Jump to content
Dogomania

Szorstka vel Czetka zaprasza wszystkich, których boli los niewidzialnych psów w schronisku. Zamieszkała w Kobyłce pod Warszawą :)


Tola

Recommended Posts

Dnia 24.10.2021 o 10:45, elik napisał:

 

Kasę dla Czetki zbiera ZEA? Obiecałam dla niej bazarek i właśnie rozliczyłam.

 

Dnia 24.10.2021 o 11:47, Mazowszanka13 napisał:

Nie wiem czy ZEA czy ja. Zapytaj Toli, proszę.

Parę osób deklarowało pomoc dla Czetki jeszcze jak była w schronisku.

Myślę że teraz, gdy sunia jest w DT, pieniądze najlepiej wpłacać bezpośrednio do Mazowszanki, bo z konta fundacyjnego można je wypłacić tylko na faktury. 

Ja jutro zamówię puszki z konta ZEA, ale jak ktoś chciałby wspomóc sunię, to bardzo prosimy, bo czeka ją jeszcze sporo wydatków w lecznicy.

O sterylkę dopytam dopiero we  wtorek, bo wtedy wraca wet schroniskowy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2021 o 21:21, Tola napisał:

Myślę że teraz, gdy sunia jest w DT, pieniądze najlepiej wpłacać bezpośrednio do Mazowszanki, bo z konta fundacyjnego można je wypłacić tylko na faktury. 

Zapytałam na wątku kto zbiera kasę dla Czetki, bo nie wszystkie DT to robią i jak Mazowszanka13 powiedziała, żeby zapytać Ciebie, to zrozumiałam, że Ona nie zbiera więc wpłaciłam na konto ZEA.
Myślę, że nie ma problemu, bo Czetkę czeka wizyta u weta, czy zakup karmy, co można pokryć z konta Fundacji.
Następną kasę przeleje do Mazowszanki 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2021 o 21:33, elik napisał:

Zapytałam na wątku kto zbiera kasę dla Czetki, bo nie wszystkie DT to robią i jak Mazowszanka13 powiedziała, żeby zapytać Ciebie, to zrozumiałam, że Ona nie zbiera więc wpłaciłam na konto ZEA.
Myślę, że nie ma problemu, bo Czetkę czeka wizyta u weta, czy zakup karmy, co można pokryć z konta Fundacji.
Następną kasę przeleje do Mazowszanki 🙂

Nie ma Elu problemu, będę zamawiała karmę, więc na pewno kasa przyda się.

Potwierdzę tu Twoją wpłatę, bardzo dziękujemy kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2021 o 19:04, seramarias napisał:

Na zdjęciach nie ten pies, bystre spojrzenie i kilka lat mniej 🙂

Też mi się wydaje, że ona młodnieje z dnia na dzień.

Dnia 24.10.2021 o 22:23, Karen116 napisał:

Dobry wieczór, chciałabym wesprzeć sunię opłata stałą 50 PLN. Mogę prosić numer konta do wpłaty? 

Bardzo dziękujemy. Wysyłam konto na PW. Mam nadzieję, że stała nie na długo, bo szybko odfrunie do swojego domu.

Link to comment
Share on other sites

Noc przeszła bez problemu. Rano na spacerze kupa była normalna. Jak dojdą puszki od Toli to dam sobie spokój z kurczakiem, bo Czetka "wydziobuje" mieso, a ryż z warzywami zostawia. Czyli w sumie je niewiele. Na resztki z miski zasadza się kot, który jest najodważniejszy z całej bandy. Tchórzliwy Lilek o dziwo nie boi się wchodzić do kuchni. Natomiast zawsze odważna i pyskata Mała boi sie Czetki panicznie. Fakt, najwiecej jej sie oberwało. Muszę ją przenosić na rękach przez kuchnię. Pewnie jest na celowniku z racji płci.

