Jump to content
Dogomania

POMOCY. BRAKUJE 215,- DEKLARACJI .Kat czy ofiara ? Jednak ofiara nieodpowiedzialnych ludzi. Już na wolności - u Jaaga. Smutna zagubiona w schroniskowym świecie owczareczka .


mdk8

Recommended Posts

Dnia 3.05.2022 o 16:58, Jaaga napisał:

Andżela na dzisiejszej wyprawie. 

Mam też prośbę o zakup dla Andżeli obroży Foresto lub tabletek Bravecto na sezon. Ona z nami czesto chodzi i jeździ do lasu i obawiam się o kleszcze.

Resized_20220503_161954.jpeg

Resized_20220503_162000.jpeg

Resized_20220503_162008.jpeg

Resized_20220503_162012.jpeg

                     RozliczonyGrzesiowi i Dysience i Tinusi Dziekuje Cudnie!Dokladam cudna  ksiazke Marii Nurowskiej ! Nadziejkowe Swiateczkowe Przydaski Sercem Dla  Tinusi Dysi Dysienki i Dla Grzesia. Zapraszam Dobreduszenki do 25 listopad  godz 24.00 - Zakończone - Dogomania

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2022 o 16:58, Jaaga napisał:

Mam też prośbę o zakup dla Andżeli obroży Foresto lub tabletek Bravecto na sezon

Zamówię tylko proszę o podpowiedź jaka ta obroża bo ja nigdy nie kupowałam i nie znam się .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 18:38, mdk8 napisał:

Czekam na odpowiedź od Lilu czy go weźmie na hotel. Jeżeli jeszcze jest w schronie 😞

Na pewno jest, bo raczej nikt z odwiedzających nie adoptuje psa nazywanego tam "ludojadem" i po wysłuchaniu barwnej opowieści.  Tylko musicie uprzedzić w hoteliku, żeby była możliwość oddzielenia psa, bo nie wiadomo jaki będzie. Andżela ma problem z akceptacja szczeniat, małych kudlatych piesków i niektórych białych. Oddzielamy ją kiedy wyjeżdżamy. Mam nadzieje, ze to ona jednak dominowała i chlopak jest bardziej stabilny i mniej problematyczny.

Sa tylko dwa rozmiary obroży Foresto. To właśnie ta większą. Super, ze będzie miała, bo wczoraj juz po mnie w lesie łaził kleszcz.  Z Andżelą sie rewelacyjnie spaceruje i jeździ, wiec najczęściej ją zabieramy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 18:38, mdk8 napisał:

Czekam na odpowiedź od Lilu czy go weźmie na hotel. Jeżeli jeszcze jest w schronie 😞

Utrzymuję swoją wcześniejszą deklarację płacenia stałej na tego biedaka. 

Po raz kolejny strasznie żałuję, że jesteśmy z mężem już za starzy na ONki. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 20:13, konfirm31 napisał:

 

Po raz kolejny strasznie żałuję, że jesteśmy z mężem już za starzy na ONki. 

A przestań, ja wzięłam szczeniaka, teraz mam młodziaka niecały rok, ponad 40kg suczka, napakowana pod korek, i jedyne co, to gdyby coś ze mną, to mało kto by sobie z nią poradził, pomiot szatana, u mnie pod butem

🙂

Bierz ONka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 21:01, rozi napisał:

A przestań, ja wzięłam szczeniaka, teraz mam młodziaka niecały rok, ponad 40kg suczka, napakowana pod korek, i jedyne co, to gdyby coś ze mną, to mało kto by sobie z nią poradził, pomiot szatana, u mnie pod butem

🙂

Bierz ONka.

Niestety. Rzeczywistość skrzeczy. Wszystko dobrze, jak pies zdrowy, a opiekun również. Ubiegłej wiosny oboje z mężem nie dawaliśmy rady włożyć umierającej  Bliss do auta, żeby pojechać do weta, jak dostała porażenia spastycznego na skutek ucisku mózgu/rdzenia przez masy nowotworowe.....

O wnoszeniu i znoszeniu psa  po schodach do domu, tak jak to było przez wiele miesięcy z poprzedniczką Bliss - 14 letnią Buką( byliśmy o te naście lat młodsi), też nie mamy co marzyć, a nie ma gwarancji zdrowia u psa. No i my teraz, szybko zmierzamy w stronę 80.

Wyżej d.. y, nie podskoczysz. Dlatego teraz tylko małe i stare pieski. Kundelki. Też warte miłości, jak ONki, a nie przekraczające naszych możliwości udzielenia im pomocy. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 21:38, konfirm31 napisał:

Niestety. Rzeczywistość skrzeczy. Wszystko dobrze, jak pies zdrowy, a opiekun również. Ubiegłej wiosny oboje z mężem nie dawaliśmy rady włożyć umierającej  Bliss do auta, żeby pojechać do weta, jak dostała porażenia spastycznego na skutek ucisku mózgu/rdzenia przez masy nowotworowe.....

