Jump to content
Dogomania

16 letni - Łatuś , zaniedbany i po urazie, teraz w hoteliku, już po zabiegu, wraca do sił :). Prosimy o pomoc w ogłaszaniu !!!


Onaa

Recommended Posts

Witamy z Łatusiem , Łatuś bardzo biedny , w domu tylko leży , zmienia tylko pozycje, postawiony zrobi kilka kroków, coś tam sobie czasami burknie pod noskiem, sączy mu się siusiu od czasu do czasu, może to stan zapalny, wszystko powoli sprawdzimy, jutro idziemy na wizytę ogólny przegląd, test na lambie, badanie rozszerzone krwi.

Na szczęście noc ładnie przespał, rano wyniesiony w towarzystwie Gucia na siku zrobił siku, jest zainteresowany tym co się wokoło niego dzieje, przywitał się z obcym  pieskiem na spacerku i zaszczekał kilka razy grubym głosem na idące osoby. Po czym jego siły się skończyły i opadł na górę liści. Więc wróciliśmy do domu, wypił wodę, zjadł trochę suchej i mokrej karmy, kupiłam mu puszkę i dużą saszetę Dolinę Noteci , ale muszę mu zamówić w necie tylko chciałam najpierw sprawdzić czy może jeść każdą karmę dla seniorów czy nie ma jakiś dolegliwości. Jedzonko daje mi narazie w mniejszych ilościach co kilka godzin, żeby się przyzwyczaił do regularnego jedzenia.

Aha , w książeczce ma imię Wiarus i rok urodzenia wpisany 2007. 

Teraz odpoczywa , śpi, a Gucio go pilnuje ;).

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2022 o 12:43, agat21 napisał:

Dzielny psiak, a Twój Gucio to superowy kompan! Troskliwy i serdeczny. Będzie z nim Łatuś miał dobrze 🙂

Tofinka Reni też jest super.

Nie mogę się napatrzeć na zdjęcie Łatusia na kocyku. Staruszki zawsze najbardziej mnie rozczulają.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2022 o 09:39, Onaa napisał:

Witamy z Łatusiem , Łatuś bardzo biedny , w domu tylko leży , zmienia tylko pozycje, postawiony zrobi kilka kroków, coś tam sobie czasami burknie pod noskiem, sączy mu się siusiu od czasu do czasu, może to stan zapalny, wszystko powoli sprawdzimy, jutro idziemy na wizytę ogólny przegląd, test na lambie, badanie rozszerzone krwi.

Na szczęście noc ładnie przespał, rano wyniesiony w towarzystwie Gucia na siku zrobił siku, jest zainteresowany tym co się wokoło niego dzieje, przywitał się z obcym  pieskiem na spacerku i zaszczekał kilka razy grubym głosem na idące osoby. Po czym jego siły się skończyły i opadł na górę liści. Więc wróciliśmy do domu, wypił wodę, zjadł trochę suchej i mokrej karmy, kupiłam mu puszkę i dużą saszetę Dolinę Noteci , ale muszę mu zamówić w necie tylko chciałam najpierw sprawdzić czy może jeść każdą karmę dla seniorów czy nie ma jakiś dolegliwości. Jedzonko daje mi narazie w mniejszych ilościach co kilka godzin, żeby się przyzwyczaił do regularnego jedzenia.

Aha , w książeczce ma imię Wiarus i rok urodzenia wpisany 2007. 

Teraz odpoczywa , śpi, a Gucio go pilnuje ;).

 

 

Mętny, nieprzejrzysty mocz, o którym pisałaś i sączenie się wskazują na silny stan zapalny. Poproś jutro o pobranie próbki z pecherza w trakcie USG i zbadanie tego moczu, w tym także na bakterie. Niech już wet poda jakiś antybiotyk zanim przyjda szczegółowe wyniki. Zobaczysz, że jak tylko pozbedzie się bakterii, to polepszy sie jego stan. Drugi miał koszmarne pierwsze wyniki z krwi. Wet zasugerował eutanazję, po wyleczeniu bakterii nabrał energii i animuszu. Wyniki krwi po dwóch tygodniach były diametralnie różne. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2022 o 09:51, Anula napisał:

Dla Łatusia zrobiłam przelew na kwotę 150zł na pierwsze wydatki.