Czetka wychodzi na zewnątrz trzy razy dziennie. Po powrocie po przekroczeniu furtki pędzi jak szalona do domu i na posłanko. Myślę, że to posłanko w kuchni jest dla niej bardzo ważne i cenne. Niechętnie je opuszcza. Namawiam ją do wyjścia do ogrodu, otwieram drzwi, ale ona nie jest zainteresowana. Latem byłoby prościej, bo drzwi na zewnątrz są non stop otwarte. Teraz przy tym ziąbie trzeba je otwierać po kolei, bo pomieszczenia są nierówno ogrzewane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2021 o 22:23, Karen116 napisał:

Dobry wieczór, chciałabym wesprzeć sunię opłata stałą 50 PLN. Mogę prosić numer konta do wpłaty? 

Kasiu 😘 😘 😘

A ja dostałam na konto jeszcze jedną wpłatę na paliwo - 50 zł od p.Anny GR. Przeleję ją na konto Mazowszanki już razem z kasą za syropy, które zakupiła moja koleżanka. Może tak być?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2021 o 09:42, Mazowszanka13 napisał:

Noc przeszła bez problemu. Rano na spacerze kupa była normalna. Jak dojdą puszki od Toli to dam sobie spokój z kurczakiem, bo Czetka "wydziobuje" mieso, a ryż z warzywami zostawia. Czyli w sumie je niewiele. Na resztki z miski zasadza się kot, który jest najodważniejszy z całej bandy. Tchórzliwy Lilek o dziwo nie boi się wchodzić do kuchni. Natomiast zawsze odważna i pyskata Mała boi sie Czetki panicznie. Fakt, najwiecej jej sie oberwało. Muszę ją przenosić na rękach przez kuchnię. Pewnie jest na celowniku z racji płci.

Czetka wychodzi na zewnątrz trzy razy dziennie. Po powrocie po przekroczeniu furtki pędzi jak szalona do domu i na posłanko. Myślę, że to posłanko w kuchni jest dla niej bardzo ważne i cenne. Niechętnie je opuszcza. Namawiam ją do wyjścia do ogrodu, otwieram drzwi, ale ona nie jest zainteresowana. Latem byłoby prościej, bo drzwi na zewnątrz są non stop otwarte. Teraz przy tym ziąbie trzeba je otwierać po kolei, bo pomieszczenia są nierówno ogrzewane.

Ciociu sprobuj prosze  jesli dasz rade, kupowac indyka i wszelkie krupniczki piesiowe z indykiem warzywami gotowac,indyk uczula najmniej ze wszystkich .. na drugie snaidanko ogromnie polecam zolteczko plus jogurcik zero proc, lub z bialym serkiem ale chudym,plus platki najzwyklejsze bez dodatkow kukurydziane ,ale ale widze ze puszeczki jada ,
no to moze najlepiej wyjdzie jedzonko puszkowe pozdrawiam pozdrawiam wszystkie lapunki
 
Link to comment
Share on other sites

Ale super DT trafił się suni:) Niesamowite, jak odżyła po wyjściu ze schronu. Aż się wierzyć nie chce:)

 

Dnia 24.10.2021 o 13:43, dwbem napisał:

To mięso jest w Warszawie co sobotę w godzinach rannych do godz. 10 tylko nie wiem dokładnie gdzie bo zmienili miejsce a mnie to mięso przywozi znajomy bo ja lat 81 i już bez samochodu.

Ale podam ci namiary na tego sprzedającego to on powie gdxie stoi z mięsem.

 

 

Czy mogę się nieśmiało podpytać po ile kupujesz u tego Pana mięso? Czy ma tylko wołowinę, czy sprzedaje też indyka? 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Byłam z psami w lesie. Ale nie asfaltem jak poprzednim razem tylko polami i łąkami po miękkim. I nie kulała bardziej niż zwykle. To by potwierdzało teorię rozi o pazurach. Zweryfikujemy to u wetki. W środę jadę kastrować kota, więc z Czetką pewnie pojadę w czwartek lub piątek.

Link to comment
Share on other sites

Post do uzupełniania.

