Jump to content
Dogomania

sunnynight

Members
 • Content Count

  1,625
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About sunnynight

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,258 profile views
 1. Moja również została szczęśliwie wyrwana z objęć PP, dziękuję ślicznie :)
 2. Ha, no niby kupiłam, ale dzielnie walczę ze sobą, bo jedna rzecz jeszcze bardzo mi w oko wpadła... Na kt już się nie szarpnę, ale może policytuję...
 3. Poproszę kolczyki nr 46 w kt :) edit: uff, ale się naczekałam, aż zmienisz tytuł ;)
 4. Podlicz, proszę, kochana, to w poniedziałek się rozliczę :)
 5. A ja rozliczenia nie dostałam, buuu! ;) edit: aaa, bo to jeszcze nie koniec, gapa ze mnie.
 6. Poproszę kurteczkę nr 5 i polar nr 27
 7. sunnynight

  ROZLICZAM!! Ciuch ciuuuch na SBM do 30.11. godz. 20

  Anetko kochana, zarezerwuj mi proszę nr 8, 9 i 27 i napisz, w jakim są stanie, dobrze? Czy 27 jest bardzo rozciągliwe? Tak na oko to jest bardziej rozmiar 34 czy 36? I jeszcze w numerze 8 poprosiłabym o szerokość hmm... "bezrękawa", no wiesz, tego otworu na rękę ;)
 8. Świetna sprawa z tymi odłamkami, a i pomysł z pierścionkiem mi się podoba. Ewentualnie jeszcze wisiorek mógłby pewnie być. Żadnej folii do tego starego papieru, bardzo Cię proszę! Drogie? A pewnie, nikt nie mówi, że nie, bo i materiały kosztują odpowiednio, i sama praca też jest wymagająca. Ale zawsze możesz chociaż kilka kartek zrobić. Kiedyś miałam różne fajne pierdułki do starych papierów... muszę poszukać, jak uda mi się coś znaleźć, to Ci podrzucę. Naprawić nie naprawi, ale powstrzyma degradację.
 9. Witaj Anulko, czy mogłabym poprosić o rezerwację i zmierzenie długości wkładki w butkach nr 18?
 10. Tak jest, wszystko u mnie, sadzoneczki stoją w wodzie, jabłuszka już przesypane i zabezpieczone, bo mole spożywcze nie śpią i zawsze się pojawiają, kiedy tylko przyniosę coś dobrego ;) Wielkie podziękowania dla Terry, Aldrumki i Rozi :)
 11. Zapisuj, oczywiście, że 30. A gdzie ten bazarek, bo go nie widzę? Pomysł z węglem bardzo dobry, zamiennie można stosować cynamon, ale to na pewno wiesz. Może być jutro o 16 pod Rossmannem?
 12. No wiesz co???? Lepiej napisz, kiedy się możemy na odbiór umówić. Dla mnie do woreczków pakować nie trzeba (listków, nie słoików oczywiście... chociaż słoików też :D), najlepiej delikatnie zawinąć w miękki papier (może być toaletowy :P) , bożebroń bez żadnego zabezpieczania końcówek w mokre watki czy inne takie.
×