Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

15 godzin temu, mari23 napisał:

.................

Lumi przez tyle lat nie miała możliwości nawet "czasem" coś skubnąć, dlatego teraz nadrabia te zaległości, a że to zaległości z lat wielu do nadrobienia w krótkim czasie, to i często się Lumisi "złodziejstwo" przydarza 🙂

Dokładnie tak 😞

Pociesznie wygląda to jej zachowanie przy kradzieży:) ..na razie staram się pilnować,później przyjdzie czas na naukę.

Prowokacyjnie nagrałam Wam filmik jak mnie pilnuje czy wystarczająco daleko odeszłam,czy nie patrzę:)..tu odwróciłam głowę oczywiście:)

 

 

Drugi ogonek ma Lumisia 🙂

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Trzepnęłam muchę i Lumi się wystraszyła:(,...moje psy zresztą też nie tego nie lubią,ale wybitnie jeden wieczór muchy lazły do domu.

Staranowała Majeczkę i schowałą się w kącik,...a jak Majeczka któregoś razu chciała przejść delikatnie i usiąść za Lumi ,to naburczała,czego pcha się do niej....Maja bardzo ugodowa jest i na wszystko się godzi.

IMG-8331.jpg

IMG-7874.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Aska7 napisał:

Ja to bym jej pozwalała na małe kradzieże kiedy i co pod kontrolą, żeby miała swoje stracone psie radości : ) Należy się jej. I potencjalny dom uprzedzić.

Widać, że frajdę ma niesłychaną : )

Takie drobne sukcesy na pewno podbudowałyby jej pewność siebie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak Wiosno też tak pomyślałam, zaaranżuj jej takie małe kradzieże kontrolowane, ona widać że zadowolona. Fajna jest bardzo.

I spacer w mieście bardzo dobrze już jej wychodzi, chyba pojechałyście do marketu, stawiam na Lidla.

No a posłanko fju, fju, toć to po prostu kanapa. Świetne, żeby tylko chciała na nim leżeć

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2021 o 11:58, Aska7 napisał:

Ja to bym jej pozwalała na małe kradzieże kiedy i co pod kontrolą, żeby miała swoje stracone psie radości : ) Należy się jej. I potencjalny dom uprzedzić.

Widać, że frajdę ma niesłychaną : )

Popieram, należy jej się <3

Nie wiem, czy z ogłoszenia ktoś dzwonił, ale zapytanie miałam przez OLX. Nie mam zwyczaju przeklinać,  jakąś "blokadę naturalną" mam, ale dzisiaj w myślach "szpetnie" zareagowałam na zapytanie:

 

Witam, czy pies przyzwyczajony jest do łańcucha czy trzeba go uczyć ?
 

09:58

Jeszcze sama siebie trzymam i nie odpisałam, ale nie wiem, czy dam radę zignorować...

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, mari23 napisał:

Popieram, należy jej się <3

Nie wiem, czy z ogłoszenia ktoś dzwonił, ale zapytanie miałam przez OLX. Nie mam zwyczaju przeklinać,  jakąś "blokadę naturalną" mam, ale dzisiaj w myślach "szpetnie" zareagowałam na zapytanie:

 

Witam, czy pies przyzwyczajony jest do łańcucha czy trzeba go uczyć ?
 

09:58

Jeszcze sama siebie trzymam i nie odpisałam, ale nie wiem, czy dam radę zignorować...

Nie żałuj sobie. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Aska7 napisał:

Były rzecznik udzielał kiedyś porad jak komuś nawrzucać i uniknąć odpowiedzialności za obrazę. Nie mówi się - to debil, tylko - zachowuje się jak debil. Pierwsze jest znieważeniem, drugie opinią.

Chyba zaraz sobie spiszę kilka takich "opinii" i jednak odpowiem na "zapytanie"...ech..... skąd się tacy biorą ??????

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2021 o 01:51, WiosnaA napisał:

Trzepnęłam muchę i Lumi się wystraszyła:(,...moje psy zresztą też nie tego nie lubią,ale wybitnie jeden wieczór muchy lazły do domu.

Muchy nie znoszą przeciągu, trzeba uchylić okna, ale tak normalnie, w poprzek, nie "uchylnie" w pionie, i wylecą. Nie otworzyć, tylko uchylić. W ciągu dnia.

Wieczorem lezą do światła, trzeba zgasić w pokoju/kuchni, zapalić w przedpokoju, tam pójdą, a na koniec zgasić przedpokój i zapalić na zewnątrz. Czasem dodatkowo machnąć ścierką.

:).

Sprawa zbadana przeze mnie nad Wigrami z powodu lękliwego na trzepnięcia pieska.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, konfirm31 napisał:

Z tym wylatywaniem, to potwierdzam 🙂

Sprawdź ze światłem po ciemaku. Działa jeszcze lepiej, niż wylatywanie w ciągu dnia, trzeba tylko trochę cierpliwości.

To samo robiłam w domu bez prundu, świeca wystarczała.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, rozi napisał:

Muchy nie znoszą przeciągu, trzeba uchylić okna, ale tak normalnie, w poprzek, nie "uchylnie" w pionie, i wylecą. Nie otworzyć, tylko uchylić. W ciągu dnia.

Wieczorem lezą do światła, trzeba zgasić w pokoju/kuchni, zapalić w przedpokoju, tam pójdą, a na koniec zgasić przedpokój i zapalić na zewnątrz. Czasem dodatkowo machnąć ścierką.

:).

Sprawa zbadana przeze mnie nad Wigrami z powodu lękliwego na trzepnięcia pieska.

No Ty to masz patenty na wszystko :)...na czasie bazar byłby:)

Nie wiedziałam o tym i przyda się,dziękuję!

Tu na działce mam jednak moskitiery w oknach i drzwiach tarasowych i nie wylecą ,inaczej muchy i komary nas by tu zjadły:(

W drzwiach  moje psy umieją same otwierać moskitierę,żeby wejść do domu,ale Lumi i Marcel są nowi i im muszę uchylać, żeby mogli dowolnie wchodzić jak psy są przy domu. Muchy wlatują i staram je załatwić jak psiaki są na zewnątrz,ale czasem któraś się schowa.

Link to comment
Share on other sites

Teraz długo zdjęć może nie być,wnusia przyjeżdża we wtorek i czasu na dogo mieć raczej nie będę:)

Na koniec humorek mały,

Tu na wsi mam sąsiadów na szczęście psiarzy,dwa kundelki mają przygarnięte i takich wczasowiczów u siebie na podwórku:)

QUQM4674.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, WiosnaA napisał:

Teraz długo zdjęć może nie być,wnusia przyjeżdża we wtorek i czasu na dogo mieć raczej nie będę:)

Na koniec humorek mały,

Tu na wsi mam sąsiadów na szczęście psiarzy,dwa kundelki mają przygarnięte i takich wczasowiczów u siebie na podwórku:)

QUQM4674.jpg

A co psiaki na ten widok?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...