Jump to content
Dogomania

Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)


Livka

Recommended Posts

Dnia 7.11.2021 o 22:17, Alaskan malamutte napisał:

Stres powoli opada, potrzebujemy odsapnąć i czekamy na tylko dobre wieści od p. Karoliny😊

Tak, to pewnie jest powodem tej ciszy przed burzą ochów i achów po pojawieniu się nowych wiadomości i zdjęć Brego  🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Info z hoteliku:

"Brego się rozkręca, Już spacery z ogonem na maxa w górze. Martwi mnie jego burczenie gdy kręcę się przy kojcach. Nawet gdy jedzenie mu niosę. Trochę czasu wymaga złapanie go przed spacerem. Chowa się w budzie i trzeba trochę pokombinować aby go złapać ale tak, aby si nie przestraszył. Na razie nie szuka towarzystwa człowieka. Wręcz pokazuje, że nie jest mu potrzebny. Koty ignoruje. Zjeść jedzenie zje, ale z łaską. Tak, jakby było mu obojętne czy jeść dostanie czy nie. Mam nadzieję, że wszystko to z czasem zacznie się zmieniać na lepsze. "

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To pierwsze chwile w sumie dopiero. On sam musi się odnaleźć w nowym miejscu i sytuacji. Przeżywa to na pewno mocno. Nie zna pani Karoliny, nie wie czego się po niej spodziewać. Mógł też niestety żyć nawet przed schronem głównie w kojcu i przyzwyczaić się, że człowiek to nic szczególnego. Nadzorca po prostu. 😕 Duże psiaki tak na wsiach żyją. 😔

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Livko, pisałam dzisiaj troszke z p. Karolinką.

Okazało się, ze kaganiec pojechał z Brego. Co prawda w bagażniku, ale pojechał. 

Tutaj pytanie..Czy ten kaganiec może zostać u p. Karoliny, a my odkupimy taki sam wolontariuszce?

P. Karolina korzystałaby z tego kagańca podczas wyjazdu do weta czy spa...

Mam obiecane zdjęcia. Jak tylko dostanę, to wstawię tutaj na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 23:54, rozi napisał:

On powinien był pójść prosto do DS. Dla niego hotelik to taki lepszy schron.

Moim zdaniem.

Trudno o DS dla tak dużego psa i w dodatku niesprawdzonego..Ja rozmawiałam z trzema sensownymi domami, ale ciągle byłam dopytywana jak do dzieci, jak do kotów, jak do innych psów...

My takiej wiedzy nie mamy....

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...