Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia. Mała dropiata Łatka.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 16.12.2022 o 11:38, Tyśka) napisał:

Elik, deklaracja po Miłeczku czy Michu?

Dziękuję! 

Nie po Michu, bo Agnieszka nie wpłacała deklaracji dla Micha i nie po Miłeczku, bo Miłeczek nadal jest w hotelu, ale Miłeczkową  🙂 
Część pieniędzy - 20,00 zł - które przysyła Agnieszka przeznaczam dla Miłeczka, ale sunia bardziej potrzebuje wsparcia, niż Miłeczek. On ma pełne pokrycie kosztów hotelu i potrzebuje tylko od czasu do czasu na karmę, ale to mogę zapewnić mu bazarkami. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2022 o 13:44, elik napisał:

Nie po Michu, bo Agnieszka nie wpłacała deklaracji dla Micha i nie po Miłeczku, bo Miłeczek nadal jest w hotelu, ale Miłeczkową  🙂 
Część pieniędzy - 20,00 zł - które przysyła Agnieszka przeznaczam dla Miłeczka, ale sunia bardziej potrzebuje wsparcia, niż Miłeczek. On ma pełne pokrycie kosztów hotelu i potrzebuje tylko od czasu do czasu na karmę, ale to mogę zapewnić mu bazarkami. 

To już zrozumiałam. Dziękuję! Wystraszyłam się, bałam się zerknąć na wątek Miłeczka.
Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2022 o 19:10, Gabi79 napisał:

Już to gdzieś pisałam. Szkoda, że nie mogę mieć trzech psów, sunia w 100 procentach w moim typie. Uwzglednię ją w najbliższym bazarku

 

 

Dziękuję! 

Czy ktoś jeszcze może poratować stałą? Nie dam rady wykładać większej sumy na Hotelik. 

Link to comment
Share on other sites

Ja należę do tej nieprawomyślnej mniejszości, która NIE uważa, że dogomaniacy są jedynymi prawdziwie powołanymi do pomocy zwierzakom, a adopcje odbywające się poza ich czujnymi oczami to nieszczęście i katastrofa niechybna, ALE akurat ta fundacja to świeżynka, nawet pół roku jeszcze nie działa... Trudno powiedzieć, na ile są skuteczni.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...