Jump to content
Dogomania

Kiedyś bezdomna Suzi a teraz Sonieczka , pies , który ma swój wspaniały dom u naszej kochanej elik.


Recommended Posts

28 minut temu, bou napisał:

Mój molos-kolos,czyli moja 70 kilogramowa miłość ,też "zażywa" Caniviton (3 tabsy dziennie).Jestem fanką Canivitonu i polecam wszystkim ogonom ,które maja problemy ze stawami.

konfirm31 też bardzo poleca Caniviton.  Czy można podawać ten preparat profilaktycznie?

Link to comment
Share on other sites

Suzi od rana nie kuleje  🙂    Nie wiem czy to zasługa środków p/bólowych, czy obcięcia pazurków. Ważne, że nie kuleje i niech tak pozostanie. Jeśli nie, to trzeba będzie jednak zrobić prześwietlenie łapaczki.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.08.2021 o 13:19, elik napisał:

Suzi od rana nie kuleje  🙂    Nie wiem czy to zasługa środków p/bólowych, czy obcięcia pazurków. Ważne, że nie kuleje i niech tak pozostanie. Jeśli nie, to trzeba będzie jednak zrobić prześwietlenie łapaczki.

Drawing of teddy bear with daisy Greeting Card for Sale by Anna Abramskaya
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, ewu napisał:

Rozliczenie wpłat i stan konta zrobię wieczorem. 

 

Basiu, to co piszesz jest wystarczające. Ja na tej podstawie, tak jak się umówiłyśmy, notuję wpływy i wydatki suni. Post rozliczeniowy znajduje się na 3 stronie wątku. Skopiuj poniższy link i wklej do Twojego pierwszego postu.

Post rozliczeniowy <KLIK>

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

 

Przepraszam za marną aktywność ale Maż ma za parę dni operację oka i mamy mnóstwo sprawa na dodatek auto się zepsuło:(

W tej sytuacji, to normalne więc nie przepraszaj, tylko zajmuj się tym, co trzeba. Zdrowia Wam życzę i udanej operacji męża.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...