Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2


Recommended Posts

Wspaniałe wieści! :D

Tworzę bazarek - na razie walczę ze zdjęciami. Ale jak się uporam to połowa dochodu pójdzie na Savcię :) Niestety stałej nie mogę dać bo już dawno przekroczyłam wyznaczony próg. Jakoś "moje" psiaki nie mogą znaleźć domu.... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, jankamałpa napisał:

Już wysyłam. Bardzo dziękuję. 

Janeczko, podeślij mi też numerek.  Jeżeli chcesz, to pomogę również w przyszłych ogłoszeniach. Savi - piękne imię dostała na nowy początek. Coś czuję, ze przyniesie jej szczęście !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Havanka napisał:

Janeczko, podeślij mi też numerek.  Jeżeli chcesz, to pomogę również w przyszłych ogłoszeniach. Savi - piękne imię dostała na nowy początek. Coś czuję, ze przyniesie jej szczęście !

Dziękuję wszystkim wejdę na Dogo po 19 teraz w pracy jestem i piszę  z telefonu :).

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest póki co bezproblemowa. Jest bardzo grzeczna, chętnie wychodzi na spacerki, czystość zachowuje, z psami nie ma problemu, z kotami także. Do ludzi się przytula (zwłaszcza ulubiła sobie Hanię) i cieszy, podchodzi na zawołanie. Ona nawet nie jest lękliwa. Apetyt ma bardzo ładny. Myślałam, że może jest zestresowana i nie będzie chciała smaczków, ale gdzie tam. Już wczoraj zjadała z machającym ogonkiem:)

Jedynie u weta się bardzo zestresowała, zsikała się przy wyjmowaniu z kennela i trzęsła się jak galareta przy badaniu, ale to pewnie dlatego, że weci to panowie... Ale nie pokazała ani jednego ząbka, żadnego warknięcia. Trzęsła się strasznie:(

Zapomniałam napisać, że u weta została odrobaczona, odpchlona, uszka wyczyszczone, osłuchana i zaszczepiona na wirusówki.

Wczoraj wieczorem ją wykąpałam, bo woniała bardzo. Zniosła to dzielnie.

Dam jej parę dni i porobię jej zdjęcia pod ogłoszenia, bo nie ma na co czekać:)

  • Like 2
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Janeczko, podeślij mi też numerek.  Jeżeli chcesz, to pomogę również w przyszłych ogłoszeniach. Savi - piękne imię dostała na nowy początek. Coś czuję, ze przyniesie jej szczęście !

Numer konta wysłałam, a i pomoc w ogłoszeniach zawsze potrzebna :).

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, agat21 napisał:

Niech odżywa biedaczka u Murki jak najszybciej. Na pewno jak tylko się ją ogłosi jakieś domy się znajdą. I niech zwycięży  najlepszy :) Zasługuje maleństwo.

Jestem  ciekawa  jak tam Savitka.? Trzeba cierpliwie czekać na info od Murki. A domek wiadomo najlepszy :).

Link to comment
Share on other sites

Koszt tej  pierwszej wizyty w lecznicy pokryje Zea.

Zostały jeszcze pieniądze przeznaczone dla małej Tyci;  Poker  - jak się już nie przydadzą, to może podzielić je dla Savi i tego czarnego dużego psa, który w niedzielę jedzie do Jaaga?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...