Jump to content
Dogomania

Bardzo potrzebuję pomocy dla suni po wypadku.


Recommended Posts

Dnia 5.07.2022 o 22:46, elik napisał:

Proszę bardzo, zaraz to zrobię, ale w drugim "słupku"  🙂   Suma wpłat na moje konto musi się zgadzać z sumą przelewów na Twoje konto.

Oczywiście Elu. Pieniążki te mam u siebie i chodziło mi o wpisanie Darczyńców...."słupki" wiem,że ładne umiesz robić 🙂 Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2022 o 22:00, WiosnaA napisał:

Opuchlizna na łapce u Sary dziś dalej się zmniejszyła,wetka powiedziała, że jest dobrze. Trochę jeszcze jest wysięk,ale też już mniejszy. Jutro znów musimy na zastrzyk, zmianę opatrunku i kontrolę łapy.

Kochani, mam dla Saruni domowy dt. Drogi jak diabli, ale muszę, bo naprawdę nie mam teraz możliwości zająć się sunią.

Dom jest z polecenia ,w Białymstoku, wczoraj pojechałam sama zobaczyć w realu. Pani jest cały czas w domu i opieka nad Sarą 24h, Pan Pan pracuje po kilka godzin i też się włączy w opiekę. Ogólnie psiarze, od zawsze mają psy,  teraz są 2.  Wrażenie ogólnie zrobili dobre,z rozmowy odpowiedzialni. Koszt 500zł+jedzonko.  
Do weta na wizyty ja będę zabierać i wozić Sarę.
Dziś po wizycie u weta zawieźliśmy Sarunię do dt. Przekazałam wszelkie info i zalecenia jak z Sarą postępować, Państwo obiecali, że będą przestrzegać wszystkiego. Okropnie się czuję oddając w obce ręce tak chorego psa:( , bardzo żałuję że nie mogę osobiście mieć nadzoru nad sunią po tak poważnym zabiegu, ale siła wyższa u mnie 😞 . Będę ją odwiedzać.
Zostawiłam 6 puszek 800g Animondy i na oko z 5kg karmy Josera.

Na wątku są zbierane fundusze na leczenie i niech na ten cel będą przeznaczane. Chyba,że ktoś wyraźnie napisze,że można przeznaczyć Jego pieniążki na inny cel, na opiekę.
Dt jest drogi, ale obdzwoniłam na prawdę mnóstwo miejsc i wszędzie jest pełno,brak miejsc,a dla Sary z klatką w ogóle:(,i w sytuacji jakiej jestem zgodziłam się na tę cenę. Pocieszeniem mi jest,że  ew. koszt transportu daleko w Polskę odchodzi.
Jeżeli ktoś będzie mógł przeznaczyć/dołożyć się do kosztów opieki będę bardzo wdzięczna. Zaznaczam jednak iż rachunku/faktury nie będę tu mogła przedstawić.To są osoby prywatne, a że kochają zwierzęta,to opiekują się czasem obcymi futrzakami,żeby jednocześnie podreperować domowy budżet.

Dobrze, że znalazłaś dobre miejsce dla suni i niedaleko od Ciebie. Z moją stówą zrób co uważasz i przeznacz ją na to, co będzie dla Ciebie wygodniejsze. Szturchnij mnie na początku sierpnia, proszę, to wpłacę znowu coś.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2022 o 09:13, agat21 napisał:

Szturchnij mnie na początku sierpnia, proszę, to wpłacę znowu coś.

Ania nie zrobi tego na pewno, ale ja Cię śturchnę zamiast Ani  🙂  Jeno mi nie oddaj  😋

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2022 o 22:02, b-b napisał:

Przybywam z zaproszenia ZPP.

Elu podeślij proszę nr konta podeślę coś po wypłacie. Niestety będzie to mała wpłata .

Dzięki za fanty   1350525206_balonikserce.jpg.8b93be28a762f27c9a8dd5036d42563b.jpg

Dnia 6.07.2022 o 08:05, Anula napisał:

Elu,podeślij mi dane do przelewu.

 

Dnia 6.07.2022 o 08:57, mari23 napisał:

podpiszę się pod tym!!! ❤️

i nr konta poproszę, choć trochę pomogę...

Poleciało  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Pieniążki przelane.Może trzeba wzmocnić Sarę jakimiś preparatami aby szybciej się kości ładnie zespoiły,później też bo po śrubach pozostaną otwory,które muszą się zapełnić.Gotowane nóżki kurze mają w sobie sporo żelatyny tylko nie wiem czy pies może jeść.Na pewno może jeść ugotowane indycze chrząstki(tak się nazywają w sklepie)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2022 o 20:04, Figunia napisał:

Poproszę numer konta do przelewu, też dołożę  "cegiełkę "

Witaj Aniu  🙂  Już podrzucę nr konta.   

Dzięki wielkie    1066786869_balonikserce.jpg.ebe7126d8b41d4f9cac12891bf68811f.jpg            

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2022 o 22:27, Tola napisał:

Zbiórka wystawiona, tutaj link, jak zwykle prośba o udostępnianie, rozsyłanie wśród znajomych, rodziny.

Jeśli mam coś zmienić  - tytuł, zdjęcie tytułowe, datę zakończenia, to bardzo proszę pisać, bo jeszcze przez parę godzin mogę to zrobić.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/operacjasary

Czemu na zbiórce teksty są po angielsku, a nie po polsku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...