Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

Dnia 3.02.2022 o 19:34, kikou napisał:

Nasz Bonusik słodziak i przytulak taki oddany i naprawde świetny ale nieustannie muszę mieć go w zasięgu ramion, znowu mi zaatakował staruszka dziadzia. Bylam blisko, odrazu doskoczyłam, nic się nie stalo ale kurcze on łapie pieski tak odrazu za głowę i szyję żeby zabić.😟

IMG_20220202_141128.jpg

 

Kiepsko się odwdzięcza za dom i troskę.  Może to próba eliminowania konkurencji do Twoich kolan?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 10:05, Ewa Marta napisał:

 

Kiepsko się odwdzięcza za dom i troskę.  Może to próba eliminowania konkurencji do Twoich kolan?

 

Bardzo prawdopodobne, że Bonusek jest zazdrosny o kolanka i drapanka  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2022 o 18:42, Ewa Marta napisał:

Razem z Bonuskiem bardzo dziękujemy Annie G-R za wpłatę stałej na styczeń 60 zł 🙂

 

 

Dnia 1.02.2022 o 22:43, Ewa Marta napisał:

Serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę stałej 10 zł za luty 🙂

 

 

580-dziekujemy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 10:05, Ewa Marta napisał:

 

Kiepsko się odwdzięcza za dom i troskę.  Może to próba eliminowania konkurencji do Twoich kolan?

 

Dziadek Tadzio (ten zaatakowany) to autystyczny piesio, ktory nie konkuruje o czlowieka, nawet nie podchodzi. 

Mam wrażenie, że to bardziej jakieś silne      istynkty targają naszym Bonuskiem.

Plusem jest to, że daje się odwołać. To naprawdę świetny psiak, tylko trzeba mieć go stale "na oku"

Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma tylko 180 zł deklaracji! Potrzebuje 400 zł !!
Dnia 13.02.2022 o 16:11, Ewa Marta napisał:

Opłaciłam pobyt Bonusa w styczniu. Mamy podwyżkę na 400 zł, a deklaracji na 180 zł. Zapasy powoli się kończą, trochę się tym martwimy z Elunią 😞

 

Też się martwię,  bo moje 3 pieski u kikou starutkie i chorutkie.  Karma, wet drożeje, a deklaracji nie przybywa  😞   Czy dam radę nadgonić bazarkami?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2022 o 23:33, elik napisał:

Też się martwię,  bo moje 3 pieski u kikou starutkie i chorutkie.  Karma, wet drożeje, a deklaracji nie przybywa  😞   Czy dam radę nadgonić bazarkami?

My mamy Bonuska i Fidusia u Kikou, też starsze psiaki. Jakoś musimy dać radę, one zasługują na spokojną i dobrą starość.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2022 o 00:00, Ewa Marta napisał:

My mamy Bonuska i Fidusia u Kikou, też starsze psiaki. Jakoś musimy dać radę, one zasługują na spokojną i dobrą starość.

Bez wątpienia zasługują na spokój i ciepło i nie może być inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry

To mój pierwszy post na Dogo. Trafiłam do Was po śmierci mojego Pieska. Ciężko było mi sobie z tym poradzić. Od tego czasu podczytuję Was  regularnie. Chciałabym pomóc Bonuskowi i w związku z tym mam pytanie - czy muszę się zarejestrować, żeby zadeklarować cegiełkę comiesięcznej pomocy dla tego Psiaka? Gdzie mogę dostać nr konta, jak to wygląda w praktyce. Pozdrawiam wszystkich miłośników Psiaków.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2022 o 17:34, Kate1 napisał:

Dzień dobry

To mój pierwszy post na Dogo. Trafiłam do Was po śmierci mojego Pieska. Ciężko było mi sobie z tym poradzić. Od tego czasu podczytuję Was  regularnie. Chciałabym pomóc Bonuskowi i w związku z tym mam pytanie - czy muszę się zarejestrować, żeby zadeklarować cegiełkę comiesięcznej pomocy dla tego Psiaka? Gdzie mogę dostać nr konta, jak to wygląda w praktyce. Pozdrawiam wszystkich miłośników Psiaków.

Witaj Kate1   Współczuję z powodu śmierci Twojego Przyjaciela. To bardzo bolesne przeżycie. Niedawno sama tego doświadczyłam  😞  
 Już się zarejestrowałaś skoro możesz pisać posty i nie potrzeba dodatkowej rejestracji, żeby pomagać jakiemukolwiek zwierzaczkowi, bo tu i innym zwierzątkom pomagamy.
Jak pojawi się na wątku Ewa Marta, która jest opiekunką Bonuska, to odpowie na Twoje pytania.

