Jump to content
Dogomania

Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)


Livka

Recommended Posts

Pani Sylwia napisała mi na Messengerze, że już dojechali. Niufek zrobił sikupę i poszedł odpoczywać, całą podróż był bardzo zestresowany, po wyjściu z samochodu też... 😞 Ale do ludzi zero agresji. Trzeba było go wyciągnąć z samochodu w dwie osoby, bo był tak przerażony, ale pozwolił się wyciągać, takie dobroduszne psisko.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2021 o 19:35, Tyśka) napisał:

Pani Sylwia napisała mi na Messengerze, że już dojechali. Niufek zrobił sikupę i poszedł odpoczywać, całą podróż był bardzo zestresowany, po wyjściu z samochodu też... 😞 Ale do ludzi zero agresji. Trzeba było go wyciągnąć z samochodu w dwie osoby, bo był tak przerażony, ale pozwolił się wyciągać, takie dobroduszne psisko.

Ciekawe co przyniesie dzień ?

Tak mi szkoda psiaka, co on musiał przeżyć, że tak się zachowuje, że tak się boi ...

Mam nadzieję, że dziś wypocznie i trochę odetchnie, a potem wet żeby wiedzieć czy wszystko z nim w porządku.

Dziękuję serdecznie za wczoraj, szczególnie Alaskan ❤️ , ale także Pani Karolinie z hoteliku i Pani Sylwii, że bezpiecznie i bezpłatnie przewiozły Brego ❤️

Czekamy na nowe wieści.

Link to comment
Share on other sites

  • Livka changed the title to Brego, cudowny olbrzym już poza schronem - mix nowofundlanda. Ratujmy go !!!
Dnia 7.11.2021 o 10:44, Alaskan malamutte napisał:

Asiu serdecznie dzięki i wielkie ukłony za Brego, choć Grafi też ładnie brzmi.    1576211569_dzikuj7.jpg.cdddfc99031d601bebf5ddaeaf97e68e.jpg

Link się nie otwiera  😞           

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2021 o 20:33, elik napisał:

Witaj Niufeczku na wolności. Nie bój się. Będzie dobrze  🙂  
Proszę nr konta.    

 

Dnia 7.11.2021 o 07:30, elik napisał:

Mam dla Niufeczka 169,85 zł - część majątku pozostałego po moim podopiecznym Bingusiu, który rezyduje w DS we Wrocławiu.Proszę o nr konta Niufeczka.

Kto jest skarbnikiem Brego?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...