Jump to content
Dogomania

Szorstka vel Czetka zaprasza wszystkich, których boli los niewidzialnych psów w schronisku. Zamieszkała w Kobyłce pod Warszawą :)


Tola

Recommended Posts

Dnia 29.10.2021 o 19:07, Mazowszanka13 napisał:

Bardzo 🙂 Ona uwielbia mokrą karmę z puszki.

 

Sprawdziłam w Safe Animal czipy Czetki. Oba są niezarejestrowane. Wysłałam do nich zapytanie jak ten problem rozwiązać. Dwa razy zarejestrować na tą samą osobę ?

Małgoś, żaden czip schroniskowy nie jest zarejestrowany, on służy tylko do ewidencji schroniskowej, trzeba to robić samemu.

Mnie  też zastanawia, jak zarejesterować dwa czipy, moze oni coś poradzą...

Link to comment
Share on other sites

Piękne zdjęcia, Czetka też piękna serce-ruchomy-obrazek-0819.gif

Podmieniłam zdjęcia w OLX.

Dzisiaj miałam zapytanie o wiek suni,  z Poznania,  takie niezobowiązujące zapytanie.

A wczoraj rozmawiałam z p.Aldoną z Torunia, która ponad rok temu adoptowała zamojską Fibi, to pierwszy zamojski pies w Toruniu.

Opowiadałam o Czetce i o tym, że suczka też szuka domu w Toruniu - cała rodzina Fibi trzyma kciuki, będą też pytać wśród znajomych.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 1.11.2021 o 16:44, CZETKA napisał:

A jak sie Czetusia zachowywala przy gosciach? Dala sie poglaskac?

Nie boi się obcych, nawet mężczyzn. Podchodzi, daje się pogłaskać, nawet przytula się. Nie jest dzika.

 

Na spacerze spuściłam ją próbnie, ale drugi raz nie odważę się. Ona biega jak chart, przemieszcza się jak torpeda. Nie sposób ją dogonić. Poza tym, na szczęście na smyczy, złapała trop jakiegoś zwierza. Piszczała przy tym z podniecenia i była bardzo zafascynowana nowym doświadczeniem.

Na szczęście ma do dyspozycji duży ogród i sad gdzie może pobiegać. Dzisiaj dostałą głupawki, biegała jak oszalała. Biegać i skakać może. Łapka boli (?) bezpośrednio po wstaniu z posłanka (podkurcza ją), ale i to nie zawsze.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2021 o 16:53, Mazowszanka13 napisał:

Ona biega jak chart

Dlatego podejrzewam jej pokrewieństwo z lakenois... Mój belg po odrzutowym starcie dochodził w biegu charcicę. Z chartem-samcem nie miał okazji konkurować w biegu. Nagłe fascynacje i nagłe głupawki to też belgowe, wypisz-wymaluj. Będzie szybko uczyć się wszystkiego - dobrze, jakby trafiła w ręce kogoś, kto lubi cokolwiek robić z psem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...