Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 22.05.2023 o 00:06, Poker napisał:

Jak zwykle kobiety. Mężczyźni prawie nie uczestniczą w wolontariatach w schroniskach.

Nie zawsze:D w naszym gminnym schronisku wolontariuszami głównie są mężczyźni, którzy też są w zarządzie Stowarzyszenia działającego przy tym schronisku:) Woj. wielkopolskie 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.05.2023 o 08:38, Tyśka) napisał:

Nie zawsze:D w naszym gminnym schronisku wolontariuszami głównie są mężczyźni, którzy też są w zarządzie Stowarzyszenia działającego przy tym schronisku:) Woj. wielkopolskie 🙂

dlatego napisałam PRAWIE czyli wyjątek potwierdzający regułę. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.05.2023 o 08:35, Jaaga napisał:

Tolu, czy kojarzysz to wychudzone, kościste czekoladowo- podpalane nieszczęście po lewej stronie zdjecia? Nie pasuje mi do żadnego psa z pozostałych zdjęć. 

To samiec, wiem który to boks, tam jest sporo psów, ale o psie nic więcej nie wiem. Wczoraj starałam się robić zdjęcia w każdym boksie, nie wszystkie wyszły, może następnym razem się uda. 

 

Link to comment
Share on other sites

I znowu tragedia szczeniaków na podzamojskiej wsi,  w opuszczonej stodole😢 Brak reakcji UG? ludzi z tej okolicy? doprowadziły do narodzin ponad 10 szczeniaków. Teraz sytuacja wygląda tak, że jedna z suczek straciła życie  życie (prawdopodobnie otrucie),  druga przestała się pokazywać, zostało 8 szczeniaków, które na szczęście zostały wyłapane, reszta nie wiadomo gdzie😢 Udało się na szczęście znaleźć awaryjny Dt. Maluchy są przerażone, z masą kleszczy i pcheł, niektóre mają rany od od chowania się w starych deskach. Jutro będę umawiać  maluchy do wetki, bo trzeba je obejrzeć, odrobaczyć, zaszczepić. Jeśli ktoś chciałby  nas wspomóc lub  jakoś pomoc szczeniakom,  to bardzo proszę. To nie jest najlepszy dla nas czas, bo kończą się pieniądze, a nie wiadomo czy i ile wpłynie na koniec lipca.

FB_IMG_1684867170046.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...