Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

No rozumiem gwizdnąć masło czy kotlet ze stołu,ale żeby zrobić włamanie do kurnika? :):)...do głowy mi nie przyszło,że coś takiego pies może zrobić z zaciśniętymi drzwiami bez żadnej klamki:)

Bo tam klamki nie ma,ani żadnej rączki syn zrobić nie zdążył i otwieram ciągnąc za boczną drewnianą listwę:)..zamykają się ciężko i kolanem dociskam,otwierają ciężko....Lumi,całą obsługę drzwi musiała mocno przyuważyć jak to się robi:):),...bo,że tam chowam to na oczach robiłam:)

Ale żałuję,że szybciej sprzątać zaczęłam,a nie pobiegłam po telefon nagrać jak ona te rzeczy rozniosła po wybiegu:),..nie stały przy schodach,nie:)...najbliżej schodów były trykotki w folii,z metr dalej opakowanie trenerek, papierowa torebka z wkrętami równiutko stała jeszcze dalej, reszta smaków poroskładane wzdłuż całego wybiegu:)...a Lumisia przy uszkach ucztowała:)

Łebski pies,..od początku to widziałam,ale nie myślałam,że aż taką ma główkę:)

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, WiosnaA said:

No rozumiem gwizdnąć masło czy kotlet ze stołu,ale żeby zrobić włamanie do kurnika? :):)...do głowy mi nie przyszło,że coś takiego pies może zrobić z zaciśniętymi drzwiami bez żadnej klamki:)

Bo tam klamki nie ma,ani żadnej rączki syn zrobić nie zdążył i otwieram ciągnąc za boczną drewnianą listwę:)..zamykają się ciężko i kolanem dociskam,otwierają ciężko....Lumi,całą obsługę drzwi musiała mocno przyuważyć jak to się robi:):),...bo,że tam chowam to na oczach robiłam:)

Ale żałuję,że szybciej sprzątać zaczęłam,a nie pobiegłam po telefon nagrać jak ona te rzeczy rozniosła po wybiegu:),..nie stały przy schodach,nie:)...najbliżej schodów były trykotki w folii,z metr dalej opakowanie trenerek, papierowa torebka z wkrętami równiutko stała jeszcze dalej, reszta smaków poroskładane wzdłuż całego wybiegu:)...a Lumisia przy uszkach ucztowała:)

Łebski pies,..od początku to widziałam,ale nie myślałam,że aż taką ma główkę:)

 

To po matce chrzestnej😉

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, CZETKA napisał:

To po matce chrzestnej😉

Taka matka chrzestna to dla Lumi wielki skarb !

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Widocznie z niejednego pieca chleb jadła, no to co to dla niej jakiś tam włam do kurnika :D

Lekko w życiu nie miała, przetrwała może właśnie dzięki swojej inteligencji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2021 o 15:28, WiosnaA napisał:

Lumi jest jeszcze zabezpieczona od kleszczy,ale byłam u weta i przy okazji kupiłam Simparicę na lipiec,

20-40kg koszt - 46zł

IMG_7593.jpg

 

Za Simparica 46 poleci na to samo konto, czy może mam zaznaczyć, że adresat sam zgłosi się do banku po odbiór  😉

Aniu, nie bij

Przelew

1882526288_AniaWiosna.png.8ced647bdfd43a137cb7adbbcae039b5.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2021 o 20:12, elik napisał:

Za Simparica 46 poleci na to samo konto, czy może mam zaznaczyć, że adresat sam zgłosi się do banku po odbiór  😉

Aniu, nie bij  🙂

:):)

Dnia 23.06.2021 o 21:35, KrystynaS napisał:

Jak trzymacie się w te upały?

Od kilku lat mi taka pogoda nie służy i ja nie funkcjonuję teraz zupełnie :(:(...Lumi dół w ziemi zrobiła,że cała się chowa i tylko głowa wystaje,...na spacery by chciała,ale to ponad moje siły obecnie:(...raniutko dziś przeszliśmy kawałek i chciałaby więcej..

IMG_7594.jpg

brudas,

IMG_7596.jpg

w domu tylko terakota obecnie,

IMG_7617.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, WiosnaA napisał:

:):)

Od kilku lat mi taka pogoda nie służy i ja nie funkcjonuję teraz zupełnie :(:(...Lumi dół w ziemi zrobiła,że cała się chowa i tylko głowa wystaje,...na spacery by chciała,ale to ponad moje siły obecnie:(...raniutko dziś przeszliśmy kawałek i chciałaby więcej..

IMG_7594.jpg

brudas,

IMG_7596.jpg

w domu tylko terakota obecnie,

IMG_7617.jpg

My też leżymy i dyszymy. A jeszcze te burze tak straszą Leosia, że nie wiem gdzie go schować:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Też myślałam o tej macie ale mam wątpliwości. W internecie są tylko reklamy. Skoro ją masz, to poproszę podpowiedz. Pies chłodzi się przez dyszenie i w dni gorące siedzi w cieniu. Czy taka zimną mata nie zaziębia go? Stary pies ma problemy ze stawami, czy różnica temperatury między matą a powietrzem nie jest za duża? Myślę o kupnie tej maty dla Lumi. Jak się u Ciebie sprawdza? 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Też myślałam o tej macie ale mam wątpliwości. W internecie są tylko reklamy. Skoro ją masz, to poproszę podpowiedz. Pies chłodzi się przez dyszenie i w dni gorące siedzi w cieniu. Czy taka zimną mata nie zaziębia go? Stary pies ma problemy ze stawami, czy różnica temperatury między matą a powietrzem nie jest za duża? Myślę o kupnie tej maty dla Lumi. Jak się u Ciebie sprawdza? 

Ona nie jest bardzo zimna, jest chłodna. Ares do żadnych młodzików nie należy a bardzo chętnie leży cały. Neska też korzysta z maty  (też nie jest taka młodziutka) choć rzadziej, czasem kładzie się obok. A kupiłam po reklamie Molly. Ona tez ma sporo staruszków i chętnie korzystają z tego wynalazku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...