Jump to content
Dogomania

POMOCY. BRAKUJE 215,- DEKLARACJI .Kat czy ofiara ? Jednak ofiara nieodpowiedzialnych ludzi. Już na wolności - u Jaaga. Smutna zagubiona w schroniskowym świecie owczareczka .


mdk8

Recommended Posts

Blusia z Radys miała aż 2 zabiegi usuwania guzów z listwy mlecznej -w odstępie roku. W dość zaawansowanym wieku. Od ostatniej operacji minęły już 3 lata. Żyje, ma się dobrze. Z Andżelą też tak będzie. Jest w dobrej kondycji, jest szczęśliwa, ma po co żyć. Tego się trzymajmy. U mnie w tym miesiącu masakra finansowa, bo i mój pies właśnie czeka na zabieg usunięcia nowotworu ze skóry, ale pożebrzę u znajomych o kasę dla Andżeli.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2022 o 09:56, agat21 napisał:

Blusia z Radys miała aż 2 zabiegi usuwania guzów z listwy mlecznej -w odstępie roku. W dość zaawansowanym wieku. Od ostatniej operacji minęły już 3 lata. Żyje, ma się dobrze. Z Andżelą też tak będzie. Jest w dobrej kondycji, jest szczęśliwa, ma po co żyć. Tego się trzymajmy. U mnie w tym miesiącu masakra finansowa, bo i mój pies właśnie czeka na zabieg usunięcia nowotworu ze skóry, ale pożebrzę u znajomych o kasę dla Andżeli.

Dziękuję. 

Resized_20221012_091804.jpeg

Resized_20221012_091801.jpeg

Resized_20221012_093306.jpeg

Resized_20221012_092430.jpeg

Resized_20221012_092130.jpeg

Resized_20221012_092136.jpeg

Resized_20221012_095042.jpeg

Resized_20221012_095044.jpeg

Resized_20221012_095049.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.10.2022 o 20:59, Jaaga napisał:

Nie jestem w stanie wyobrazić sobie, że to może runąć po roku, ze Andżela może umrzeć na raka, tak jak wczesniej Limba. Nie jestem gotowa na przechodzenie wkrótce tych etapów umierania, patrzeć, jak gaśnie, na uciekające życie i odczuwać żal, że to tak niesprawiedliwe. Całe życie zmarnowane.

Ja też wierzę, że to nie wyrok i Andżela jeszcze co najmniej kilka wiosen pohasa po trawie ...

To jest niesprawiedliwe że zachorowała, ale dzięki temu że o nią walczyłaś, nie całe jej życie jest zmarnowane.  Zgadza się, większość życia, ale ona o tym nie myśli, cieszy się tym co ma teraz. Poza tym, z każdym kolejnym dniem u Was, ta proporcja zmarnowanego życia do dobrego życia, zmienia się na korzyść, a to jest najważniejsze. 

Zobaczysz, będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Juz zrobiłam post na FB i poudostepniałam na grupach, a Tola zrobi zbiórkę. Ludzie chętniej płacą, kiedy wystarczy kliknąć. Bardzo proszę wszystkich za udostepnianie zbiórki jak bedzie.

Chciałam jeszcze dać znać, że ze swojej strony nie bedę liczyć tych 20 zł podwyżki, o których wczesniej pisałam.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2022 o 17:41, Jaaga napisał:

W jednym sklepie jest akurat obnizka ceny i kosztuje 270 zł, dostawa ponoć darmowa. Nie wiem co robić, czy nazbiera się na operacje i badania?

Najwyżej założę ze swoich a powoli się nazbiera. 

Kupuj dla Andżelki co potrzeba. Nie martw się .

Mam dużo książek i trochę innych rzeczy na bazarki . To co się nie sprzeda tutaj może pójdzie na FB.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2022 o 18:31, Poker napisał:

A czy już na pewno wiadomo, że ten lek jest potrzebny?  Może guzki nie są złośliwe.

Cztery twarde, rozsiane na obu listwach mlecznych u wysterylizowanej suki? ten preparat jak w opisie mozna podawać już u starszych psów predysponowanych do wystąpienia nowotworu. Nie chcę czekać, aż bedzie za późno. Tym bardziej, że Andżela od jakiego czasu traci wagę.

Dnia 12.10.2022 o 18:22, mdk8 napisał:

Najwyżej założę ze swoich a powoli się nazbiera. 

Kupuj dla Andżelki co potrzeba. Nie martw się .

Mam dużo książek i trochę innych rzeczy na bazarki . To co się nie sprzeda tutaj może pójdzie na FB.

Kupię więc jedno opakowanie na pierwszy miesiąc po operacji.

Na teraz bedzie potrzeba ok 600 zł na opłacenie badań i operacji. Mam dwie wpłaty potwierdzone od znajomych na FB. Liczę na zbiórke, ze uda się nazbierać.

Tola potrzebuje jakiś chwytliwy tytuł. Macie propozycje? bo ja mam pustkę w głowie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2022 o 21:57, Tola napisał:

Link do zbiórki

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/operacja-owczarki

 

Do 24.00 mogę jeszcze zmienic, tylko co??? Co z tytułem???

Poprzedni był taki: może coś dodać, bo tytuł jest bardzo ważny!

Pierwsza wersja - Samotność, schronisko, zmarnowane życie, teraz cięzka choroba. Pomóz nam  pomóc Andzeli.

Moze cos połączyć?

 

Ja bym nie pisała tyle o opiekunce, że sobie nie wyobraża, że Limba. To nikogo nie obchodzi. Jest dysonans.

Link to comment
Share on other sites

Przyszly wyniki z krwi i jak zwykle nie są złe, wiec jutro operacja.

Wiem, że najlepiej byłoby zrobić dwie operacje usunięcia całych listew mlecznych i wysłać próbkę na biopsję. Jednak tak poważne operacje są  na dzień dzisiejszy poza naszym zasięgiem finansowym. Jestem wiec umówiona na usunięcie samych guzków. Nie mam też środków na biopsję. 

Szczerze, to teraz nie mogę nawet wyłożyć tych ok 600 zl za badania i zabieg. Jutro będzie faktura za całość. 

Ja jutro pod wieczór powrzucam zbiórkę na grupy, bo wiadomo ze w weekend więcej ludzi ma czas i zaglada. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.10.2022 o 09:49, Jaaga napisał:

Wiem, że najlepiej byłoby zrobić dwie operacje usunięcia całych listew mlecznych i wysłać próbkę na biopsję.

A ile by to kosztowało ?  Może jednak warto zrobić wszystko za jednym zamachem ? Myślę, że większa część się nazbiera, a sunia nie byłaby dwa razy usypiana ...  

U mnie ostatnio słabo finansowo, ale na moim koncie są pieniądze po Basi, myślę że wpłacający nie mieliby nic przeciwko by pożyczyć Andżeli brakującą kwotę. Przecież i tak trzeba wyciąć wszystko, a szkoda czasu .... 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...