Jump to content
Dogomania

Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)


Livka

Recommended Posts

Rozumiem, dlaczego Panie z hotelu chcą na czas transportu, nałożyć Czarnemu  kaganiec, ale pies, który nie jest przyzwyczajony do kagańca, bardzo się w nim denerwuje i wszelkimi sposobami, stara się od niego uwolnić.

Może lepiej ( jeśli nie ma transportera), krótko go uwiązać? ale nie stresować kagańcem? Tak tylko myślę..... 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2021 o 10:24, konfirm31 napisał:

Rozumiem, dlaczego Panie z hotelu chcą na czas transportu, nałożyć Czarnemu  kaganiec, ale pies, który nie jest przyzwyczajony do kagańca, bardzo się w nim denerwuje i wszelkimi sposobami, stara się od niego uwolnić.

Może lepiej ( jeśli nie ma transportera), krótko go uwiązać? ale nie stresować kagańcem? Tak tylko myślę..... 

Bardzo dobrze myślisz i o tym będe rozmawiać na miejscu...Ja mam nadzieję, że niuf bedzie lagodny i wszystko przebiegnie bez zakłóceń..i tej myśli sie trzymam...

Link to comment
Share on other sites

Kamień mi spadł z serca. Uff… dobrze, że już w drodze. Wygląda na złamanego psa , jak mój Basha w schronisku.
Niuf ( trzymam się tej wersji ☺️) potrzebuje tylko czasu, cierpliwości i ostrożności (zanim zaakceptuje nowe miejsce i opiekunów). Podziw dla Alaskan i szacun

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...