Jump to content
Dogomania

Lumi - ma już DS, już mam imię, jestem w hoteliku, Nie mam nic:(:( nawet imienia, jestem za duża, za stara - siedzę od lat w zamojskim schronie - biała suczka prosi o pomoc


Recommended Posts

Lajkow mi zabrakło, a uwielbiam wchodzić na ten wątek i patrzeć na metamorfozę Lumi. ♡ 

Wiosna, powtórzę sie: czynisz cuda!!! 

Obiecałam Lumi ogłoszenia, a jakoś to się złożyło z jej przeprowadzką do Wiosny i zatrzymaniem akcji poszukiwania domu, wstrzymałam się... przejrzę ogłoszenia i w przyszłym tygodniu porobię mojej ulubienicy. Proszę tylko o informację na jakie miasto/miasta mam zrobić.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyśka) napisał:

Lajkow mi zabrakło, a uwielbiam wchodzić na ten wątek i patrzeć na metamorfozę Lumi. ♡ 

Wiosna, powtórzę sie: czynisz cuda!!! 

Obiecałam Lumi ogłoszenia, a jakoś to się złożyło z jej przeprowadzką do Wiosny i zatrzymaniem akcji poszukiwania domu, wstrzymałam się... przejrzę ogłoszenia i w przyszłym tygodniu porobię mojej ulubienicy. Proszę tylko o informację na jakie miasto/miasta mam zrobić.

Tysiu, dziekuję, na dziś Lumi ma ogłoszenia wg poniższego wykazu. Masz doświadczenie, wybierz miasto sama:

Ogłoszenia już umieszczone:

Warszawa (Alaskan i ZPP): - 20.05.2021 Pokochaj Lumi, daj jej dom. Warszawa Ochota • OLX.pl 

Zmiana treści: https://www.olx.pl/d/oferta/lumi-w-typie-bialego-owczarka-szwajcarskiego-do-adopcji-CID103-IDJVfRs.html

 

Wrocław (Mari23): - 20.05.2021  https://www.olx.pl/d/oferta/piekna-madra-spokojna-lumi-czy-ktos-ja-pokocha-CID103-IDJVALA.html ,

Zmiana na Opole: https://www.olx.pl/d/oferta/piekna-lagodna-lumi-w-typie-owczarka-szwajcarskiego-CID103-IDJVALA.html,

zmiana na Białystok: 11.07.2021  https://www.olx.pl/d/oferta/piekna-lagodna-lumi-w-typie-owczarka-szwajcarskiego-CID103-IDJVALA.html

 

Szczecin (Tola): - 20.05.2021 https://www.olx.pl/d/oferta/lumi-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDJYN8F.html  ,

Zmiana na Warszawę: https://www.olx.pl/d/oferta/piekna-suczka-w-typie-bos-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDJYN8F.html  14.07 Czetka promowanie

Zmiana na Olsztyn Lumi, w typie białego owczarka szwajcarskiego do adopcji. Olsztyn • OLX.pl

Poznań (Ellig): 25.05.2021 https://www.olx.pl/d/oferta/piekna-lumi-w-typie-owczarka-szwajcarskiego-czeka-na-dom-CID103-IDK0YJV.html

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2021 o 01:25, WiosnaA napisał:

W poniedziałek przyjechało Lumi jedzonko,a dziś duże wygodne posłanko.Bardzo dziękujemy!

IMG-8357.jpg

 

Będę teraz bardziej zajęta i żeby nie przegapić podania tabletki co miesiąc kupiłam Lumi pipetę Bravecto od kleszczy na 3 m-ce - 115zł

IMG-8359.jpg

Elik, bardzo poproszę jak będziesz miała czas, zwróć na konto Wiosny 115 zł.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyśka) napisał:

Lajkow mi zabrakło, a uwielbiam wchodzić na ten wątek i patrzeć na metamorfozę Lumi. ♡ 

Wiosna, powtórzę sie: czynisz cuda!!! 

