Tola napisał:

Będę myśleć, może ktoś się najdzie, bo z naszej strony podwóz teraz w tamte strony jest raczej niemożliwy.

Ja od lutego muszę regularnie jeździć do Lublina do lekarza; zajmuje to sporo czasu, energii  i pieniędzy, więc z podwozami zwierzaków jesteśmy w stanie teraz pomóc tylko na naszym terenie.

 

Ok. Ja ew. moglabym zapytac znajomej, ktora mieszka w Rzeszowie czy bedzie niedlugo w Tomaszowie i moglaby zabrac sunie do hotelu...

Widzę, że Marta Alicja szuka transportu dla szczeniaków z okolic Tomaszowa/Zamościa do Legnicy... może to bardziej wypali dla małej suni? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2023 o 22:22, Tyśka) napisał:

Ok. Ja ew. moglabym zapytac znajomej, ktora mieszka w Rzeszowie czy bedzie niedlugo w Tomaszowie i moglaby zabrac sunie do hotelu...

Widzę, że Marta Alicja szuka transportu dla szczeniaków z okolic Tomaszowa/Zamościa do Legnicy... może to bardziej wypali dla małej suni? 

Jak możesz Tysiu to zapytaj proszę.

Ja wstawię prośbę na Fb, może jutro mi się uda, bo od 2 dni się przymierzam.

Link to comment
Share on other sites

Tolu, a kociaczki? 

Jakby coś się wyklarowało z transportem, to dajcie mi znać. Jutro wieczorem wyjezdzam do Katowic ze swoimi szczeniakami, a suczka i ewentualnie kocieta musiałyby przyjechać na wieś. Kociaki mogłabym ostatecznie mieć w Katowicach, bo dalabym je do pokoju Miriam z królikami, ale suni przy szczeniakach nie wezmę. Andrzej w czwartek stawia auto na warsztat, więc nie będzie mógł nigdzie podjechać, aż je odbierze od mechanika. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2023 o 22:49, Jaaga napisał:

Tolu, a kociaczki? 

Jakby coś się wyklarowało z transportem, to dajcie mi znać. Jutro wieczorem wyjezdzam do Katowic ze swoimi szczeniakami, a suczka i ewentualnie kocieta musiałyby przyjechać na wieś. Kociaki mogłabym ostatecznie mieć w Katowicach, bo dalabym je do pokoju Miriam z królikami, ale suni przy szczeniakach nie wezmę. Andrzej w czwartek stawia auto na warsztat, więc nie będzie mógł nigdzie podjechać, aż je odbierze od mechanika. 

Z kociakami jutro spróbuje tylko ustalić, ale testów nie zrobię, bo jutro szczeniaki mają czipowanie, a ja  znowu jadą do Lublina.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2023 o 22:54, Tola napisał:

Z kociakami jutro spróbuje tylko ustalić, ale testów nie zrobię, bo jutro szczeniaki mają czipowanie, a ja  znowu jadą do Lublina.

Bez testów nie moge wziąć.  To najwyżej podeślij ich zdjęcia, zrobię im ogloszenie. Może znajdą domy stamtąd, gdzie są. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2023 o 09:04, Jaaga napisał:

Bez testów nie moge wziąć.  To najwyżej podeślij ich zdjęcia, zrobię im ogloszenie. Może znajdą domy stamtąd, gdzie są. 

Nie zrozumiałyśmy się - testy jak najbardziej zrobię, jak zawsze.  Pisałam o dniu dzisiejszym, że dzisiaj nie dam rady.

Dnia 30.05.2023 o 13:17, Jaaga napisał:

Widziałam tą Fifi na FB. Fajna malutka.

To chlopiec

Dnia 30.05.2023 o 19:24, Jaaga napisał:

Szczeniakom zrobiłam zbiorowe wyróznione na miesiac olx na katowice.Gdyby były domy i trnasport, to moge mamę poprosić o wydanie. Link wstawię, jak mi aktywują.

Bardzo dziękuję🌹

Link to comment
Share on other sites

Tak jak wczoraj pisałam, maluchy były dzisiaj na przeglądzie w lecznicy.  Atalaya, Tiki, Aurora, Hera, Stella, Ptysia, Karmelek, Elliot są zdrowe, waża od 1,70 do 3 kg..Atalaya ma delikatną wadę zgryzu, Karmelek miał pobrane zeskrobiny, bo ma wyłysienia, ale jest wszystko ok, dostał zestaw witamin  i szampon leczniczy. Najbardziej zdystansowana jest Ataaya i ona polecana jest do adopcji z siostrą; reszta psiaków bardzo przytulaśna, zabawowa, Karmelek jest najbardziej energiczny. Maluchy zostały zaszczepione, zaczipowane. Starsze mają po ok.10 tyg., Młodsze po ok.7 tyg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...