ROZLICZENIA

Wpłaty:

+140 zł agat21 niewykorzystane wpłaty za benzynę 🙂

+50 zł Figunia 🙂

+25 zł Nesiowata 🙂

+30 zł limonka80:)

+50 zł CZETKA:)

+50 zł Karen116

+130 zł agat21 (nadpłata za benzynę 50 zł i 80 zł za syropy)

+70 zł z bazarku Nadziejki

+20 zł od wiolhelm170

+16 zł z bazarku Nadziejki przelałam elik na szczeniaki po parwo

https://www.dogomania.com/forum/topic/354669-zapraszam-na-bazarek-dla-

 

Wydatki:

-90 zł w tym: kąpiel (40 zł), wizyta u weta 23.10.2021 oraz leki na biegunkę: Carobin,Dolvit Stoper, Flora Balance, sucha karma lecznicza 1,2 kg (50 zł)

https://images90.fotosik.pl/547/2d69f9bc139601d5gen.jpg

-175 zł wizyta u weta 28.10.2021 Opis wizyty na str 17

https://images90.fotosik.pl/548/10de2ac31c067292gen.jpg

https://images90.fotosik.pl/549/858f72f9d1b82d0bgen.jpg

https://images91.fotosik.pl/549/85d582409821b10bgen.jpg

-85 zł Zakupy u weta 2.11.2021 Glukozamina w syropie, kolejne 10 tabletek Flex Activ oraz 10 saszetek ArthroVet Collagen Opis na str 20

https://images92.fotosik.pl/550/1869d8385aa6aca8gen.jpg

https://images89.fotosik.pl/550/69e8b56fe61b5df1gen.jpg

-18 zł wyróżnienie na olx (na konto Tyśka:)

-298 zł konsultacja ortopedyczna i RTG (fakturę opłaci ZEA)

-143,79 Caniviton forte plus 90 tabl. (Allegro)

https://images92.fotosik.pl/554/10a10e51434e30c6gen.jpg

https://images91.fotosik.pl/553/65c5aee2ebc82c4fgen.jpg

-90 zł rejestracja Czetki w Safe-Animal (dwa czipy)

Dług -26,79  zł spłaciłam

KONTO WYZEROWANE

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2021 o 13:01, Mazowszanka13 napisał:

Byłam z psami w lesie. Ale nie asfaltem jak poprzednim razem tylko polami i łąkami po miękkim. I nie kulała bardziej niż zwykle. To by potwierdzało teorię rozi o pazurach. Zweryfikujemy to u wetki. W środę jadę kastrować kota, więc z Czetką pewnie pojadę w czwartek lub piątek.

Jednak myliłam się. Łapka jednak boli. Koniec z długimi spacerami. Pocieszające jest to, że może biegać.

Link to comment
Share on other sites

Smutno ☹️

Nie wiem, jaki jest wet ( jakość sprzętu diagnostycznego itp), tam, gdzie jeździsz. Mnie makowska dr, poleciła przy Bliss Help - Vet z Ciechanowa. Spotkałam się tam nie tylko z fachowością, ale i dużą empatią, o co dziś bywa trudno ☹️. Zajmują się też, jak się dowiedziałam, psami ze Schroniska w Pawłowie k Ciechanowa, skąd jest Ninek 

http://help-vet.pl/uslugi/

Link to comment
Share on other sites

On 10/25/2021 at 10:30 AM, Mazowszanka13 said:

Też mi się wydaje, że ona młodnieje z dnia na dzień.

Bardzo dziękujemy. Wysyłam konto na PW. Mam nadzieję, że stała nie na długo, bo szybko odfrunie do swojego domu.

Ja tez nr konta poprosze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Karma zamówiona. Gastro intenstinal można jej dać na poczatku;)

Twoje zamówienie

     
 

Artykuł

Suma z VAT

 
 
         
         
  Mieszany pakiet Animonda GranCarno Original Adult, 6 x 800 g - Pakiet 1      
         
 

Nr artykułu 284264.0

     
         
 

1x 42,80 PLN

 

42,80 PLN

 
         
         
         
  Rocco Diet Care Gastro Intestinal, kurczak z pasternakiem 12 x 400 g      
         
 

Nr artykułu 750279.1

     
         
 

2x 64,80 PLN

 

129,60 PLN

 
         
         
         
  Pakiet próbny Animonda GranCarno Adult Superfoods - 6 x 800 g      
         
 

Nr artykułu 1031511.0

     
         
 

1x 72,80 PLN

 

72,80 PLN

 
         
         
     
 

Suma z VAT

245,20 PLN

 
     
 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...