Jump to content
Dogomania

Luka i Baloo - 8-miesięczne rodzeństwo zabrane ze wsi. Oboje zostają na zawsze razem z Ewą Martą, Jackiem, Peruszką i Figą:)


Recommended Posts

39 minut temu, Poker napisał:

Super. 140 zł w kieszeni.

Nie wiem jak oddacie Lukę.

Ciągle tłumaczę sobie, że trzeba być rozsądnym. Raz to nawet rozumiem, a czasami pukam się w głowę i myślę, że ponad rozumem powinno być serce. Siedzę więc na tej huśtawce emocjonalnej i nie chcę nawet myśleć co będzie:(

Behawiorystka będzie u nas 21.07 o 17. Zostanie parę godzin, pojedzie z nami na spacer...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Z Luką mielibyście 4 psy.

Mój mąż ustawił granicę na 3 psach i dlatego nie tymczasujemy. Z 3.  jeszcze daję radę iść na psacer, z czwórką musiałabym i mąż też, iść na dwie raty.

Dzięki Luce załapał się do Was Baloo ,a teraz ona musi zmieniać dom. Niesprawiedliwe.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Upal i duchota niemiłosierna... Podjechałam pod sam kanałek i wypuściłam psiaki. Wpadły do wody i za nic nie chciały wyjść... W domu ratuje nas prezent od Ellig. Kiedy usłyszała, że Baluś i Perełka układają się pod wentylatorem w dużym pokoju, a Luka siedzi ze mną w pokoju biurowym i dyszy, dala nam super fajny wentylator. To nam dzisiaj ratuje życie. Dzięki Eluś:)

Link to comment
Share on other sites

My też się ratujemy wentylatorem bo inaczej można się rozpłynąć.

A co do preparatów przeciw kleszczom to ja jednak używam obróżek Foresto,są dosyć drogie ale za to wystarczają na 7-8 m-cy więc w sumie wychodzi dużo taniej niż wszelkie Frontliny co 28 dni.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, dwbem napisał:

My też się ratujemy wentylatorem bo inaczej można się rozpłynąć.

A co do preparatów przeciw kleszczom to ja jednak używam obróżek Foresto,są dosyć drogie ale za to wystarczają na 7-8 m-cy więc w sumie wychodzi dużo taniej niż wszelkie Frontliny co 28 dni.

Obroże w ich przypadku odpadają niestety. One ciągle się bawią, łapią za kark, za szyję. Po pierwsze mogą się zatruć, po drugie szybko je sobie nawzajem pozrywają.

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam zawsze kilka psów które się ze sobą bawią i nigdy ani się żaden nie przytruł ani sobie nie zrywają.

Ja bym zbankrutowała kupując krople co miesiąc dla kilku psówbo miewałam nawet cztery rottweilery.

Poza tym ja śpię z jedną średnią suczką i sama też jakoś nie nie truję czego boi się moja znajoma ale nie boi się truć swoich suczek dając im Bravecto doustnie czyli trując od wewnątrz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Ciągle tłumaczę sobie, że trzeba być rozsądnym. Raz to nawet rozumiem, a czasami pukam się w głowę i myślę, że ponad rozumem powinno być serce. Siedzę więc na tej huśtawce emocjonalnej i nie chcę nawet myśleć co będzie:(

Behawiorystka będzie u nas 21.07 o 17. Zostanie parę godzin, pojedzie z nami na spacer...

Życie trochę mnie wybilo z dogo ale plany bazarkowe na Lukę dalej aktualne.Jak nic się nie zmieni to przyszly tydzień.

Może uda sie pare groszy uzbierać.

Podczytuje i kibicuje.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, dwbem napisał:

Ja też mam zawsze kilka psów które się ze sobą bawią i nigdy ani się żaden nie przytruł ani sobie nie zrywają.

Ja bym zbankrutowała kupując krople co miesiąc dla kilku psówbo miewałam nawet cztery rottweilery.

Poza tym ja śpię z jedną średnią suczką i sama też jakoś nie nie truję czego boi się moja znajoma ale nie boi się truć swoich suczek dając im Bravecto doustnie czyli trując od wewnątrz.

Masz widocznie grzeczniejsze psy niż ta dwójka. Ja już 3 razy szukałam po krzakach ściągniętej z Luki przez Baloo obroży. Dodam, że dosyć ciasno zapiętej. Poza tym nosząc obrożę Foresto moja Barsiczka złapała babeszjozę, więc to nie jest idealne rozwiązanie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...