Jump to content
Dogomania

Zestarzałem się i straciłem dom? Kulejąca bida z nędzą po wypadku w gminnej przechowalni, NIE ZDĄŻYLIŚMY. ODSZEDŁ SAMOTNIE. ŻEGNAJ, MALUCHU :(


Recommended Posts

3 minuty temu, Tyśka) napisał:

Nadziejko kochana, poczekaj chociaż na wieści,  że uda się pieska zabrać do weterynarza. :) Mam nadzieję, że się uda... 

18 Teddy tat ideas | teddy, teddy bear tattoos, bear tattoos

z modlitwa niechaj sie uda wszystko 

obszukalam wszedzie i nie mam Twego konta a slalas mi dla Myszki przeciez ...usunelam jak czyscilam skrz przez przypadek   slij raz jeszcze

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj u Pieska był wet. Cytuję pracownika:

"Pies ok 7 do9 lat. Wg weterynarza jest otłuszczony. Kontuzja nogi może być stara. Trzeba by prześwietlić. Dostał zastrzyki przeciwbólowe. Jak byłem z nim na krótkim spacerku to bardzo długo robił siusiu. Nie miał apetytu tylko trawę skubał co świadczy że coś z brzuchem nie tak. Zrobił kupkę ale jeszcze próbował robic później bezskutecznie. Zęby ok wg mnie. Troszkę kamienia. ogólnie je mało nie zjadł tabletki od pcheł i kleszczy simparica."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bidulinek trafił do gminy tydzień temu. Zgłosiła go jakaś starsza Pani, bo widziała że leży na ulicy. Nie sądzę, aby był zaginiony, ale dla spokoju zrobiłam ogloszenia w Internecie, będą też wywieszone ogłoszenia papierowe. Na pewno potrzeba dt lub hotelik, więc proszę o podpowiedzi, gdzie mogę pytać o miejsce.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elficzkowa napisał:

Biedaczek 😞 Wielkością podobny do mojego Bono. Skoro Krecik już w domu stałym to przeniosę deklarację ( 20 zł ) dla biedaczka.

Bardzo Ci dziękuję ♡ Szukam miejsca dla biedaka, ale stałe się przydadzą:) Będzie łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Aldrumka napisał:

zaglądałam już wcześniej, trzymam kciuki za chłopaczka

 

35 minut temu, Gabi79 napisał:

Ja też zaglądałam.

Biedne maleństwo 7/9 lat to jeszcze nie tak dużo

Dziękuję, że zajrzałyście i zostawiłyście ślad :) 

Mam nadzieję, że badania nie wyjdą tragicznie i uda nam się pomóc psiakowi pożyć jeszcze parę lat w godności.

Link to comment
Share on other sites

Jestem Tysiu. Strasznie mi źle, że nie mam jak pomóc. Ale trzeba, no cholera trzeba. Wieczorkiem po pracy pomyślę nad bazarkiem jakimś. Już nie wiem jaki zrobić, żeby cieszył się jako-takim powodzeniem, ale może coś wymyślę, miałam robić i tak dla Fado, więc dołączę jako beneficjenta tego psiulka. I na pewno warto zrobić imienny.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, agat21 napisał:

Jestem Tysiu. Strasznie mi źle, że nie mam jak pomóc. Ale trzeba, no cholera trzeba. Wieczorkiem po pracy pomyślę nad bazarkiem jakimś. Już nie wiem jaki zrobić, żeby cieszył się jako-takim powodzeniem, ale może coś wymyślę, miałam robić i tak dla Fado, więc dołączę jako beneficjenta tego psiulka. I na pewno warto zrobić imienny.

Bardzo Ci dziękuję:( Ja juz zabierałam się rękami i nogami, że nie założę kolejnego wątku, no ale temu psiakowi, jak piszesz po prostu trzeba pomóc. Bardzo Ci dziękuję za uwzględnienie w bazarku czarnulka.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Aldrumka napisał:

To może jego dołączyć też do bazarku dla Tuptusia z Twoich ( i nie tylko) rzeczy ?

