Jump to content
Dogomania

Kiedyś bezdomna Suzi a teraz Sonieczka , pies , który ma swój wspaniały dom u naszej kochanej elik.


Recommended Posts

41 minut temu, elik napisał:

Czy ktoś zna weta dentystę na naszą kieszeń w Krakowie?

Chyba żaden dentysta, ani ten ludzki, ani psi "na naszą kieszeń" nie jest ;)

Ale trudno, dostosujemy kieszeń do dentysty, skoro w drugą stronę się nie da ;) też się dorzucę :)

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, mari23 napisał:

Chyba żaden dentysta, ani ten ludzki, ani psi "na naszą kieszeń" nie jest 😉

Ale trudno, dostosujemy kieszeń do dentysty, skoro w drugą stronę się nie da 😉 też się dorzucę 🙂

O rany  🙂    Dzięki wielkie.  Ty  masz tyle psiaczków do opłacenia i jeszcze chcesz innym pomagać.   748151045_dzikujlicznie.png.b33dbcbc953ea494c13090900af05f9d.png

A lajków właśnie zabrakło  😞

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, elik napisał:

Czy szukać dentystę, bo usunięcie kamienia jest wykonywane w wielu gabinetach, niekoniecznie przez dentystów.  Czy jednak szukać dentystę?

Nie spotkałam dotąd weta - dentysty tylko, ale i wśród weterynarzy powoli rzeczywistością staje się specjalizacja. Dobry wet to jednocześnie dentysta, kardiolog, gastrolog, endokrynolog i wiele, wiele innych ;) Zawsze podziwiam weterynarzy, bo jako "ludzki pacjent" chodzę ostatnio od specjalisty do specjalisty i diagnozy wciąż brak...

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, mari23 napisał:

Nie spotkałam dotąd weta - dentysty tylko, ale i wśród weterynarzy powoli rzeczywistością staje się specjalizacja.

Nie chodziło mi o weta tylko dentystę, ale weta o specjalizacji dentysty, jak np wet specjalista neurolog, okulista, chirurg...

Ale faktycznie, może usunięcie kamienia niekoniecznie musi wykonać stomatolog. Myślę, że weci od zawsze to robili nie mając specjalizacji stomatologa.

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy z Suzi umówione 24.08. godz. 10:00 na wizytę rozpoznawczą, żeby sprawdzić stan paszczęki Suzi i przygotować się na to, co będzie do zrobienia. Jeśli jest stan zapalny dziąseł, to może być konieczność podawania przez jakiś czas antybiotyku przed zabiegiem usunięcia kamienia. Wysłałam skany badania krwi Suzi do sprawdzenia, czy są wszystkie potrzebne do narkozy wskaźniki.
Ewentualne usunięcie kamienia 31.08. godz. 9:00.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, mari23 napisał:

Nie spotkałam dotąd weta - dentysty tylko, ale i wśród weterynarzy powoli rzeczywistością staje się specjalizacja. Dobry wet to jednocześnie dentysta, kardiolog, gastrolog, endokrynolog i wiele, wiele innych 😉 Zawsze podziwiam weterynarzy, bo jako "ludzki pacjent" chodzę ostatnio od specjalisty do specjalisty i diagnozy wciąż brak...

Są weci dentyści oprócz takich typowych dentystycznych zabiegów zajmują się też ortodoncją. Zakładają  np. aparaty ortodontyczne na psie zęby. To już specjalizacja nietypowa ale jest.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, JOLY napisał:

Elu , dr Gawor   Klinika ARKA ul Chłopska.

Stomatolog

Witaj  🙂  Dzwoniłam, ale po kilku próbach doczekania się w kolejce na odbiór, poległam  😞
Jesteśmy umówione z Suzi na przyszły tydzień na Nowosądeckiej na przegląd i ustalenie co będzie do zrobienia, czy wystarczy tylko usunięcie kamienia, czy może także resekcja. Usunięcie kamienia i ewentualnie zęba/zębów będzie 31.08.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, elik napisał:

Jesteśmy z Suzi umówione 24.08. godz. 10:00 na wizytę rozpoznawczą, żeby sprawdzić stan paszczęki Suzi i przygotować się na to, co będzie do zrobienia. Jeśli jest stan zapalny dziąseł, to może być konieczność podawania przez jakiś czas antybiotyku przed zabiegiem usunięcia kamienia. Wysłałam skany badania krwi Suzi do sprawdzenia, czy są wszystkie potrzebne do narkozy wskaźniki.
Ewentualne usunięcie kamienia 31.08. godz. 9:00.

Dobrze, że już coś wiadomo :) To czekamy spokojnie na wizytę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

W przyszłym tygodniu już będziemy wiedzieć co będzie robione i ile to będzie kosztować. Gdy patrzę na zębole Suzi wydaje mi się, że nie ma potrzeby usuwania zębów. Oby tak było  🙂

Oby wszystko poszlo lagodnie i spokojnie sciskam trzymam pozdrawiam
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Nadziejka napisał:
Oby wszystko poszlo lagodnie i spokojnie sciskam trzymam pozdrawiam

Dziękuję Nadziejeczko  🙂  Mam nadzieję, że tak właśnie będzie  🙂

3 godziny temu, Nadziejka napisał:
 Spokojnego wekendu Eliczkom psinuniom kocinkom zasylam 

Bardzo dziękujemy i Tobie także Nadziejko życzymy spokojnego weekendu i nie tylko

 

 8-8.jpg.9f3a988df87b5bc4564a37adc040b6cd.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Jak się czuje i  czy już wiadomo, czy operacja się udała?

Dziękuę Elu , że pytasz. Czuje się dobrze, coś widzi tym okiem ale jest opuchnięte i trudno ocenić jaki będzie efekt.

Ponoć za tydzień opuchlizna powinna zejść.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, ewu napisał:

Dziękuę Elu , że pytasz. Czuje się dobrze, coś widzi tym okiem ale jest opuchnięte i trudno ocenić jaki będzie efekt.

Ponoć za tydzień opuchlizna powinna zejść.

To dobrze, że choć coś widzi, to znaczy, że operacja się udała  🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...