Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia. Mała dropiata Łatka.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 17.12.2022 o 21:04, sunnynight napisał:

Ja należę do tej nieprawomyślnej mniejszości, która NIE uważa, że dogomaniacy są jedynymi prawdziwie powołanymi do pomocy zwierzakom, a adopcje odbywające się poza ich czujnymi oczami to nieszczęście i katastrofa niechybna, ALE akurat ta fundacja to świeżynka, nawet pół roku jeszcze nie działa... Trudno powiedzieć, na ile są skuteczni.

Ja też nie uważam, że nie tylko Dogomaniacy są jedynymi... ale tutaj nie znam. Właśnie usiadłam i próbuję wyszukać informacje - ciężko. To co znalazłam nie widzi mi się. Chyba nie było tematu.  😉

Link to comment
Share on other sites

Są ostrzeżenia przed mrozem tej nocy. Może to być najmroźniejsza noc    😥   Biedne bezdomne, dzikie zwierzęta.
Czy może chociaż na noc ta Pani mogłaby zabierać sunię do domu, choćby do łazienki, czy jakiegoś innego oddzielnego pomieszczenia?             

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2022 o 21:21, elik napisał:

Są ostrzeżenia przed mrozem tej nocy. Może to być najmroźniejsza noc    😥   Biedne bezdomne, dzikie zwierzęta.
Czy może chociaż na noc ta Pani mogłaby zabierać sunię do domu, choćby do łazienki, czy jakiegoś innego oddzielnego pomieszczenia?             

Zapytam, ale może być ciężko 😞 Sąsiadka myślała pierwotnie o podarowaniu suni DT, ale jej psisko niestety nie dogadał się z Łatką (Łatka uległo-obojętnia wobec niego). Chyba nie ma jak odizolować. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2022 o 21:24, Tyśka) napisał:

Zapytam, ale może być ciężko 😞 Sąsiadka myślała pierwotnie o podarowaniu suni DT, ale jej psisko niestety nie dogadał się z Łatką (Łatka uległo-obojętnia wobec niego). Chyba nie ma jak odizolować. 

        😒     Może wzruszy ją ostrzeżenie o dużym mrozie i coś wymyśli.        

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2022 o 22:33, Poker napisał:

Może ją dać gdziekolwiek, do szopki, garażu, piwnicy, byle nie była na dworze.

 

Dnia 17.12.2022 o 22:42, elik napisał:

A może nie wie, że ma być taki mróz tej nocy?

Sąsiadka zapewniała mnie, że sunia ma ciepło. W szopie ma bardzo dużo słomy, w której może się zakopać, dodatkowo stoi przy ścianie materac, który osłania. Nie mogą suni zabrać do siebie, podjęli próby, ale muszą ją izolować nie tylko od psa, ale i kotów, które mają niewychodzące i po przejściach, bojaźliwe. Łatka całe życie spędziła na tej posesji. Pomimo że podwórze nie jest ogrodzone to nie uciekała, nie wyściubiała noska poza swój teren. Nie zna życia poza nim i nie chodziła na spacery, więc kiedy zabrały ją do siebie to próbowała wrócić do siebie. To dobre osoby, Łacia początkowo się bała, o jedzeniu przy obcych nie było mowy, teraz się cieszy jak je widzi, ogonek lata na boki. Mam nadzieję, że niedługo będzie w ciepłym domu...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to KTO DORZUCI STAŁĄ? Mała dropiata Łatka po śmierci opiekuna straciła wszystko: dom i sens życia, mieszka w przydomowej szopie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...