Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

Dnia 18.06.2021 o 20:29, elik napisał:

Na prośbą Ani i na polecenie Zagrodowy pies polski kupiłam 2 opakowania CaproVet. Jest bez opłaty za przesłanie - "poszło" z mojej puli 7 darmowych pakietów SMART.

Zamówienie

1411152225_Lumizam.png.397a8164ff8cdcfb9369a819deb86635.png

Przelew

86336533_Lumiprzel.png.ccc45995aa19d6d32d4ada2824595456.png

Elu,Caprovet jest już u mnie.Bardzo dziękujemy!

Dnia 23.06.2021 o 20:12, elik napisał:

Za Simparica 46 poleci na to samo konto, czy może mam zaznaczyć, że adresat sam zgłosi się do banku po odbiór  😉

Aniu, nie bij  🙂

Zwrot za Simparicę 46zł również dotarł.Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Też myślałam o tej macie ale mam wątpliwości. W internecie są tylko reklamy. Skoro ją masz, to poproszę podpowiedz. Pies chłodzi się przez dyszenie i w dni gorące siedzi w cieniu. Czy taka zimną mata nie zaziębia go? Stary pies ma problemy ze stawami, czy różnica temperatury między matą a powietrzem nie jest za duża? Myślę o kupnie tej maty dla Lumi. Jak się u Ciebie sprawdza? 

Nie wiem czy jest sens,ale zrobisz Mikuniu jak uważasz.

Na działce w ciągu dnia w domu prawie nie siedzimy,psiaki siedzą w cieniu na trawie,albo kopia doły tak jak Lumisia.Natomiast wieczorem w domu kładą się na chłodnej terakocie (mam tu zimną podłogę), później zmieniają miejsce i kładą na posłankach,później znów na podłodze,same sobie regulują widać ciepłotę:)

W ciągu dnia sporo czasu w swoim lasku przebywamy,bo w takim upale i ja bez życia:(

 

 

  • Like 8
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, WiosnaA napisał:

Elu,Caprovet jest już u mnie.Bardzo dziękujemy!

Cieszą się Aniu, ale jest mi przykro, że musiałaś jechać po niego sama i to nie mały kawałeczek. Dyskusji na temat adresu do doręczenia był ciąg dalszy, dalszy, dalszy.  Koniecznie chcieli wyjść z twarzą, ale w sytuacji, jaką stworzyli,  nie mieli szans.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Cieszą się Aniu, ale jest mi przykro, że musiałaś jechać po niego sama i to nie mały kawałeczek. Dyskusji na temat adresu do doręczenia był ciąg dalszy, dalszy, dalszy.  Koniecznie chcieli wyjść z twarzą, ale w sytuacji, jaką stworzyli,  nie mieli szans.

Elu,nie specjalnie:) Wczoraj zostawiłam Marcelka w Białym i akurat po drodze wskoczyłam odebrać,jechałam po psiaki na wieś.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, WiosnaA napisał:

Nie wiem czy jest sens,ale zrobisz Mikuniu jak uważasz.

Na działce w ciągu dnia w domu prawie nie siedzimy,psiaki siedzą w cieniu na trawie,albo kopia doły tak jak Lumisia.Natomiast wieczorem w domu kładą się na chłodnej terakocie (mam tu zimną podłogę), później zmieniają miejsce i kładą na posłankach,później znów na podłodze,same sobie regulują widać ciepłotę:)

W ciągu dnia sporo czasu w swoim lasku przebywamy,bo w takim upale i ja bez życia:(

 

 

Aniu, na razie z matą się powstrzymam. Kopanie dołów jest naturalne dla północniaka, jakim jest Lumi. A gruby podszerstek chroni ją przed upałem. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Lumi wpłynęły poniższe kwoty

    20,00 zł  od Isiak  deklaracja  VII -  29.06.
    20,00 zł  od Ewa Marta  deklaracja  VII -  1.07.
    10,00 zł  od kikou  deklaracja  VII -  1.07.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

134405361_dziki.gif.4ab273f53f4f56694133aac0969092ea.gif      1212177914_kwiatki15.jpeg.4b936423e1ea7ee235a792ebdadf0748.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.07.2021 o 03:18, WiosnaA napisał:

Lumi rozmowy z facetem przy kawie,

IMG-7948.jpg

 

 

 

Akurat jest burza ,ale Lumisi nie straszna,

 

 

Dnia 26.06.2021 o 17:12, WiosnaA napisał:

Nie wiem czy jest sens,ale zrobisz Mikuniu jak uważasz.

Na działce w ciągu dnia w domu prawie nie siedzimy,psiaki siedzą w cieniu na trawie,albo kopia doły tak jak Lumisia.Natomiast wieczorem w domu kładą się na chłodnej terakocie (mam tu zimną podłogę), później zmieniają miejsce i kładą na posłankach,później znów na podłodze,same sobie regulują widać ciepłotę:)

W ciągu dnia sporo czasu w swoim lasku przebywamy,bo w takim upale i ja bez życia:(

 

 

                 Solve Bouquet of Roses - Tatty Teddy jigsaw puzzle online with 25 pieces

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

Lumi z "facetem" to hit, ale czy mi się wydaje, że na ostatnim filmiku Marcelek daje się pogłaskać?

Wydaje Poker:)...Marcelek ten dzień był już luzem, zaglądał, ale zwiewał na dół.Ogólnie jednak jest już dużo  lepiej z facetem.

9 godzin temu, elik napisał:

A nie jest to przypadkiem Morisek, a nie Marcelek?

Tak,Morisek,..burza akurat była,lało,a Moris bardzo się boi i leży taki zdyszany:(

 

Lumi natomiast po kilku spotkaniach odważyła się wziąć jedzenie tak jak na filmach,delikatnie:),ale to już postęp.Na stojąco jeszcze nie podejdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...