Jump to content
Dogomania

Zestarzałem się i straciłem dom? Kulejąca bida z nędzą po wypadku w gminnej przechowalni, NIE ZDĄŻYLIŚMY. ODSZEDŁ SAMOTNIE. ŻEGNAJ, MALUCHU :(


Recommended Posts

Pies, o którym nic nie wiadomo. :(
Jest w przechowalni gminnej w południowo-wschodniej części Polski i początkowo został okrzyknięty sunią w ciąży. Teraz... starszym psem, samcem. Niedużym, kicającym na 3 łapach, bo jedna jest złamana (?). Patrząc na stan utuczenia psiaka można domyślać się tylko, że psiak miał dom, a potem go stracił, stał się niepotrzebnym śmieciem... :( Tam weterynarza nie ma na miejscu, więc nawet jak przyjedzie to leczenie będzie "na oko", bez potrzebnych badań i sprzętu. Spacerów nie ma poza jednym dniem w tygodniu, poza tym każdy dzień wygląda tak samo: jedzenie 2x dziennie i świat zamknięty w psim boksie. A ile taki psiaczek wytrzyma bez fachowej pomocy? Przecież taka łapka musi go boleć, porzucone psie serce jeszcze mocniej... :( Do tego realne ryzyko, że trafi do schroniska w Zamościu, tutaj gdzie jest to psy są tylko na chwilę.

Ja wiem. Pomoc psu, o którym nic nie wiadomo poza zdawkowymi informacjami i paroma zdjęciami jest trudna... niemalże nierealna.
Ale mnie pękło serce, gdy zobaczyłam zdjęcia psiaczka. Może zdarzy się cud... 

staruszek.jpg.2d33dc2bf45e19b2edc674b5bf467c2c.jpg

staruszek1.jpg.520b04369cfc92c5fb0e22762b10a616.jpg

staruszek3.jpg.b4aa5651e6f0e824c90b2fc38971e80a.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Jo37 napisał:

Niestety podejrzewam, że to piesek starszej osoby. Niechciany spadek?

Też tak jakoś myślę, że to jakiś spadek po zmarłej osobie. :(
Jutro Cudowna Pani Marzenka ma podjechać do przechowalni i dowiedzieć się czegoś więcej o psiaku.

Link to comment
Share on other sites

Na 99% to samiec.

Po wypadku.

Ma problemy ze zrobieniem dwójki, za to sika bardzo długo...

Nie ma apetytu...

No i problemy z chodzeniem, chodzi na 3 łapach.

Jutro będzie wet, obejrzy chociaż, określi mniej więcej wiek.

Bida z nędzą, do pilnej opieki weterynaryjnej... :( Pomocy... Kto mógłby dać DT?

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Zestarzałem się i straciłem dom? Kulejąca bida z nędzą po wypadku w gminnej przechowalni, PILNIE POTRZEBNY DT
1 minutę temu, Nadziejka napisał:

psinuniu mtako jedyno ...Tysiu choc wezme watus w wielkie litery w podpis aby dobreduszki przybyly

moze jakis cud

 

Bardzo dziękuję... ja czuję niemoc... jeszcze pracownik napisał mi, że psiunek nie ma apetytu, odmawia jedzenia :(

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tyśka) napisał:

Bardzo dziękuję... ja czuję niemoc... jeszcze pracownik napisał mi, że psiunek nie ma apetytu, odmawia jedzenia 😞

To niestety zły znak  😞 
Uszkodzona tylna łapka, kłopoty ze zrobieniem kupki też niedobrze wróżą  😞
Może zbierajmy na hotelik.
Dam stałą 20,00 zł.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, elik napisał:

To niestety zły znak  😞 
Uszkodzona tylna łapka, kłopoty ze zrobieniem kupki też niedobrze wróżą  😞
Może zbierajmy na hotelik.
Dam stałą 20,00 zł.

 

12 minut temu, Nadziejka napisał:

dostalam tylko kilkaset zl wyplaty...tr zalamalam..

ale choc 30 zl narazie niechaj bedzie ..jednorazowa 

 

11 minut temu, Nesiowata napisał:

Dołożę 10 zł

Bardzo, bardzo Wam dziękuję, zwłaszcza że nastały ciężkie czasy, a Wy też macie swoje zwierzaki i problemy na głowie :( Mnie już głupio po raz kolejny zakładać wątek i prosić... ale jakoś boję się, że mamy mało czasu, aby uratować tego nieboraka.

Pani Marzenka postara się jutro umówić z wetem, znaleźć kogoś do pomocy w przewiezeniu psiaka do lecznicy i pokaże go wetowi, któremu obie ufamy. Jeśli się uda ten trudny logistycznie plan to założy za swoje pieniądze na badania i wizytę (bo gmina leczenia nie opłaci) i jest nadzieja, że uda się doraźnie jakoś pomóc psiakowi. Ufff, potrzebne kciuki. Tym, skąd weźmiemy pieniądze na pokrycie wizyty będę martwić się później :( Najważniejsze teraz to to, aby jak najszybciej zobaczył go weterynarz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...