Jump to content
Dogomania

Niestety! Kolejny dramat i kolejna wyrzucona jak śmieć sunia z sześcioma maleństwami !! :(( Nie ma nic. Tylko nas. Jest już bezpieczna u Jagi, ale na jej utrzymanie nie ma ani grosza. POMOCY! - Psiaczki w DS :))


agat21

Recommended Posts

Dnia 10.12.2021 o 22:10, Jaaga napisał:

Muszę zaszczepić Gaję przeciw wściekliźnie jak najszybciej, bo mogą być kłopoty przy szukaniu domu. Przed chwilą wstałam z krzesła, a ona spała i chyba myślała, że to moja córka, bo wystartowała i ugryzła mnie z całej siły w łydkę. Dopiero jak krzyknęłam z bólu, to zorientowała się, że to ja i uciekła na legowisko. Mam trzy krwawiące dziury i mega siniaka :( Jeśli tak zareaguje na obcych, to będzie problem.

oj niedobrze

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 23:06, Poker napisał:

Ojej, to niewesoło. Współczuję, wiem co to znaczy mocne ugryzienie. Weź Arnikę homeopatyczną.

Może po prostu poczuła zagrożenie  i chapnęła.

Obudziło ją szurnięcie krzesła i zaatakowała zanim popatrzyła, kogo. Uciekła ze skruszoną miną. Nie chapnęła zagrożona, bo wystartowała z legowiska na drugą stronę kuchni. Nie stałam przy niej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 16:55, Aldrumka napisał:

śliczne te psiaczki

widziałam w nocy, że tu sytuacja patowa, ale dopiero teraz wrócilam

pomyślałam, ze jeśli do rozmów wstępnych może być osoba niedoświadczona to możecie podać i mój telefon też

 

Ja miałam dwa sensowne zapytania o Dropsa, z Wrocławia. Jeśli pani się odezwie, to mogę zaproponować te szczeniaczki. 

W razie czego podaj mi proszę numer tel na PW, to odeślę do Ciebie.. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 11:29, Alaskan malamutte napisał:

Ja miałam dwa sensowne zapytania o Dropsa, z Wrocławia. Jeśli pani się odezwie, to mogę zaproponować te szczeniaczki. 

W razie czego podaj mi proszę numer tel na PW, to odeślę do Ciebie.. 

To podam tu: 660124623. Dziekuje bardzo.  Jestem teraz na wsi i musiałam ze sobą zabrać Gaję, bo niestety chciała zaatakować dziś moją młodszą córkę, ktorą w zeszłym tygodniu jeszcze tolerowała.  Pojechaliśmy z mężem na zakupy i corki zostały same w mieszkaniu. Gaja zaatakowała, mloda zasłoniła się krzesłem i uniknęła ugryzienia. Musze ogarnąć dom po tygodniu bytności w Katowicach, wiec nie miałam wyboru, tylko zabrać ją z nami.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 18:11, Jaaga napisał:

I jeszcze, zrobilam nowe fotki maluchów, ale Gaja weszla na stol skąd zrzuciła kabel z aparatu do komputera i zdjec niestety nie będzie do czasu, aż kupie nastepny kabelek.  Bo ten zastałam w strzępach. 

 

Dnia 11.12.2021 o 19:18, Aldrumka napisał:

O matko, jaka rozrabiają 

i rozrabia, i gryzie.... oj, łatwo nie będzie znaleźć jej domek 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 23:27, mari23 napisał:

 

i rozrabia, i gryzie.... oj, łatwo nie będzie znaleźć jej domek 😞

Nawet mnie nie dołuj.  Sama zastanawiam się jaki dom dla niej szukać. Tylko na moj widok kwiczy z radości, ale gryzie male psy. Pogryzła juz mojego Beniusia i dwa szczeniaki yorki. Dzis jest w wielkim szoku, bo jest w pokoju z Brawurka i Luśką i to one ja ustawiły. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 11:41, rozi napisał:

I dziwić się, że ktoś ją wyrzucił...

Jaaga, nie puchną Ci te ugryzienia?

Moja mama powiedziała to samo. Usłyszałam, że jestem głupia i co byłoby, jakby pogryzła córkę. Tylko nie mam co zrobić. przeciez je nie odstawię do Miedar. 

Spuchły na początku, ale od razu dałam maść Oridermyl. To maść do psich uszu i stosuję ją na wszelkie rany, bo ma kilka składników i steryd i zwsze pomaga. Teraz mam tylko sińce, ale nic się nie jątrzy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2021 o 13:23, Tyśka) napisał:

Zdjęcia dostałam na e-mail (dziękuję, Jaaga), maluchy są CUDOWNE <3. Zdjęcia wrzucę, ale na razie zaganiana jestem. Pewnie szybciej wyjdzie mi zrobienie ogłoszenie na Kraków, właśnie produkuję tekst 🙂 

Dziękuję Ci bardzo. Ogarniasz całe dogo a dla Ciebie to teraz ważny czas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...