Obiecałam Lumi ogłoszenia, a jakoś to się złożyło z jej przeprowadzką do Wiosny i zatrzymaniem akcji poszukiwania domu, wstrzymałam się... przejrzę ogłoszenia i w przyszłym tygodniu porobię mojej ulubienicy. Proszę tylko o informację na jakie miasto/miasta mam zrobić.

Ja też z wielka radością na wątek Lumi i na wątek Marcela wchodzę i też powtórzę: Wiosno, czynisz cuda !!!!

Ogłoszenia Lumi ma, z mojego na Białystok nawet łańcuch jej ostatnio proponowano...ech.... :( :(

 

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

To ja zrobię na Lublin oraz Bydgoszcz :) Tylko jak wrócę z urlopu, czyli za tydzień.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mari23 napisał:

Ja też z wielka radością na wątek Lumi i na wątek Marcela wchodzę i też powtórzę: Wiosno, czynisz cuda !!!!

Ogłoszenia Lumi ma, z mojego na Białystok nawet łańcuch jej ostatnio proponowano...ech.... :( :(

 

Ja jestem zakochana po uszy w Lumi, ale kompletnie nie nadajemy się na dom dla niej. Za dużo się dzieje w naszym życiu i na osiedlu. Niemniej, chętnie ją ogłoszę, tyle mogę:)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, mari23 napisał:

Popieram, należy jej się <3

Nie wiem, czy z ogłoszenia ktoś dzwonił, ale zapytanie miałam przez OLX. Nie mam zwyczaju przeklinać,  jakąś "blokadę naturalną" mam, ale dzisiaj w myślach "szpetnie" zareagowałam na zapytanie:

 

Witam, czy pies przyzwyczajony jest do łańcucha czy trzeba go uczyć ?
 

09:58

Jeszcze sama siebie trzymam i nie odpisałam, ale nie wiem, czy dam radę zignorować...

Może ktoś sobie jaja robi i to jakaś "podpucha", żeby na nerwach zagrać.

Lumi - złodziejka przeurocza :))) I z jaką gracją się oddala ze swoim łupem :)))

Sposób rozi na muchy znam od mojej mamy :) Widać to stara ludowa mądrość :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, mari23 napisał:

Popieram, należy jej się ❤️

Nie wiem, czy z ogłoszenia ktoś dzwonił, ale zapytanie miałam przez OLX. Nie mam zwyczaju przeklinać,  jakąś "blokadę naturalną" mam, ale dzisiaj w myślach "szpetnie" zareagowałam na zapytanie:

 

Witam, czy pies przyzwyczajony jest do łańcucha czy trzeba go uczyć ?
 

09:58

Jeszcze sama siebie trzymam i nie odpisałam, ale nie wiem, czy dam radę zignorować...

Najlepiej odpowiedzieć, że tak ze 2-3 dni trzeba samemu postać na łańcuchu, żeby piesek się przekonał, że to całkiem fajne....  i następnie op....ć tego kogoś z góry na dół! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2021 o 11:58, Aska7 napisał:

Ja to bym jej pozwalała na małe kradzieże kiedy i co pod kontrolą, żeby miała swoje stracone psie radości : ) Należy się jej. I potencjalny dom uprzedzić.

Widać, że frajdę ma niesłychaną : )

przecież gołym okiem widać, że to nie była kradzież :)) Lumi tak jak pozostałe pyszczydła podeszła sprawdzić co w torebce jest a ona, ta torebka znaczy się, zaatakowała Lumi wpadając jej w dziub więc bidulce nie pozostało nic innego jak dać nogę :))))))

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Będę teraz bardziej zajęta i żeby nie przegapić podania tabletki co miesiąc kupiłam Lumi pipetę Bravecto od kleszczy na 3 m-ce - 115zł

IMG-8359.jpg

 
14 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Elik, bardzo poproszę jak będziesz miała czas, zwróć na konto Wiosny 115 zł.

Przepraszam, dopiero teraz zauważyłam. Przelew w drodze.

1538323323_przelewW.png.890fc90ef111aa97189d2892128dcb1f.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/19/2021 at 8:57 AM, Zagrodowy pies polski said:

Wykupiłam promowanie 'Maxi' na Olsztyn.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...