Fajnie, że pojawiłaś się na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2022 o 18:40, Aska7 napisał:

Super Cię widzieć : ). Każda nowa dogomaniaczka to skarb : ). Dziewczyny jak tu wejdą, to prześlą Ci na PW konto do wpłaty i wszystko opowiedzą co i jak. Powiedz coś o swoim Piesku, jak miał na imię, ile miał lat ?

Witam, w takim razie czekam na wiadomość. Mojego ostatniego Psiaczka straciłam 27 października, po prawie dwuletniej walce z p. n. n. i innymi problemami. Miał na imię Tofik i za miesiąc skończyłby 10 lat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2022 o 17:34, Kate1 napisał:

Dzień dobry

To mój pierwszy post na Dogo. Trafiłam do Was po śmierci mojego Pieska. Ciężko było mi sobie z tym poradzić. Od tego czasu podczytuję Was  regularnie. Chciałabym pomóc Bonuskowi i w związku z tym mam pytanie - czy muszę się zarejestrować, żeby zadeklarować cegiełkę comiesięcznej pomocy dla tego Psiaka? Gdzie mogę dostać nr konta, jak to wygląda w praktyce. Pozdrawiam wszystkich miłośników Psiaków.

Witamy Cię Kate1 serdecznie. Już się zarejestrowałaś na dogomanii i to wystarczy, żebym mogła napisać do Ciebie prywatną wiadomość z numerem konta dla Bonuska. Psiaków tutaj jest bez liku i bardzo mi miło, że postanowiłaś pomóc akurat naszemu ślepaczkowi. 

Kiedyś dogomania tętniła życiem, dzisiaj niewiele nas już tu zostało, ale my, którzy zostaliśmy staramy się wspierać nawzajem. Będzie nam bardzo miło, jak zostaniesz, napiszesz coś o swoim Przyjacielu. 

Zaraz prześlę Ci numer konta i napiszę co i jak. Jeśli zadeklarujesz jakąś stała wpłatę, informacja o tym pojawi się na pierwszej stronie. W drugim poście prowadzę na bieżąco rozliczenia, każdą wpłatę też tam wpisuję. Zawsze możesz sprawdzić, do czego zresztą zachęcam wszystkich darczyńców.

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wiadomość prywatną. Jak już wszystko wiem co i jak chciałabym zadeklarować comiesięczną pomoc dla Bonuska w kwocie 40 zł. Pozdrawiam Was - miłośniczki zwierzaczków i dziękuję za to co robicie dla tych schroniskowych Bidulek. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2022 o 19:57, Kate1 napisał:

Dziękuję za wiadomość prywatną. Jak już wszystko wiem co i jak chciałabym zadeklarować comiesięczną pomoc dla Bonuska w kwocie 40 zł. Pozdrawiam Was - miłośniczki zwierzaczków i dziękuję za to co robicie dla tych schroniskowych Bidulek. 

          Teddy Bear with Heart Printable Art Digital file | Etsy | Teddy bear  drawing, Cute bear drawings, Teddy drawing

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2022 o 19:57, Kate1 napisał:

Dziękuję za wiadomość prywatną. Jak już wszystko wiem co i jak chciałabym zadeklarować comiesięczną pomoc dla Bonuska w kwocie 40 zł. Pozdrawiam Was - miłośniczki zwierzaczków i dziękuję za to co robicie dla tych schroniskowych Bidulek. 

To ogromna pomoc 🙂 Właśnie o tyle wzrosła nam opłata hoteliku w nowym roku. Serdecznie dziękujemy!!! Już Cię wpisuję na listę stałych deklaracji w pierwszym poście 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma tylko 220 zł deklaracji! Potrzebuje 400 zł !!
Dnia 14.02.2022 o 16:59, Ewa Marta napisał:

Bardzo pięknie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej 20 zł za luty 🙂

 

 

Dnia 15.02.2022 o 19:57, Kate1 napisał:

Dziękuję za wiadomość prywatną. Jak już wszystko wiem co i jak chciałabym zadeklarować comiesięczną pomoc dla Bonuska w kwocie 40 zł. Pozdrawiam Was - miłośniczki zwierzaczków i dziękuję za to co robicie dla tych schroniskowych Bidulek. 

 

Dnia 15.02.2022 o 20:46, Ewa Marta napisał:

Bardzo dziękujemy Asce7 za wpłatę stałej 10 zł za luty 🙂

 

 

serce_podz_fin3.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...