Niestety ciągle jeszcze nie zabrałam się za zdjęcia 😞

Jeżeli nie znalazłaś kandydata to poproszę:)

Na spokojnie. Teraz i szybciej ciemno to trudno o zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam.

Na 100% psiak miał dom, bezdomnym się stał z pewnością niedawno, bo jeszcze nie jest wychudzony/wyniszczony, tak jak napisałyście pewnie niechciany spadek, choć chciałabym myśleć że zaginął i znajdzie się właściciel.

Tysiu jednorazowej 30 prześlę, tylko namiary potrzebuję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, jaguska napisał:

Zaglądam.

Na 100% psiak miał dom, bezdomnym się stał z pewnością niedawno, bo jeszcze nie jest wychudzony/wyniszczony, tak jak napisałyście pewnie niechciany spadek, choć chciałabym myśleć że zaginął i znajdzie się właściciel.

Tysiu jednorazowej 30 prześlę, tylko namiary potrzebuję.

Ojej, jak miło Cię widzieć ♡ Bardzo Ci dziękuję, jutro podeślę Ci numer konta. Dzisiaj już padam niestety :( 

30 minut temu, Tola napisał:

Dziękuję za zaproszenie.

Jeśli jest taka potrzeba, to ZEA może opłacić część badań.

Proszę o info, jaki jest koszt wizyty i zleconych badań i komu mam podesłać dane do faktury.

Tolu, dziękuję!!! Brak mi słów!!!

Psiak jutro ma mieć robioną biochemię i morfologię, mam nadzieję że z parametrami wątrobowymi, trzustkowymi i tarczycowymi. Może będzie też usg jamy brzusznej, ale to wiele zależy od tego co jutro się zadzieje. 

Na jaką kwotę lek.wet. może wystawić fakturę na Fundację? Pani Marzenka jest umówiona w Krasnobrodzie, z Konradem Korzeniowskim. Jeżeli możesz to prześlij do mnie namiary to przekażę jutro Pani Marzence. Albo mogę wymienić Wasze numery telefony z Panią Marzenka to poustalacie co i jak.

23 minuty temu, Aldrumka napisał:

Kandydatów nie brakuje ale .....

To już rozważ na spokojnie. Dałam Ci tutaj wolną reke i nie pogniewam się jak wybierzesz innego psiaczka. :)

16 minut temu, ewu napisał:

O Boziu jaka bida kochana.

Wyglada jak moja Czika.  Czika był z nami ponad 18 lat. On jest identyczny.

Ewu, miło Cię widzieć. Dziękuję:)

 

Kochane Ciocie, bardzo jestem wzruszona Wasza obecnością i chęcią pomocą. Cicho zaczynam wierzyć, że się uda... maleńtasowi. Idę spać spokojniejsza:) Dziękuję. 

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Tyśka) napisał:

Ojej, jak miło Cię widzieć ♡ Bardzo Ci dziękuję, jutro podeślę Ci numer konta. Dzisiaj już padam niestety 😞

Tolu, dziękuję!!! Brak mi słów!!!

Psiak jutro ma mieć robioną biochemię i morfologię, mam nadzieję że z parametrami wątrobowymi, trzustkowymi i tarczycowymi. Może będzie też usg jamy brzusznej, ale to wiele zależy od tego co jutro się zadzieje. 

Na jaką kwotę lek.wet. może wystawić fakturę na Fundację? Pani Marzenka jest umówiona w Krasnobrodzie, z Konradem Korzeniowskim. Jeżeli możesz to prześlij do mnie namiary to przekażę jutro Pani Marzence. Albo mogę wymienić Wasze numery telefony z Panią Marzenka to poustalacie co i jak.

 

Możemy przeznaczyć do 150 zł, dane do faktury wysyłam na PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...