Jump to content
Dogomania

Kolejna sunia , FROTKA, pod moją opieką w hoteliku u Anecik.


Poker

Recommended Posts

2 godziny temu, Poker napisał:

Po 2 tabletkach węgla kupki zatrzymały się.

Jest inny problem z zachowaniem. Pan poszedł z Frotką na spacer na łąkę , gdzie chodzą ludzie z psami. Sunia bardzo rzucała się i na ludzi i na psy. Była bardzo pobudzona. Poradziłam , by na razie odpuścić sobie tam spacery. Chodzić na długiej ince po sporym ogrodzie , a wieczorem poza posesję.

Państwo mają kolegę , psiego szkoleniowca. W razie potrzeby poproszą go o pomoc.

Dla swoich ludzi jest grzeczna i posłuszna. 

Już nauczyła się schodzić po schodach.

To niestety się zdarza psiakom , które nagle mają dom i bronią za wszelką cenę swojej rodziny.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, ewu napisał:

Jak kupka się nie poprawi to warto zbadać czy nie ma lamblii albo innych pasożytów.

to dobra rada, lamblioza daje taki efekty - rzadki  czy maziste kupska. Ale podanie leku przez 3 dni i przez 3 tygodnie załatwia sprawę

Link to comment
Share on other sites

Jestem w stałym kontakcie z DS Frotki. Po początkowych małych perturbacjach sytuacja się ustabilizowała  .

Frotka została ostrzyżona , co mi akurat nie przypadło do gustu. Ale cóż , to nie mój pies. Państwo mają kupić jej ubranko , bo ona jest strasznie chuda i teraz jeszcze goła.

Widmowości z ostatnich 2. dni :

Jest dobrze , Frotka nauczyła się  komunikować potrzebę wyjścia , a my już rozumiemy dlaczego czasem wstaje z legowiska i chodzi z kata w kąt. Apetyt dopisuje, kupka sie poprawiła. Zaczyna nabierać chęć na zabawy z nami jak i z chłopcami. Mamy psa :)

 

Jesteśmy zadowoleni z Frotki, chwilkę nam zajęło przyzwyczajenie się do myśli . że w domu jest pies. ostatnio zaprosiła mnie na spacer o 1.30 , wstałam , ubrałam się i chodziłam z psem po ogrodzie. Niebywałe.

Frotka jest czysta, zadbana.Teraz czuję, że jest naszym psem. Lubi przesiadywać na kanapie.

Chłopcy mają poczucie obowiązku i odpowiedzialności . Uczą się troszczyć o mniejszego. Bardzo dziękuję za wszystkie rady i pomoc w przejściu tego początku.

Fajny domek trafił się suni. Jestem bardzo zadowolona.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Poker napisał:

Jestem w stałym kontakcie z DS Frotki. Po początkowych małych perturbacjach sytuacja się ustabilizowała  .

Frotka została ostrzyżona , co mi akurat nie przypadło do gustu. Ale cóż , to nie mój pies. Państwo mają kupić jej ubranko , bo ona jest strasznie chuda i teraz jeszcze goła.

Widmowości z ostatnich 2. dni :

Jest dobrze , Frotka nauczyła się  komunikować potrzebę wyjścia , a my już rozumiemy dlaczego czasem wstaje z legowiska i chodzi z kata w kąt. Apetyt dopisuje, kupka sie poprawiła. Zaczyna nabierać chęć na zabawy z nami jak i z chłopcami. Mamy psa :)

 

Jesteśmy zadowoleni z Frotki, chwilkę nam zajęło przyzwyczajenie się do myśli . że w domu jest pies. ostatnio zaprosiła mnie na spacer o 1.30 , wstałam , ubrałam się i chodziłam z psem po ogrodzie. Niebywałe.

Frotka jest czysta, zadbana.Teraz czuję, że jest naszym psem. Lubi przesiadywać na kanapie.

Chłopcy mają poczucie obowiązku i odpowiedzialności . Uczą się troszczyć o mniejszego. Bardzo dziękuję za wszystkie rady i pomoc w przejściu tego początku.

Fajny domek trafił się suni. Jestem bardzo zadowolona.

 

Szkoda było stracić taki fajny domek! Bardzo się cieszę, że ludzie zadowoleni i pies szczęśliwy!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja też mam to zdjęcie tylko nie potrafię zgrać go na kompa.

Jestem  w częstym kontakcie z DS. Fajni ludzie, nie zadzierali nosa w pierwszych dniach jak były małe problemy tylko słuchali moich rad i dziękowali.

Alaskan, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za domek dla Frotki. Imię zostało.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...