Jump to content
Dogomania

Życie w prezencie, Amely, pokonała 1000 km żeby godnie żyć - złamana łapka, chore płuca, przewód pokarm.,stale leczona jest bez pieniędzy :(

Jaaga

Recommended Posts

27 minut temu, Aska7 napisał:

Psychotropy sensownie stosowane są bardzo pomocne : )

Jak nabardziej. Oby Amely pomogły :) Można też spróbować z aromatoterapią.

Amely cudownie wygląda, to już nie ta sama kupka nieszczęścia, jaka przyjechała. Wielkie ukłony dla Jej opiekunów!

Dnia 22.12.2020 o 14:59, Malgoska napisał:

przelałam pieniążki z tego bazarku:

https://www.dogomania.com/forum/topic/352822-rozliczam-dziś-koniec-dla-niewidomej-amely-maleńki-bazarek-do-13-grudnia-2020-r/

na fundację ZEA dla Amely. Proszę o potwierdzenie jak dotrą.

dziękuję

Dnia 23.12.2020 o 12:19, Jaaga napisał:

Kiyoshi, slicznie dziękuję za wstawienie tego wszystkiego.

Chiałam potwierdzić wpłaty na moje konto od:

AnnaGR - m50 zł

Isiak - 50 zł

limonka80 - 100 zł

Ona03 - 100 zł

Mari23 -50 zł

Razem 350 zł. Pięknie Wam wszystkim dziękuję. Na spokojnie pojutrze wszysyko wstaweię na pierwszą w rozliczeniach, bo dziś nie dam rady.

Poproszę Tolę o potwierdzenie, bo to Ona ma wgląd w fundacyjne konto.

Odkąd zamieniłam Amely Alugastrin na siemię lniane nie było wymiotów. Dziś popołudniu ostatnia przed świętami wizyta. Trzymajcie kciuki, zeby było lepiej i żeby przez święta nic się nie podziało.

Przepraszam Was, jest koniec roku, księgowa zapracowana, jutro już na pewno będę miała wydruk wpłat.

Amely wygląda wspaniale, Jaaga - dokonujesz niemożliwego!

Dnia 28.12.2020 o 12:42, Poker napisał:

dlaczego nie można zastosować leku przeciw lękowego? Przecież stan psychiczny ma ogromny wpływ na zdrowie fizyczne.

Z powodu stanu żołądka. Dopiero nieddawno udało się zatrzymać krwawienie ze sluzówki żołądka. Tabletki mogą go podraznić, a musiałaby je dostawać regularnie. 

Wczoraj była na wizycie kontrolnej w Tychach i niestety leukocyty znowu wzrosły w 3 dni z 19 do 35. To jakis obłęd. Trzy dni bez Metronidazolu i takie pogorszenie. Taki wynik może ponoć wskazywać na gdzieś istniejący ropień. Dostała metronidazol w zawiesinie i odetchnęłam, ale tylko do pierwszego podania wieczorem. Po podaniu maleńkiej ilości, zaczyna szaleć z otwartym pysiem, drapać łapkami w środku, leje się slina. Sróbowałam rano, po 0,3 ml do tych onjawów doszły torsje i wymioty. ten sam srodek bez najmniejszych problemów dostają szczeniaki. Czyli to raczej jej nadwrażliwość i reakcja alergiczna.

I ja zaglądam.. 

Kilka dni temu dostałam fanty z bazarku Amily za ktire nadal nie zapłaciłam--czekam na nr konta od Jaagi i każdy dzien ciszy coraz bardziej się wydłuża... 

Mam nadzieję że Jaaga po prostu odpoczywa od dogo z rodziną i psiakami i że Amely zdrowiej. Oby

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Nie dałam rady wejść tu. Dziękuję za obecność i troskę. Z Amely jest bez zmian. Niby lepiej, ale wczoraj wieczorem znowu zwymiotowała żółcią i to taką zielonkawą. Jestem umówiona do dr Olender  dopiero na poniedziałek.

Rozumiem Cię. Trzymajcie się.

13 godzin temu, rozi napisał:

Jaaga, bou mi przysłała zdjęcie żelu, który ma podobno taki sam skład, jak Solcoseryl

e606e5bc89fa75f5gen.jpg

Dziekuję. Mi pomogła moja mama, która miała w czelusciach swojej szafki z lekarstwami schowaną nieotwartą tubkę solcoserylu ocznego. Warto znac, zaraz sobie zapiszę. 

Dnia 30.12.2020 o 20:42, Tola napisał:

Kolejne wpłaty dla Amely na konto ZEA:

30 zł - Krystyna T. Wrocław

34,48 zł - Barbara O. Warszawa

30 zł - Maria K. Wrocław

35 zł - Ewa N. C. - Kraków

20 zł - Irena K. Siemianowice

15 zł - Mariola S. Mysłowice

Dziekuję Tolu za podanie wpłat oraz dziękuję wszystkim za wpłaty. Zapisałam na pierwszej stronie w rozliczeniach.

Dnia 6.01.2021 o 12:47, Poker napisał:

Jak się czuje sunia? Je cokolwiek?

Nie zauwazyłam Twojego pytania. Je, ale po swojemu, przez wiele godzin i wszystko wkoło usypane resztkami.

Własnie jedzie z wizyty u dr Olender. Niestety, leukocyty nadal 36. Juz umówiłam ją na 21.01 na gastroskopię w Oświęcimiu. Dr zakłada albo poparzenie przełyku, albo polipy albo nowotwór, skoro nie daje się zbić leukocytów i jej stan nie polepsza się. Na razie dostała leki, żeby doprowadzić ją do najlepszej kondycji przed narkozą.

• Jaaga changed the title to Życie w prezencie, Amely, pokonała 1000 km żeby godnie żyć - złamana łapka, chore płuca, przewód pokarm.,stale leczona jest bez pieniędzy :(