Jump to content
Dogomania

Fiolka, Finka, Fiszka mają domy w Warszawie :)Trójka psich dzieci zaczyna nowe życie i szuka przyjaciół!


Tola

Recommended Posts

Te 3 urocze szczeniaki urodziły się na podzamojskiej wsi - niechciane, bez szans na dobre  życie.

Maluchy wypatrzyła znajoma z koleżanką i zaczęły szukać dla nich pomocy.

Po ostatniej tragedii ze szczeniakami, które pojechały do supergogi, obiecywałam, że już nigdy więcej, ale jak zostawić maluchy, które tak błagalnie patrzą...

Hotelik u szafirki jeszcze nie przyjmuje psiaków z dogomanii,  u Murki miałam miejsce dzięki pomocy Bogusik i Anuli więc poprosiłam o pomoc Jagnę.  Dzisiaj o 12.00 szczeniaki jadą płatnym transportem do Jaaga.

Zapraszam na wątek i kibicowanie dziewczynkom, będzie nam raźniej razem :)

received_665215024201042.jpg

IMG_20200914_215242.jpg

IMG_20200914_215938.jpg

received_3038078349630214.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jak szczeniaki były na wsi to zrobiłam OLX na Warszawę, a Havanka na Kraków; było parę zapytań, z jednego mamy domek dla Finki:). 

Na wizycie była Jo37, mała może jechać, tylko niestety nie udało się znaleźc gratisowego transportu na trasie Zamość - Warszawa :(. Nie chciałyśmy zostawiać jednego szczeniaka, więc dzisiaj do Jagny jadą wszystkie, bo 02. 10.  mamy od Jagny transport do Warszawy.

Maluchy będą jeszcze trochę razem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem u dziewczynek. Czekam na nie. Jak dojadą dam znać.

Małe są wzruszające, te ich oczy, uszy. Jak je zobaczyłam, to mnie ujęły.

Jutro, kiedy odsapną po podróży, postaram się zrobic im zdjęcia do ogłoszeń. 

Jadę do Warszawy, więc moge je zabrać, oprócz tego zgodziła się tez przewieźć w razie potrzeby szczeniorka rodzina, która z Warszawy przyjeżdża do mnie po  szczeniaka.

Jeszcze miałabym opcję transportu do Krakowa, gdyby tam znalazł sie dom. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

Cuda cuda cuda! Uchole wspaniałe! Napatrzeć się nie można :)

Serce, Małe, Serduszka, Miłość

 

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

Powodzenia slicznotki :) 

 

7 godzin temu, Bogusik napisał:

Po ostatnich tragicznych wiadomościach o szczeniakach,którym nie udało się pomóc z drżeniem serca wchodzę na kolejny wątek.Jednak trzeba wierzyć,że tym razem się uda i w zdrowiu doczekają swoich najlepszych domków.Trzymam za to mocno kciuki!

 

6 godzin temu, Jaaga napisał:

Jestem u dziewczynek. Czekam na nie. Jak dojadą dam znać.

Małe są wzruszające, te ich oczy, uszy. Jak je zobaczyłam, to mnie ujęły.

Jutro, kiedy odsapną po podróży, postaram się zrobic im zdjęcia do ogłoszeń. 

Jadę do Warszawy, więc moge je zabrać, oprócz tego zgodziła się tez przewieźć w razie potrzeby szczeniorka rodzina, która z Warszawy przyjeżdża do mnie po  szczeniaka.

Jeszcze miałabym opcję transportu do Krakowa, gdyby tam znalazł sie dom. 

 

5 godzin temu, Isiak napisał:

O mateńko, tyle cukru naraz! Cudowne są, wszystkie!!!

