Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 26.06.2022 o 16:23, elik napisał:

Tak, wspaniała i grzech byłoby ją zmarnować. Dlatego napisałam do Anula, że chciałabym pomóc tym dwóm psiakom, które trzymają się razem, ale rozumiem, że to może być za duże obciążenie, albo temu biedakowi,  którego co kilka dni przychodzi karmić właściciel. Może Anula podejmie temat  🙂                  

Ela już napisała do mnie pw.Wybór psiaków całkowicie należy do Eli jeżeli to Ona zajmie się psiakami.Może to być kto inny też.

Jestem w kontakcie i uzgadniane są szczegóły.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2022 o 14:47, Anula napisał:

Ela już napisała do mnie pw.Wybór psiaków całkowicie należy do Eli jeżeli to Ona zajmie się psiakami.Może to być kto inny też.

Jestem w kontakcie i uzgadniane są szczegóły.

Bardzo dziękuję Aniu. Jak napisałam w PW, jeśli nie masz nic przeciwko temu, to chciałabym pomóc tym dwu psiaczkom, bo one mają najmniejsze szanse na pomoc.

bezdomne, błąkające się po wsi dwa psy w tym jeden bez oka

spacer.png

Rozmawiałam z Martusią, będą się starali zlokalizować te pieski.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2022 o 17:04, elik napisał:

Bardzo dziękuję Aniu. Jak napisałam w PW, jeśli nie masz nic przeciwko temu, to chciałabym pomóc tym dwu psiaczkom, bo one mają najmniejsze szanse na pomoc.

bezdomne, błąkające się po wsi dwa psy w tym jeden bez oka

spacer.png

Rozmawiałam z Martusią, będą się starali zlokalizować te pieski.

Tak jak wcześniej napisałam wybór psiaków a tym samym pomoc im należy do osoby odpowiedzialnej za dane psiaki.My będziemy calkowicie je wspierać pod względem finansowym.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2022 o 18:44, Anula napisał:

Tak jak wcześniej napisałam wybór psiaków a tym samym pomoc im należy do osoby odpowiedzialnej za dane psiaki.My będziemy calkowicie je wspierać pod względem finansowym.

Bardzo serdecznie dziękuję     1218026166_dzikuj2.jpg.0590ea74f74996ab2eb2e6c0ab787c52.jpg

Link to comment
Share on other sites

Smutny dzisiaj dzień, mam w sobie sporo smutku, ale i złości na niesprawiedliwość losu😢.  Mam wiadomości o terierku zamkniętym na działce -  udało się dotrzeć do właściciela, piesek został zabrany z tej działki, jest już na posesji mieszkalnej. 

image000000(2).jpg.6c8b6fe66071cf6974281b46a2744092.jpg

Link to comment
Share on other sites

Porzucone dwa pieski, w tym ten bez oka wczoraj były na posesji kobiety, która je dokarmia. Pieska bez oka znalazł jej mąż w lesie w grudniu, uwolnił go z wnyków. Pies uciekł, ale po jakimś czasie pojawił się na ich posesji i przychodzi teraz systematycznie - najada się i znika, podobnie ten drugi. We wsi nikt ich nie zna. Wcześniej okazało się, że żadna z osób, które pisały i prosiły o pomoc dla psów nie znała miejsca ich pobytu, nie widziała zwierzaków. Sporo czasu zajęło mi ustalenie osoby, która może cos więcej powiedzieć, a przede wszystkim potwierdzić obecność zwierząt.  Oba psy są podobno nieufne, bardziej ten z dlłuższą sierścią; podejść bliżej do siebie  pozwalają tylko mężowi kobiety. Powiedziałam, że jest szansa na pomoc, poprosiłam o jeszcze jakieś zdjęcia, jakby psy pojawiły się. Wiem, że ten bez oka był wczoraj rano, jeszcze przed moją rozmową- jak zwykle zjadł i uciekł. 

image000001.jpg.9379ad7b571adcbd7025a34acc4cfdab.jpg

image000000(3).jpg.bd6aa26b0e0b2a087415dd263fd34dc7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2022 o 22:04, Tola napisał:

Porzucone dwa pieski, w tym ten bez oka wczoraj były na posesji kobiety, która je dokarmia. Pieska bez oka znalazł jej mąż w lesie w grudniu, uwolnił go z wnyków. Pies uciekł, ale po jakimś czasie pojawił się na ich posesji i przychodzi teraz systematycznie - najada się i znika, podobnie ten drugi. We wsi nikt ich nie zna. Wcześniej okazało się, że żadna z osób, które pisały i prosiły o pomoc dla psów nie znała miejsca ich pobytu, nie widziała zwierzaków. Sporo czasu zajęło mi ustalenie osoby, która może cos więcej powiedzieć, a przede wszystkim potwierdzić obecność zwierząt.  Oba psy są podobno nieufne, bardziej ten z dlłuższą sierścią; podejść bliżej do siebie  pozwalają tylko mężowi kobiety. Powiedziałam, że jest szansa na pomoc, poprosiłam o jeszcze jakieś zdjęcia, jakby psy pojawiły się. Wiem, że ten bez oka był wczoraj rano, jeszcze przed moją rozmową- jak zwykle zjadł i uciekł. 

Pomoc tym psiakom będzie bardzo trudna. Czy w ogóle uda się je złapać? Co o tym sądzisz Martusiu?  Czy nie lepiej próbować pomóc terierkowi, który był na zamkniętej działce ? Tu potrzebne byłoby zrzeczenie się tego psiaczka. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2022 o 22:37, elik napisał:

Pomoc tym psiakom będzie bardzo trudna. Czy w ogóle uda się je złapać? Co o tym sądzisz Martusiu?  Czy nie lepiej próbować pomóc terierkowi, który był na zamkniętej działce ? Tu potrzebne byłoby zrzeczenie się tego psiaczka. 

Nie wiem Elu, wydaje mi się, że może być problem... Psy są ponad 20 km od Zamościa, pani wczoraj wydawała się przerażona jak powiedziałam, że trzeba byłoby psy przetrzymać u niej na posesji w  noc poprzedzającą wyjazd...Martwi mnie też, że ani wczoraj wieczorem, ani dzisiaj nie odezwała się... Dwie osoby zgłosiły mi te psy, wydawały się zaangażowane w pomoc  i zorientowane, a jak jest szansa na ratunek, to okazuje się, że psy są tam od grudnia i właściwie nikt o nich nic nie wie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2022 o 22:37, elik napisał:

Pomoc tym psiakom będzie bardzo trudna. Czy w ogóle uda się je złapać? Co o tym sądzisz Martusiu?  Czy nie lepiej próbować pomóc terierkowi, który był na zamkniętej działce ? Tu potrzebne byłoby zrzeczenie się tego psiaczka. 

Elu, pan nie zrzeknie się psa, TZ rozmawiał w tej sprawie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2022 o 22:31, Tola napisał:

Zrobiłam olx maluszkowi od bezdomnej suczki, na razie dzwonią dzieciaki. Wiem, że Jaaga zrobiła na Lublin, bardzo dziękuję🌹                   Katowicehttps://m.olx.pl/765307350/?bs=olx_pro_listing

Zrobiłam szczeniaczkowi ogłoszenie na Warszawę. 

Szczeniaczek Fender do adopcji! Warszawa Ochota • OLX.pl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...