Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 6.01.2023 o 16:33, Tola napisał:

Wczoraj do swojego nowego domu w Warszawie pojechała Czekoladka, jeden z trzech kociaków z Bondyrza. Bardzo dziękuję Murce za opiekę, 🌹♥️

Tutaj już w Warszawie 

IMG_20230106_161918.jpg

 

Cieszę się, że dojechała szczęśliwie, bo było zamieszania z tym transportem ☺️

W każdym razie p. Rafał jeździ co jakiś czas w te rejony i na różne trasy, więc może jeszcze nie raz będzie mógł pomóc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2023 o 18:37, elik napisał:

Ile z tych kotków szuka jeszcze domu? Ogłaszam, że trzy, ale wiem, że przynajmniej jeden już ma dom.

czarne2.jpg.c561b307d0c71f4add09a5948825f63b.jpg

Zostały dwa, te z białymi krawatkami (kotek i kotkeczka).

Postaram się im porobić im nowe fotki na dniach, czekam aż trochę słońce się pokaże, bo jak jest pochmurno to aparat robi z fleshem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2023 o 18:43, Murka napisał:

Zostały dwa, te z białymi krawatkami (kotek i kotkeczka).

Postaram się im porobić im nowe fotki na dniach, czekam aż trochę słońce się pokaże, bo jak jest pochmurno to aparat robi z fleshem.

Ich ogłoszenie jest wyróżnione do 20.01. więc nowe zdjęcia jak najbardziej się przydadzą 🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2023 o 21:52, Murka napisał:

 

Cieszę się, że dojechała szczęśliwie, bo było zamieszania z tym transportem ☺️

W każdym razie p. Rafał jeździ co jakiś czas w te rejony i na różne trasy, więc może jeszcze nie raz będzie mógł pomóc.

Oby tylko znalazły się kolejne domy🙂. A tutaj Czekoladka w nowym domu 

IMG_20230108_155742.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2023 o 18:17, Tola napisał:

A dzisiaj do swojego nowego domu pod Krakowem miała jechać Arabika, która niedawno wróciła z adopcji z Krakowa. Mam nadzieję, że tym razem to będzie rodzina na zawsze. Dziękuję p. Joli za wizytę i troskę o los koci💙

image (4).jpeg

Arabika juz odebrana i w drodze do nowego domu. Byla bardzo zestresowana kiedy ją zapakowałam, rozbijała się w transporterku. Żal jej, ale co zrobić. Wszystkie nie mogą zostać. Taka duża, jak dorosła, a od kociątka czekala na swój dom. Oby to już byl ten właściwy, bo stres przy zmianach widac u niej coraz większy.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2022 o 20:29, Mta82 napisał:

Dzień dobry.

Zorganizowałam w przedszkolu kiermasz świąteczny -  zebraną kwotą chciałabym wesprzeć zamojskie staruszki. Przelew wyślę w przyszłym tygodniu (około 800 zł).

Przyszedł przelew - 960 zł !!!-  imponująca  kwota, bardzo dziękuję w imieniu wszystkich zamojskich  staruszków. 🥰♥️🌹♥️🌹♥️🥰 . 20.01. kończy się zbiórka na Ratujemy Zwierzaki na ten sam cel i wtedy podzielę tutaj na zamojskim te wszystkie zebrane pieniądze. Jeszcze raz pięknie dziękuję ♥️

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2023 o 19:09, Tola napisał:

Przyszedł przelew - 960 zł !!!-  imponująca  kwota, bardzo dziękuję w imieniu wszystkich zamojskich  staruszków. 🥰♥️🌹♥️🌹♥️🥰 . 20.01. kończy się zbiórka na Ratujemy Zwierzaki na ten sam cel i wtedy podzielę tutaj na zamojskim te wszystkie zebrane pieniądze. Jeszcze raz pięknie dziękuję ♥️

 

Dnia 8.01.2023 o 19:18, Tola napisał:

Na koncie jest też wpłata z urodzinowego bazarku Tianku dla zamojskuch staruszków - 109 zł - pięknie dziękuję 🥰♥️🌹🌹🌹♥️🌹🥰. Uzbierana kwota też zostanie podzielona po 20.01. 🙂 

 

Rzadko tu zaglądam, bo mi serce pęka na widok tych pyszczków za kratami, ale cos mnie tu ciągnęło dzisiaj. Cudowna wiadomość. Wśród tych staruszków jest nasz Bonus. Bardzo dziękujemy za Wasze wielkie serca ♥️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2023 o 19:09, Tola napisał:

Przyszedł przelew - 960 zł !!!-  imponująca  kwota, bardzo dziękuję w imieniu wszystkich zamojskich  staruszków. 🥰♥️🌹♥️🌹♥️🥰 . 20.01. kończy się zbiórka na Ratujemy Zwierzaki na ten sam cel i wtedy podzielę tutaj na zamojskim te wszystkie zebrane pieniądze. Jeszcze raz pięknie dziękuję ♥️

To Mta82 zrobiła kiermasz w swoim przedszkolu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

a to chyba Rudasek już na pokładzie Malamutów (info z fb)  uśmiech od ucha do ucha 💚

Może być zdjęciem przedstawiającym pies i na świeżym powietrzu

"Tabi jest w wieku ok. 2-3 lata. duży szczeniak.
Jest niesamowicie kontaktowy i przyjacielski. Nie ma w nim cienia agresji. Do każdego podbiega z wielkim entuzjazmem.
Podejrzewamy, że był raczej psiakiem podwórkowym, z którym nikt nie pracował. Tabi radośnie skacze po ludziach, rozdając buziaki i okazując wielki entuzjazm z towarzystwa.
Obecnie Tabi jest bardzo szczupły, musi nabrać masy".

Drugi psiak ten wilczasty też wyjechał ale jeszcze nie ma nowych info o nim

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2023 o 14:38, Tyśka) napisał:

Przepraszam, że tutaj, ale brakuje mi aktywnego wątku z wizytatorami.

32-720 Nowy Wiśnicz szukam wizytatora dla 9-msc mix owczarka niem./belgijskiego. Jest tam ktoś z Dogomaniaków? 

W Bochni jest organizacja pomagająca bezdomnym zwierzakom. Może zapytaj na stronie czy ktoś mógłby zrobić wizytę PA

https://www.facebook.com/groups/bochniaiokolicezaginione/?multi_permalinks=5508205855951780&notif_id=1671822687410339&notif_t=group_highlights&ref=notif

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zadzwoniła do mnie  redaktorka z TVN - w piątek rano robią program o czarnych kotach; urzekły ich nasze czarne maluchy, które są u Murki - Pralinka i Ciastek no i kociaki dostały zaproszenie do telewizji.

Pani Katarzyna to kociara, zaproponowała nawet przenocowanie  maluchów z czwartku na piątek u siebie w Warszawie, no ale taki wyjazd teraz jest niemożliwy, nie damy rady jutro tego zorganizować. 

W programie będą pokazywane koty do adopcji, to na pewno ogromna szansa na dom.

Pani Kasia obiecała, że jeśli tylko wystarczy im czasu, to pokaże zdjęcia Pralinki i Ciastka, prosimy więc o kciuki.

Jeśli ktoś z Was będzie miał  w piątek o 8.00 możliwość obejrzenia programu, to też proszę, bo ja niestety nie będę mogła.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2023 o 14:38, Tyśka) napisał:

Przepraszam, że tutaj, ale brakuje mi aktywnego wątku z wizytatorami.

32-720 Nowy Wiśnicz szukam wizytatora dla 9-msc mix owczarka niem./belgijskiego. Jest tam ktoś z Dogomaniaków? 

Kiedyś był  - bardzo pomocny.

Teraz nie ma chyba komu założyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...