Pieniążki już na koncie Łatusia - bardzo dziękujemy Anulko ❤️.

Łatuś dzisiaj dostał pieniążki także od :

maarit ❤️ - 120zł

elficzkowej ❤️ - 30zł

p. Uli znajomej Alaskan Malamutte ❤️- 100 zł

dwbem ❤️ - 20zł

mar.gajko ❤️ - 50zł

Mazowszanki13 ❤️ - 30zł

Poker ❤️ - 50zł

ogromnie Wam dziękuję za wsparcie dla Łatusia

▷ Miłość: obrazki ruchome, animowane gify i animacje ‐ 100% DARMO!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1750127852_atusiek03112022a.jpg.cd9a1e223bbe89b5e520eae7f1864a70.jpg

Dnia 3.11.2022 o 12:43, agat21 napisał:

Dzielny psiak, a Twój Gucio to superowy kompan! Troskliwy i serdeczny. Będzie z nim Łatuś miał dobrze 🙂

 

Dnia 3.11.2022 o 13:03, Gabi79 napisał:

Tofinka Reni też jest super.

Nie mogę się napatrzeć na zdjęcie Łatusia na kocyku. Staruszki zawsze najbardziej mnie rozczulają.

 

Faktycznie na ten moment muszę powiedzieć że jestem z Gucia dumna :), bardzo ładnie się zachowuje, i w domku i na spacerkach, na które go zabieram z Łatusiem. Tofinka przywitała Łatusia burczeniem, w końcu to nie pierwszy chłopak w jej życiu to wie, że trzeba go sobie od początku znajomości ustawić 😄 zwłaszcza jak się ma 6kg. Ona jest zainteresowana buziakami ale po pierwsze narazie je izoluję, a po drugie - Łatuś nie ma zbytnio sił na amory.

A dziś bez zmian, Łaciatek leży, śpi, odpoczywa, ożywia się na jedzonko. I jak kręcę się w pobliżu. Spacerki mu się podobają.

 

Łatusiek 03112022 b.jpg

Łatusiek 03112022 c.jpg

Łatusiek 03112022 d.jpg

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2022 o 18:56, Gabi79 napisał:

Kochany Łatusiek, najważniejsze, że ma apetyt.

Ma 😄 i na widok i zapach jedzonka reaguje, wstaje i idzie od razu do michy. Wydaje mi się albo chce to widzieć, że wzrok ma jakby mniej smutny, że wczoraj była taka rezygnacja i brak nadziei w jego oczkach a dzisiaj już widzi że jest tutaj, że jest dobrze ciepło.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2022 o 21:09, Onaa napisał:

Ma 😄 i na widok i zapach jedzonka reaguje, wstaje i idzie od razu do michy. Wydaje mi się albo chce to widzieć, że wzrok ma jakby mniej smutny, że wczoraj była taka rezygnacja i brak nadziei w jego oczkach a dzisiaj już widzi że jest tutaj, że jest dobrze ciepło.

Biedaczek nie wiedział, co go czeka, a do tego był zmęczony podróżą. Teraz będzie już tylko lepiej. Oby tylko nie dolegało mu nic poważnego.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2022 o 21:24, Gabi79 napisał:

Biedaczek nie wiedział, co go czeka, a do tego był zmęczony podróżą. Teraz będzie już tylko lepiej. Oby tylko nie dolegało mu nic poważnego.

Rozczulający jest i pomimo wciąż złego stanu wygląda jednak na takiego, któremu wraca chęć do życia ❤️ 

Trzymam kciuki za zdrówko i proszę o nr konta, też coś dorzucę do jego skarbonki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A ja mimo wieku jem ser, piję kefiry, jogurty, zsiadłe mleko, słodkie rzadko i nic mi nie jest. Moje psy całe życie też piją mleko i jedzą biały ser i również nie chorują. Ale wiem, że są organizmy, które tego niew tolerują.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2022 o 18:42, limonka80 napisał:

Dziś odkryłam wątek Łacia - o mamo, jaki on cudny - prawie tak cudny jak mój Dżekcio 😃

Widać że dziadunio z niego i że życie go nie rozpieszczało... 

Tak się cieszę, że jest u Ciebie Reniu 😘

 

On ma oczka podobne do Dżekusia, to znaczy spojrzenie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...