Jump to content
Dogomania

Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!


Recommended Posts

Dnia 26.07.2022 o 22:13, limonka80 napisał:

Wieści mogłyby być lepsze, jestem trochę zawiedziona, ale z drugiej strony malutka żyje i ma się dobrze, jest szczęśliwa i wesoła. Więc myślę, że warto 🙂   

Oczywiście, że warto, ja tak do tego, że przy takim nakładzie sił i środków, chciałoby się, żeby efekt był lepszy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2022 o 22:12, konfirm31 napisał:

Biedny Dżekuś

Tracę go, widzę to.

Kiedy tak leżał w samochodzie gdy jechaliśmy do przychodni, chciało mi się płakać z bezsilności ....  Ale teraz śpi sobie spokojnie koło mnie, a ja będę czuwać. Szkoda mi każdej chwili na sen, bo kto wie, ile wspólnego czasu nam zostało ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2022 o 22:17, limonka80 napisał:

Tracę go, widzę to. Kiedy tak leżał w samochodzie gdy jechaliśmy do przychodni, chciało mi się płakać z bezsilności ....  Ale teraz śpi sobie spokojnie koło mnie, a ja będę czuwać. Szkoda mi każdej chwili na sen, bo kto wie, ile wspólnego czasu nam zostało ...

Wiem, jakie to ciężkie, ale staraj się myśleć o tych wspaniałych chwilach. Nadal jesteście razem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2022 o 22:14, Ewa Marta napisał:

Limonko, poproszę numer konta. Dostałam 50 zł od mojej sąsiadki Rity dla Nukusi. Jutro wpłacę.

Bardzo dziękuję .Już wysyłam. 

Dnia 26.07.2022 o 22:20, Ewa Marta napisał:

Wiem, jakie to ciężkie, ale staraj się myśleć o tych wspaniałych chwilach. Nadal jesteście razem. 

Staram się cieszyć tym, że wciąż jest ze mną, każda godzina jest cenna ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2022 o 22:26, Tola napisał:

Też mocno przytulam.  Bardzo to wszystko smutne:(

Cieszcie się tymi wspólnymi chwilami jak najdłużej.

Rozumiem ten ból i bezsilność:

 Niby taka kolej rzeczy, ale tak trudno się pogodzić że tak krótko są z nami....

Ale nie poddajemy się, wciąż wierzę, że kolejny raz się uda, już kilka razy myślałam że go stracę, a on stawał na łapki. To staruszek ale dzielny i kochający życie ...  jutro znów jedziemy na zastrzyki i musi być lepiej.   

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2022 o 22:17, limonka80 napisał:

Tracę go, widzę to. Kiedy tak leżał w samochodzie gdy jechaliśmy do przychodni, chciało mi się płakać z bezsilności ....  Ale teraz śpi sobie spokojnie koło mnie, a ja będę czuwać. Szkoda mi każdej chwili na sen, bo kto wie, ile wspólnego czasu nam zostało ...

Bardzo Ci współczuję, wiem jak to jest patrzeć w oczy przyjaciela i widzieć, że coraz mniej go tu..  Chyba wszyscy na dogo przez to przechodzili 😞 Niestety nie da się zatrzymać ich z nami na zawsze, ale przez ten krótki czas możemy sprawić, że ich życie będzie szczęśliwe. 

 

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2022 o 22:46, seramarias napisał:

Bardzo Ci współczuję, wiem jak to jest patrzeć w oczy przyjaciela i widzieć, że coraz mniej go tu.. 

Dziękuję, Dżekusia  jest coraz mniej, ale wierzę, że to jeszcze nie ten moment, że jeszcze mamy trochę czasu ...  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2022 o 09:29, Poker napisał:

Tak to jest że starenkimi psami. Prawie cały czas śpią. Uaktywniają się tylko by zjeść i posiusiać.

Mój Dżekunio, kiedy dobrze się czuje, jest jeszcze całkiem dziarski 🙂 

Ma swój świat, zawiesza się i drzemie na stojąco, ale też chodzi za mną, żąda uwagi i cieszy się, a jaki potrafi być uparty ...  

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2022 o 09:16, limonka80 napisał:

Dziękuję, dziś na razie jest lepiej. W nocy trochę pospał, rano zjadł śniadanie i znów zasnął. Koło 11.30 podjadę do domu zobaczyć jak się czuje. 

znam ten niepokój, wciąż mi towarzyszy...

Przytulam ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...