 

3 godziny temu, elik napisał:

Kochane słodkie maluszki    814747935_serce8.gif.8b00b2998a26d7e983d598a4b8d2bf86.gif

 

3 godziny temu, Havanka napisał:

Ja również melduję się na wątku maluszków. Od wczoraj mają wyróżnione OLX na Kraków. Kiedy Jaaga zrobi nowe fotki podmienię w ogłoszeniu.

https://www.olx.pl/oferta/odmien-smutny-los-psich-dzieci-CID103-IDGAJYK.html

Mam nadzieję, że doczekają szybko nowych domów i nie będą chorować.

 

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Jakie cudeńka, na dobry początek przekażę dla nich trochę grosza z bazarku, dla Fibi, która ma już DS

Witajcie u dziewczynek, w takim towarzystwie i przy tylu ciepłych wpisach na pewno uda się zmienić ich życie:)serce-ruchomy-obrazek-0861.gif.

Dzwoniła Jaaga, szczeniaki już na miejscu i podbijają serca, kierowca p. Maciek też zachwycony;)

Zresztą zobaczcie sami:)

20200925_192615.jpg

20200925_192646.jpg

20200925_192807.jpg

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze wczorajsze zdjęcia, których nie potrafiłam wysłac Toli. Chciałam dziś zrobić aparatem, nie telefonem do ogłoszeń, ale na razie jest ulewa i tak ciemno, że nie ma szans na dobre zdjęcia w sztucznym świetle.

Fiszka przewodzi i stanowią idealnie zgrane stado. Poruszają sie zgranie jak ławica ryb. Nigdy nie rozdzielaja się, chyba że Finka zostanie na końcu i czegoś się wystraszy.Są niesamowicie czujne, o czym przekonujemy sie od wczoraj. Na razie maja ogromny problem z akceptacją innych psów. Ujadaja, jazgoczą rozstawione w wachlarz i tym hałasem atakują każdego. Wyglądają jak psy mysliwskie otaczające zwierzę. Moje duże psy są zdezorientowane, bo takie małe toto, a tak zajadłe. Na pewno więc musza się oswoic z obecnościa psów. Dobrze, że moje sa przećwiczone na małych jazgotnikach i nie reagują na zaczepki.

Do ludzi są super, oblepiają wręcz i zacałowują, a za mną kiedy moga, to ida krok w krok. Zaanektowały od razu kanapę. Są niewybrażalnie wręcz skoczne, co jest tym dziwniejsze, że mają stosunkowo krótkie łapki. Tolu o tym musisz uprzedzić nowe domy, żeby zabezpieczyli im przestrzeń. Po schodach też śmigają bez problemu.

Pręgowane mają z niedoborów guzełki na stawach łapek i wystające żebra, ale nie są zbyt chętne do jedzenia. Wczoraj dostały przygotowany ciepły posiłek, to jadły, ale bez szału. Dziś suchy Starter RC i tego wcale się nie tknęły, co dziwne, bo większość zwierząt za nim przepada. Znowu więc zrobię im jedzenie. Przygotowałam im wczoraj duze kości do gryzienia, to też nimi się nie zainteresowały.

Siusiu były ładnie zrobione na podkład, ale kupa tylko jedna, więc rano je wypuściłam na spacer. Poskutkowało, ale tak nie całkiem, bo kupy zrobiły, tylko na schodach za drzwiami. Kupy normalne.

Ogólnie są bardzo pocieszne i sympatyczne. 

To chyba tyle relacji.

20200925_192304.jpg

20200925_192203.jpg

20200925_192200.jpg

20200925_191153.jpg

20200925_190748.jpg

20200925_190650.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Nadziejka napisał:

Jaguniu beda iskiereczki u Was do czasu domeczkow?

czaruje bazareczek wielki dla Barytonka 

ale zajrzalam dzis  ku Wam i bedzie wspolny dla iskiereczek i Barysia

Tak, jedna juz ma zapewniony DS, tylko był problem z transportem z Zamościa do Warszawy. Dla drugiej dom czeka na wizytę. Mam więc nadzieje, że i dla trzeciej szybciutko rodzinka sie znajdzie. Na pewno domowe zdjęcia zwiększą zainteresowanie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...