Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 14.06.2022 o 15:37, konfirm31 napisał:

W 100% zgadzam się z limonką. Mogę dać (niestety), tylko 20 zł stałej :(. 

I ja w 100% z limonką się zgadzam, choć nie mogę i nie powinnam - też dam 20 zł stałej.

Feniś [*] też 13 lat w schronisku spędził......

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 08:29, mari23 napisał:

choć nie mogę i nie powinnam - też dam 20 zł stałej.

Feniś [*] też 13 lat w schronisku spędził......

Bardzo dziękuję ❤️ Tak właśnie mi się skojarzyło, i pomyślałam że skoro  Fenisia 23 dni uszczęśliwiły, to temu biedakowi też się należą za całe stracone życie ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 09:10, Keyuta napisał:

Poratuję starszego Rudego, 50 zł stałej deklaruję (od czerwca). Komu wpłacić ?

Dziękuję ❤️ Ja będę skarbnikiem. Tak bym chciała żeby Rudy biedak choć trochę pożył tak  jak na to zasłużył - jak pies który jest kochany i dla kogoś ważny...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Choć Rudasek ma już własny wątek, to napiszę jeszcze raz tutaj, może zajrzy tu ktoś kto nie zagląda na inne wątki, i może czyjeś serce drgnie na myśl, że ten biedny pies który gaśnie z dnia na dzień, stacił w schronisku wszystko -  najradośniejsze (dla niego niestety nie) szczenięce lata, młodość, zdrowie a ostatnio nawet nadzieję ....

Taki piękny i szczęśliwy mógł być z niego pies gdyby jego życie nie skończyło się 13 lat temu, wraz z przekroczeniem bramy schroniska. On wtedy jeszcze tego nie wiedział, że prawdopodobnie nigdy nie opuści tego miejsca ...

Pewnie miał nadzieję i każdego dnia czekał aż przyjdzie ktoś, kto go pokocha i zabierze do domu. Minęło 13 lat, i nikt tego nie zrobił, a Rudy już nie czeka i już nie ma nadziei .... 13 z 14-tu lat życia, chce się płakać ....

Bardzo proszę, jeśli ktoś jeszcze może pomóc, albo zna kogoś kto mógłby, proszę, pomóż uratować tego biedaka. Podarujmy Mu choć chwilę życia w domowym cieple, niech choć na krótko będzie Mu dane poznać dobro i opiekę jaką może dać człowiek ..... Brakuje 145 zł by mógł tego zaznać, bardzo proszę .....

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dorzucę 100 zl jednorazowo, proszę o numer konta. Wpłacić będę mogła dopiero w poniedziałek. Można to potraktować jako 20 zł co miesiąc na 5 miesięcy - może za pięć miesięcy dorzucę znowu, ale teraz nie mogę tego obiecać.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 21:22, Sowa napisał:

Dorzucę 100 zl jednorazowo, proszę o numer konta. Wpłacić będę mogła dopiero w poniedziałek. Można to potraktować jako 20 zł co miesiąc na 5 miesięcy - może za pięć miesięcy dorzucę znowu, ale teraz nie mogę tego obiecać.

Bardzo dziękuję ❤️  już wysyłam konto. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

 

Dziś patrząc na mojego staruszka Dżekusia myślałam o dniu kiedy do nas trafił jako 10- latek - wychudzony, zalękniony, bezradny.... a był wtedy o cztery lata młodszy niż Rudy. Jak strasznie muszą się w schronisku czuć stare, słabe psy które tracą siły, a nikt nie stoi obok i nie ochroni w razie potrzeby, nie pomoże wstać kiedy stawy odmawiają posłuszeństwa, nie nakarmi ręką gdy jedzenie wypada z pyszczka ... 

Rudy nie może tam zostać, czy ktoś jeszcze mógłby wesprzeć biedaka deklaracją ?

Bardzo proszę...    

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.06.2022 o 22:07, Poker napisał:

Gdy pojawiają się prośby o pomoc tutaj, a pies ma już założony wątek, to robi się chaos.

Piszę wszędzie, by uzbierać dla Rudego deklaracje, niektórzy nie zaglądają na nowe wątki, a na zamojski tak ...

Jak tylko ktoś deklaruje pomoc tutaj, to natychmiast zapisuję na właściwym wątku. Jestem na bieżąco, po prostu chcę zwiększyć szanse  piesia ... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.06.2022 o 21:54, Tola napisał:

Dzisiaj ze schroniska Aska7 zabierała Rudego, udało się zrobić parę zdjęć innym psom.                                        Rudy jeszcze w na wybiegu, za parę minut będzie wolny

 

To jest złota kobieta 😇 

Pojechała i nie ma czasu poprosić o pomoc dla dawniej Wikarego. Może tutaj ktoś dyszle dołoży

https://www.dogomania.com/forum/topic/356410-11-letnia-ciapa-8-lat-w-schronie-brakuje-40000-zł-to-już-ostatni-raz-bo-ja-naprawdę-nie-wiem-jak-wyrobię-szóstego-psa-a-on-jak-każdy-zasługuje-na-miłość-proszę/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.06.2022 o 22:05, dwbem napisał:

Czy ja coś deklarowałam na Rudego od lipca? Jeżeli tak to proszę mi przypomnieć bo starość nie radość i pamięć już nie ta. Jeżeli tak to proszę o konto.

Tak, dałaś Rudemu 10 zł stałej deklaracji 🙂 

Przed chwila wysłałam numer konta. Jeszcze raz dziękuję za pomoc 🌼 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2022 o 11:49, Ewa Marta napisał:

Czy cokolwiek wiadomo o tej suni? Jakiej jest wielkości, ile czasu jest w schronie? 

W schronie jest bardzo krótko, bo jak poprzednio robiłam zdjęcia, to jej nie było, prawdopodobnie była zamknięta po sterylizacji. Jest bardzo przestraszona, uciekała przed pracownikiem do budy,(próbował założyć jej smycz), ale nie gryzie. Sunia jest niewielka, drobna, bardzo wychudzona, długie łapki. Nowa w boksie jest też ta jasna suczka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...