O wnoszeniu i znoszeniu psa  po schodach do domu, tak jak to było przez wiele miesięcy z poprzedniczką Bliss - 14 letnią Buką( byliśmy o te naście lat młodsi), też nie mamy co marzyć, a nie ma gwarancji zdrowia u psa. No i my teraz, szybko zmierzamy w stronę 80.

Wyżej d.. y, nie podskoczysz. Dlatego teraz tylko małe i stare pieski. Kundelki. Też warte miłości, jak ONki, a nie przekraczające naszych możliwości udzielenia im pomocy. 

Cholera.

Nie cierpię, kiedy komuś wiek i wszechwładny rozsądek każe z czegoś ulubionego rezygnować.

Za chwilę może nas nie być wcale.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 18:38, mdk8 napisał:

Czekam na odpowiedź od Lilu czy go weźmie na hotel. Jeżeli jeszcze jest w schronie 😞

Ja mam szóstego, starszego psiaka poza dogo na utrzymaniu aktualnie, nie jestem w stanie podjąć się większej pomocy finansowej, ale na pewno jakoś w razie czego wesprę. Myślałam kiedyś o wzięciu go pod opiekę,całe się nie udało, więc chociaż zadeklaruje coś.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że tym razem sie uda. To smutne, gdy Andżela ma normalne życie od miesiecy a on tam siedzi zamknięty. Gdyby nie Dylan, to wzięłabym go już, żeby poczekal u nas na miejsce w hoteliku. Jednak Dylan sobie wybiera i czasem jest w domu, a czasem idzie do budy wyspać sie w spokoju, a budy są tylko dwie. Teraz dobra buda to koszt min. 550 zł. Dla prosiaka kupilam taka za 450 zł i beznadziejnej jakości  😞

Nawet sobie nie wyobrażacie smrodu Andżeli jak przyjechała po roku siedzenia w zamknięciu. Nie szło tego wywietrzyć. Psy z wybiegów śmierdzą, ale w porównaniu z nią, to malo. On jest jeszcze długowłosy. Nie chce myśleć jaki jest jego stan. Dlatego bardzo mu kibicuję, żeby wreszcie poznał wolność.

To starszy pies, życie go nie rozpieszczało. Andżela na dłuższych trasach męczy się , nie potrafi dotrzymać tempa moim psom. Trudno jej wchodzić na kanapę czy ławkę, żeby usiąść kolo mnie. widać teraz na starość roznice w latach prowadzenia i żywienia psa. Wszystkie braki wychodzą. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 22:13, rozi napisał:

Cholera.

Nie cierpię, kiedy komuś wiek i wszechwładny rozsądek każe z czegoś ulubionego rezygnować.

Za chwilę może nas nie być wcale.

Rozi, ale to nie o nas chodzi, ale o psy. Że je zawiedziemy. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 18:38, mdk8 napisał:

Czekam na odpowiedź od Lilu czy go weźmie na hotel. Jeżeli jeszcze jest w schronie 😞

Czy coś juz wiesz? Tola dzis moze zdazy pojecgac do schroniska. Prosila na ogólnym o sms, gdyby miała pytać o jakiegoś psa. Nie wiem czy widzialas Jej wpis?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.05.2022 o 10:18, Jaaga napisał:

Czy coś juz wiesz? Tola dzis moze zdazy pojecgac do schroniska. Prosila na ogólnym o sms, gdyby miała pytać o jakiegoś psa. Nie wiem czy widzialas Jej wpis?

Widziałam - nic jeszcze nie wiem 😞 niestety powoli tracę nadzieję ,że uda mu się pomóc. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.05.2022 o 11:07, mdk8 napisał:

Widziałam - nic jeszcze nie wiem 😞 niestety powoli tracę nadzieję ,że uda mu się pomóc. 

Szkoda, bo wlasnie Tola przyslala sms: jest, nie mam zdjec, bo nie wyszedl. Jest przeniesiony do ostatniego boksu. Nie na z nim zadnego problemu. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 21:01, rozi napisał:

A przestań, ja wzięłam szczeniaka, teraz mam młodziaka niecały rok, ponad 40kg suczka, napakowana pod korek, i jedyne co, to gdyby coś ze mną, to mało kto by sobie z nią poradził, pomiot szatana, u mnie pod butem

🙂

Bierz ONka.

A masz kogoś, w razie gdyby coś?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...