Jump to content
Dogomania

Quatro, teraz Figo ma dom!!!!!"Chcę opuścić zimny, betonowy boks...Quatro błaga o pomoc i wsparcie!!


Recommended Posts

27 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Tak!! Aż popiskiwał z przejęcia!! Lizał po rękach, przytulał się. Bardzo, bardzo się cieszę, że już w niedzielę wyjedzie!!

i ja, i wszyscy tak bardzo się cieszymy !!!! W takich chwilach, patrząc na filmik trudno nie nie płakać i nie pytać: dlaczego??????!!!!

Piękny, o cudownym charakterze....czym zasłużył na ten schroniskowy koszmar ?????

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mari23 napisał:

i ja, i wszyscy tak bardzo się cieszymy !!!! W takich chwilach, patrząc na filmik trudno nie nie płakać i nie pytać: dlaczego??????!!!!

Piękny, o cudownym charakterze....czym zasłużył na ten schroniskowy koszmar ?????

Marysiu...tam więcej takich...

W schroniskowym boksie wyglądają nieciekawie...smutne pysie, obwisłe uszka...dredy, brudne futerko..To nie zachęca do adopcji..A jeszcze jak przylgnie łatka "wycofany", dzikus, agresor...to już całkiem bez szans....

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Anula napisał:

Odliczam już dni aby Quatro szczęśliwie dojechał do Hoteliku.

Trzeba koniecznie pamiętać o uszach bo tam psiaki dość często mają chore uszy.Trzeba na wizycie koniecznie je zbadać.

 

Anulko, ja całą noc nie mogłam spać....Bardzo, ale to bardzo się martwiłam...No i trochę stresu w schronisku też było...

Już wszystko ustaliłam z Anecik. SPA zarezerwowane. Do weta też pojadą. Mówiłam o uszach,  aby koniecznie sprawdzić, odrobaczaniu no i o lambliach....

Quatro ma aktualne, nawet bardzo aktualne szczepienie na wściekliznę, bo z 25.01.2021r. Anecik w odpowiednim czasie zaszczepi na wirusówki. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

 

Anulko, ja całą noc nie mogłam spać....Bardzo, ale to bardzo się martwiłam...No i trochę stresu w schronisku też było...

Już wszystko ustaliłam z Anecik. SPA zarezerwowane. Do weta też pojadą. Mówiłam o uszach,  aby koniecznie sprawdzić, odrobaczaniu no i o lambliach....

Quatro ma aktualne, nawet bardzo aktualne szczepienie na wściekliznę, bo z 25.01.2021r. Anceik w odpowiednim czasie zaszczepi na wirusówki. 

 

Super.Wszystko praktycznie ustalone.

Link to comment
Share on other sites

Niedziela coraz bliżej :)

A ja jeszcze serdecznie podziękuję Karen116 za chęć pomocy Quatro :) Alaskan podeśle numer konta. Każda wpłata bardzo się przyda, bo w sumie nigdy nie wiadomo jakie koszty na początek trzeba będzie ponieść. Oby jego łapka była w dobrym stanie, ale na pewno tak, jak Anula pisała, uszy będą zabagnione, a i robali pewnie co niemiara. Ale najważniejsze, żeby był już poza schronem.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, agat21 napisał:

Niedziela coraz bliżej :)

A ja jeszcze serdecznie podziękuję Karen116 za chęć pomocy Quatro :) Alaskan podeśle numer konta. Każda wpłata bardzo się przyda, bo w sumie nigdy nie wiadomo jakie koszty na początek trzeba będzie ponieść. Oby jego łapka była w dobrym stanie, ale na pewno tak, jak Anula pisała, uszy będą zabagnione, a i robali pewnie co niemiara. Ale najważniejsze, żeby był już poza schronem.

kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0125PW wysłane

Link to comment
Share on other sites

Gdyby psiaki siedziały osobno albo góra po dwóch to też by się pewnie inaczej zachowywały. 

Wspaniałe,że już bezpieczny. To, że okazał się fajnym miziakiem to daje mu  szanse na szybsze znalezienie domku . Powodzenia chłopaki i  bezpiecznej jutrzejszej podróży.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...