Jump to content
Dogomania

Natka (już w DS) jedna z trzech suniek zabranych niemal jednocześnie do hoteliku. Lawi, Lusia i Natka już w DS!


Recommended Posts

Kochane, chcemy w tym tygodniu ogłaszać sunię, czekamy tylko na zdjęcia z zewnątrz. Aneta znalazła jakąś Panią, która robi takie zdjęcia:) Nie ma co zmieniać jej imienia, bo mam nadzieję, że szybko znajdzie domek i nowa rodzina da jej nowe imię:) Chyba, że uważacie, że do ogłoszeń lepiej dać inne imię?

Druga sunia będzie mogła przyjechać do hoteliku w przyszłym tygodniu. Bardzo się o nią martwię, ale martwię się też o inne psiaki w hoteliku i rozumiem, że musimy zaczekać. Ta druga sunia była w boksie obok naszej łaciatki:( Po zabraniu jej ze schronu trzeba ją będzie wykąpać w jakimś preparacie, żeby nie przeniosła parwo na sierści. Cały czas o niej myślę. 

Edit: Mnie się podoba Luka:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2020 o 22:02, Gabi79 napisał:

Serdecznie dziekujemy, Ewunia potwierdzi za jakąs chwile ...
Edit: Potwierdzamy, ze 191 zł doszło dla Lawi, jeszcze raz serdecznie dziękujemy, Ewunia jutro wpisze w rozliczenie.
serce-ruchomy-obrazek-0830.gif
Dzisiaj zmarł Teść Ewuni, stąd Jej nieobecnośc na Dogo.

Link to comment
Share on other sites

Sunia ma w sobie coś  z gładkiej foksicy. To jedna z moich ulubionych ras - te, które znałam, były bez porównania łatwiejsze w szkoleniu niż szorstkie, nie szczekliwe, bardzo serdeczne w kontaktach.  Jeśli trafi do Krakowa, ma u mnie pomoc szkoleniową nieodpłatnie. Zauroczyła mnie, ale jestem dla niej co najmniej o 20 lat za wcześnie urodzona, trudno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sowa napisał:

Sunia ma w sobie coś  z gładkiej foksicy. To jedna z moich ulubionych ras - te, które znałam, były bez porównania łatwiejsze w szkoleniu niż szorstkie, nie szczekliwe, bardzo serdeczne w kontaktach.  Jeśli trafi do Krakowa, ma u mnie pomoc szkoleniową nieodpłatnie. Zauroczyła mnie, ale jestem dla niej co najmniej o 20 lat za wcześnie urodzona, trudno.

Bardzo dziękujemy. Były już 3 telefonu, ale to nie te domki. 

Jeden Pan z Gdańska nie wiedział gdzie się dodzwonić. Drugą rodzina z 16-letnia sunia i dwoje małych dzieci. Lawi miałaby być do zabawy z dziećmi.

Trzeci dom sunia dla babci. Jak to pięknie określiłas  Sowa Pani urodzona 20 lat za wczesnie.

Czekamy...

Link to comment
Share on other sites

Byloby dobrze, jakby ktoś dał jej zajęcie sensowne - to może być bodaj szukanie celowo chowanej piłeczki na spacerze. Foksiczka, którą kiedyś szkoliłam, w rękach ludzi po raz pierwszy pracujących z psem, prześlicznie zaliczała"cywilne" egzaminy z tropienia i poszukiwania, na własnych i obcych śladach, inna znana mi sunia - też foksica gładka - pracowała w policji przy wyszukiwaniu narkotyków, silny popęd na łup sprawia, że taka praca jest dla nich samonagradzalna. To nie jest trudne dla żadnego właściciela psa - celowo zgubić cos na spacerze i  posłać psa, by szukał - i pies będzie czul się szczęśliwy, bo ma co robić.  

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedno - jeśli do końca sierpnia nie znajdziecie bardzo dobrego domu, pogadamy o BDT. Mieszkanie w bloku w Krakowie przy terenach zielonych, jedzenie za free, zwrot kosztów weta tylko w razie poważnych problemów (oby nie), 3x dziennie krótkie wyjścia dla fizjologii, 1x dziennie 40-minutowy spacer na lince - we wrześniu będzie chłodniej, więc spokojnie dam radę. Przy 30-stopniowych upałach wysiadam. Zasadniczy minus - gdybym poważnie zachorowała, trzeba by ją awaryjnie odebrać.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Sowa napisał:

I jeszcze jedno - jeśli do końca sierpnia nie znajdziecie bardzo dobrego domu, pogadamy o BDT. Mieszkanie w bloku w Krakowie przy terenach zielonych, jedzenie za free, zwrot kosztów weta tylko w razie poważnych problemów (oby nie), 3x dziennie krótkie wyjścia dla fizjologii, 1x dziennie 40-minutowy spacer na lince - we wrześniu będzie chłodniej, więc spokojnie dam radę. Przy 30-stopniowych upałach wysiadam. Zasadniczy minus - gdybym poważnie zachorowała, trzeba by ją awaryjnie odebrać.

Jestem w szoku, bardzo Ci dziękuję.  Mam jednak nadzieje, że przez miesiąc znajdziemy jej super dom, żeby kolejną zmiana była już docelową.

17 godzin temu, Poker napisał:

oooo, poważna propozycja. Sowa chyba się zakochała.

To prawda, ale ja to rozumiem. Miałam takie podopieczne, do  których serce się rwało ... A każdy tymczas w moim domu zostawał na zawsze.  Ostatnio moja Figuszka,  która właśnie wpycha mi nos pod ramię:)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Już jutro do hoteliku przyjedzie kolejna sunia. Podobno bardzo wystraszona, nawet bardziej niż była bezimienna łaciatka. Male, brązowe nieszczęście. Odliczam godziny do jej wyjazdu ze schronu. Jak już będzie bezpieczna wrzucę jej zdjęcie. Jedyne, które dostałam. Może Anecik zrobi więcej jak ją już zobaczy. Boję się zapeszyć po śmierci łaciatki.

Ja najwcześniej we wtorek wieczorem dam znać co i jak. Jutro mam pogrzeb Teścia, potem spotkanie z rodziną. 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Już jutro do hoteliku przyjedzie kolejna sunia. Podobno bardzo wystraszona, nawet bardziej niż była bezimienna łaciatka. Male, brązowe nieszczęście. Odliczam godziny do jej wyjazdu ze schronu. Jak już będzie bezpieczna wrzucę jej zdjęcie. Jedyne, które dostałam. Może Anecik zrobi więcej jak ją już zobaczy. Boję się zapeszyć po śmierci łaciatki.

Ja najwcześniej we wtorek wieczorem dam znać co i jak. Jutro mam pogrzeb Teścia, potem spotkanie z rodziną. 

Ewa wyrazy współczucia .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2020 o 20:05, ewu napisał:

Ewa wyrazy współczucia .

 

25 minut temu, elik napisał:

Jak to się stało, że ja tego wątku nie znam??? Przywiał mnie z wątku maleństw post Ewy. Bardzo żal bezimiennej dropiatki  :(

Ewuniu wyrazy współczucia z powodu śmierci Teścia  :(

Bardzo dziękuję. Mówiliśmy o nim życzliwy, ale czujny Teść.  Czułam te jego życzliwość. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...