Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

Dnia 30.11.2021 o 16:32, Ewa Marta napisał:

Bonusik dostał dzisiaj 60 zł stałej od Anny G-R i 50 zł stałej od Alaskan. Z całego serca Wam dziękujemy za pomoc Bonusowi❤️

 

Dnia 3.12.2021 o 10:50, Ewa Marta napisał:

Przyszła wpłata stałej deklaracji 10 zł od Nesiowatej. Serdecznie dziękujemy!!!

 

580-dziekujemy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2021 o 21:04, Ewa Marta napisał:

Tolu, najważniejsze, że jest bezpieczny i szczęśliwy. On nie wie, że szuka domu. Jest mu dobrze u Kikou (na szczęście)

Jakoś dzisiaj od rana "siedzi" mi w głowie obrazek z Bonusem  w schroniskowym boksie, nie mogę przestać myśleć o nim....gdyby nie wyjazd do kikou... ech, mazgaj jestem... Bonus szczęśliwy i kochany u kikou, gdyby wiedział, że ktoś mu innego domu szuka...oj, zdenerwowałby się 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2021 o 20:08, mari23 napisał:

Jakoś dzisiaj od rana "siedzi" mi w głowie obrazek z Bonusem  w schroniskowym boksie, nie mogę przestać myśleć o nim....gdyby nie wyjazd do kikou... ech, mazgaj jestem... Bonus szczęśliwy i kochany u kikou, gdyby wiedział, że ktoś mu innego domu szuka...oj, zdenerwowałby się 😉

Dlatego mówimy o tym po cichutku, żeby nie usłyszał 🙂 Bo i szanse na taki super dom ma prawie zerowe, więc prawie na pewno zostanie na zawsze u kikou. Oby jak najdłużej cieszył się zdrowiem 🙂

 

Bonusek dostał dzisiaj deklaracją grudniową 60 zł od Anny G-R - bardzo serdecznie dziękujemy 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2021 o 21:25, Ewa Marta napisał:

Dlatego mówimy o tym po cichutku, żeby nie usłyszał 🙂 Bo i szanse na taki super dom ma prawie zerowe, więc prawie na pewno zostanie na zawsze u kikou. Oby jak najdłużej cieszył się zdrowiem 🙂

 

Bonusek dostał dzisiaj deklaracją grudniową 60 zł od Anny G-R - bardzo serdecznie dziękujemy 🙂 

 

serce_podz_fin3.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2021 o 12:39, maarit napisał:

Oj Bonus, Bonus... Niby ślepy ale pana pozna i udziabie 😞 
Cudne zdjęcia ❤️

może mu w schronisku jakiś pan nieźle dokuczył i teraz piesio panów się boi, skąd ma wiedzieć, że ten akurat to dobry człowiek 😞 może z czasem przestanie się bać i dziabać....no chyba, że to z zazdrości o Kasię, bo te całuśne zdjęcia jednoznacznie wskazują, że bardzo Kasię kocha nasz Bonus ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...