Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

44 minuty temu, jankamałpa napisał:

Ja już wstalam i jak tu wytrzymać do godziny ok 14 na info :(.

Zajmij się czymś, zjedz porządne śniadanie, napij się kawy, obejrzyj film ;) Co ma być to będzie, acz od rana jestem myślami z Polunią i naszą niezastąpioną Poker.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tyśka) napisał:

Zajmij się czymś, zjedz porządne śniadanie, napij się kawy, obejrzyj film ;) Co ma być to będzie, acz od rana jestem myślami z Polunią i naszą niezastąpioną Poker.

Ja już tak mam, że jak czekam na coś, czy na kgoś to nic nie mogę zrobić konkretnego - tylko czekam :).

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tyśka) napisał:

Jak ja się cieszę!!!! HURRRA !!! :)

A co z transportem? Czy Państwo mogą kawałek podjechać?

Tak mają dzwonić do Murki i ustalić termin i miejsce przekazania. W domu ma być niewielki remont i żeby Poli nie stresować to najprawdopodobniej pojedzie do siebie w przyszłym tygodniu.

Zaprosiłam na wątek do czynnego udziału :).

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to POTRZEBNE KCIUKI, POLCIA PRZEPROWADZA SIĘ DO WROCŁAWIA ;) Nieduża kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną psią duszę i znaleźć jej DOM - POLA już u Murki, rozliczenie na s. 10

Dom jak najbardziej dla Poli. Młodzi ludzie kochający mądrze koty, dla których są BDT, głównie dla niewidomych i z problemami. Omówiłam wszystko co się dało. W mieszkaniu ma być cyklinowana i lakierowana podłoga , i z tego powodu Pola miałaby być odebrana za tydzień , dwa.  Nie chcą jej stresować od początku hałasem cykliniarki. Ale będą starali się przyspieszyć cyklinowanie i odebranie Poli.

Zasugerowałam, aby bezpieczne szelki kupiła Murka , a państwo zwrócą pieniądze.

Będą w kontakcie z Murką, żeby dogadać szczegóły przekazania polci.

Powodzenia.

Pokazałam im wątek Poli, więc mam nadzieję ,że zawitają na nim.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Poker napisał:

Dom jak najbardziej dla Poli. Młodzi ludzie kochający mądrze koty, dla których są BDT, głównie dla niewidomych i z problemami. Omówiłam wszystko co się dało. W mieszkaniu ma być cyklinowana i lakierowana podłoga , i z tego powodu Pola miałaby być odebrana za tydzień , dwa.  Nie chcą jej stresować od początku hałasem cykliniarki. Ale będą starali się przyspieszyć cyklinowanie i odebranie Poli.

Zasugerowałam, aby bezpieczne szelki kupiła Murka , a państwo zwrócą pieniądze.

Będą w kontakcie z Murką, żeby dogadać szczegóły przekazania polci.

Powodzenia.

Pokazałam im wątek Poli, więc mam nadzieję ,że zawitają na nim.

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję. Teraz trzeba trzymać kciuki żeby wszystko udało się szybko zrobić, zgrać transport i Pola zacznie nowe życie w swoim domku.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Poker napisał:

Dom jak najbardziej dla Poli. Młodzi ludzie kochający mądrze koty, dla których są BDT, głównie dla niewidomych i z problemami.

Ale czy koty - jeśli teraz jakieś są - zaakceptuję Polę i odwrotnie? Niestety poznałam dom, z którego oddano po jakimś czasie adoptowanego psa, bo domowy kot nieprawdopodobnie prześladował bardzo wycofanego, zalęknionego psa. 

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Sowa napisał:

Ale czy koty - jeśli teraz jakieś są - zaakceptuję Polę i odwrotnie? Niestety poznałam dom, z którego oddano po jakimś czasie adoptowanego psa, bo domowy kot nieprawdopodobnie prześladował bardzo wycofanego, zalęknionego psa. 

inaczej jak empirycznie nie da się tego rozstrzygnąć ;) a szansy Poli nie należy odbierać z powodu gdybania....ona zachowuje się poprawnie w stosunku do kotów u Murki, koty u Państwa na pewno z początku pochowają się, poobrażaja, ale potem odpuszczą. Przerabiałam już adopcje psów z przytuliska do domów z kotami- nigdy nie miałyśmy zwrotu bo zwierzaki by się nie dogadały, wiec to jakies wyjątkowo rzadkie przypadki.

Ps. ja poznała domy w których nie było ani kotów, ani nawet chomika, a oddawali psa...zwyczajnie dlatego, że nie było tam też serca dla zwierząt. TU- JEST <3 <3

 

Trzymam kciuki z całych sił.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...